abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90118981

Play

Farmville is hét spel van Facebook waarbij je je eigen farm kan aanmaken om er vervolgens veel verschillende crops op te planten, het naar je eigen smaak in te richten én ook nog eens bomen en dieren kan oogsten.


XP - Je krijgt voor het aankopen van bepaalde items een hoeveelheid XP.
Deze XP heb je nodig om te kunnen levelen. In totaal zijn er 90 levels.

Ribbons - Je kan verschillende ribbons halen, door bepaalde hoeveelheden te voltooien.
Hieronder valt bijvoorbeeld: 50 buren toevoegen aan je farm, of zoveel soorten bomen te oogsten.
Op het moment zijn er 37 ribbons, maar er zullen er vast nog wel een aantal bij komen.

Masterys - De mastery kan je zien in de Market, dat is het balkje onder de crops hun foto en die 3 sterren.
Als je met je muis op dat balkje gaat staan krijg je te zien hoeveel je van die soort moet oogsten om dan de eerste mastery ster te halen. Je kan ook zien hoe ver je bent, die balk wordt langzamerhand blauw.
Als je een ster hebt gehaald krijg je een hoeveelheid xp.

Bushels - Als je gewassen oogst kun je bushels van dat gewas krijgen. Voor 30.000 coins kun je een marktkraampje kopen waarin je je bushels voor een bepaalde tijd kunt aanbieden. Als anderen een bushel van je kopen kun als beloning kiezen uit coins, XP of fuel. Zelf kun je ook bushels van anderen pakken, dit kost je (vooralsnog) niets. Als je bij voorbeeld grapes oogst en net voor het oogsten een grape bushel activeert dan krijg je dubbele masterypunten. Ook zijn bushels nodig om producten te produceren in je crafting building, lees hier meer over bij "goods".

Goods - Goods zijn producten die je in kunt leveren voor fuel, hoe hoger het level van het product hoe meer fuel het oplevert. In een crafting building, dat kan een bakkerij een wijnboerderij of een spa zijn, kun je goods maken om ze daarna te verkopen aan je buren. Goods maak je van verschillende bushels die je bij je buren kunt pakken, elk product heeft andere bushels nodig. Elke keer als je een product maakt of verkoopt kan het een level omhoog gaan, dat houdt in dat ze duurder voor je buren zijn om ze te kopen maar ook dat ze meer fuel opleveren. Als een bepaalds aantal goods een level omhoog zijn gegaan kan je je crafting building upgraden met coins.

Co-op - Het samen boeren. Met een aantal mensen moet je zo snel mogelijk een opdracht voltooien voor een beloning in de vorm van xp en coins, en daarnaast een aparte beloning bij het behalen van een gouden medaille. Je kan Co-ops joinen via de wall of via de co-op knop in het spel zelf. Voor meer info: klik hier.


De Dairy Farm - Deze stal is bedoeld voor koeien, en heeft ruimte voor 20 koeien. Als je er een stier bij plaatst heb je kans op kalfjes. De kalfjes kunnen overigens NIET in de Dairy Farm.

De Chicken Coop - Deze opslag is bedoeld voor kippen, en heeft ruimte voor 20 kippen.
Sinds kort is deze opslag ook uit te breiden tot een opslag van 60 kippen. Deze stal heeft ruimte voor 20 kippen, van allerlei soorten. Het voordeel van deze stal is dat het eieren kan produceren. Als je een ei weet te produceren uit je Chicken Coop kan je deze posten op je startpagina. Iedereen die een ei open maakt, kan allerlei verschillende cadeautjes krijgen.

Horse Stable - Deze stal is bedoeld voor paarden, en heeft ruimte voor 20 paarden. Sinds kort is hij in stappen uit te breiden naar ruimte voor 40 paarden. Bij het oogsten van deze stal maak je kans op verschillende bonussen. Als je een stallion in je stal zet (via de feed) dan heb je kans op een veulentje. Het leuke aan deze stal is dat je hem zelf moet opbouwen. Je moet 50 items verzamelen om de stal compleet te krijgen en te kunnen gebruiken voor je paarden. Via hulp van vrienden kan je je stal zo snel mogelijk af maken.

Deze 50 items zijn opgedeeld in de volgende categoriën:
- Wooden board
- Nail
- Brick
- Harness
- Horseshoe

De Nursery - Een speciale stal voor kalfjes en veulens. De Nursery is net als de Horse Stable een verzamelgebouw, met 50 items die je moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld als volgt:
- Wooden board
- Nail
- Brick
- Blanket
- Bottle

Je kalfjes en veulens kunnen opgroeien in de Nursery tot volwassen beesten die je dan weer in je Dairy Farm of Horse Stable kunt zetten Als je in de Nursery kijkt en met je muis over de verschillende beesten gaat kun je zien waarin ze opgroeien. Want ze veranderen niet per definitie in een volwassen versie van hun soort. Je moet het volgroeide jong wel vervangen voor een nieuw exemplaar.

De Beehive - Je kunt nu ook bijen verzamelen in de daarvoor bestemde Beehive, deze wordt steeds groter naarmate er meer bijen in zitten. Ook de Beehive is een verzamelgebouw, met 50 items die je moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld in de categoriën:
- Smoker
- Bees wax
- Wooden board
- Brick
- Nail

Om de bijen te kunnen verzamelen in je Beehive moet je eerst een "Queen Bee" vinden, deze kun je vinden tijdens het fertilizen van land van je buren óf bij het oogsten van bloemen op je eigen farm. De bijen zelf kun je krijgen door gifts van je buren of door ze te kopen van FC. Het nut van de bijen is dat je pollinated seeds (bestuivde zaden) krijgt van crops die gefertilized zijn. Ze zorgen ervoor dat je Pollinated crops krijgt in je market waarmee je een grotere kans krijgt dat je meer bushels bij het oogsten van die crops vind.

De Pigpen - Sinds kort is het mogelijk om je varkens onderdak te geven in dit hok, in totaal is er ruimte voor 20 varkens. Ook de Pigpen is een verzamelgebouw waarvoor je ditmaal maar 30 items moet verzamelen.

Deze zijn opgedeeld in de volgende 3 categoriën:
- Brick
- Nail
- Wooden board

De Garage- Je kunt hier niet alleen al je voertuigen kwijt maar je kunt ze hierin ook nog eens upgraden! Door vehicle parts (die je kan krijgen als gifts van buren) toe te voegen aan je voertuig kun je ervoor zorgen dat ze over een groter stuk land hun werk doen, stel je tractor kan 2x2 ploegen en je upgrade hem één keer dan kan hij 2x3 ploegen! De maximale grote dat je je voertuig kan laten ploegen is 9x9. Vanaf level 20 kun je de garage in de farmers market kopen voor 50.000 coins, daarna moet je nog eens 30 items verzamelen om hem op te kunnen bouwen.

Deze zijn opgedeeld als volgt:
- Brick
- Nail
- Wooden board

Storage Cellar - Dit is een opslagplaats die weinig plaats in beslag neemt maar die ervoor zorgt dat je tot maarliefst 500 spullen kan opslaan. Hier moet je natuurlijk wel iets voor doen. Door shovels toe te voegen vergroot je het aantal spullen die je kwijt kan, elke shovel zorgt voor 1 plekje ruimte meer. Het leuke is dat je ook prijzen kan claimen met je shovels, zo kun je bijv. voor 60 shovels een miner sheep claimen en voor 200 shovels een antique tractor!


FarmVille Calculator
FarmVille Wiki
FarmVille Freak
Hoeveel moet ik planten voor ik een mastery haal?


Wanneer je level 10 bereikt kan je collections verzamelen. Onderdelen hiervoor vind je bij vrienden of op je eigen farm. Zodra je een collection compleet hebt kan je deze op je prikbord of op het forum plaatsen zodat anderen hier weer een collectible door krijgen.
Complete Handleiding
Uitleg Firefox
Uitleg Chrome
Uitleg Internet Explorer


Als buren kan je elkaar gifts sturen. Wil je een gift versturen die niet in je lijstje staat?
Gebruik dan deze handleiding.

FOK!kers op farmville:

! Je wordt vriendelijk verzocht bij het toevoegen van een van deze personen erbij te vermelden dat je van FOK! bent en/of dat het voor FV is !

Buurvrouw_Rietman
Cat22
DjFrodo
Gateway
Hara
just me
koei
Krioro
liesje1979
Morrisz
NelisZ
Lienzz
Lorteti
Peekies
Pindanoot
Pisces29
ry4life
sbientje
Sjowhan
Solique
TJV
Tombolafan
Trainfreak

Wel meespelen maar niet al je gegevens blootgeven?
Hier kun je tips over de privacy settings voor Facebook en Farmville vinden.


Deze OP is hier te vinden.
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_90119093
:D

Is er ook iemand die met mij een dealtje wilt sluiten voor de Snow stallion? O+
Ben nog flink aan het sparen maar ik kan nu al een vosje cadeau doen.
  zondag 19 december 2010 @ 13:00:41 #3
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_90119140
@ry4life: heb je 100XP en Copper gepakt :)
  Redactie Sport zondag 19 december 2010 @ 13:08:56 #5
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_90119452
quote:
11s.gif Op zondag 19 december 2010 12:59 schreef Peekies het volgende:
:D

Is er ook iemand die met mij een dealtje wilt sluiten voor de Snow stallion? O+
Ben nog flink aan het sparen maar ik kan nu al een vosje cadeau doen.
Ja hoor! Alleen ben ik er nog lang niet dus dat zal weinig zin hebben. :')
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  † In Memoriam † zondag 19 december 2010 @ 13:17:25 #7
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90119832
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_90120075
You dream it, I live it.
pi_90120382
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  † In Memoriam † zondag 19 december 2010 @ 13:47:23 #10
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90121297
Ik heb het onderste kadootje meegenomen, dank je :)

10 fuel refills
http://apps.facebook.com/(...)ObdMsO51hvSdg&ref=nf

[ Bericht 64% gewijzigd door just me op 19-12-2010 14:29:45 ]
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 19 december 2010 @ 15:11:39 #11
163650 Greys
pi_90125111
Iemand enig idee waar ik de vos kan vinden die ik van Hara gekregen heb onder de boom? :@
Ik voel me een sukkel, maar ik weet het niet en zie hem niet.
Of zit dat dan in zo'n lichtblauw kadootje die je pas de 25e mag uitpakken?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 19 december 2010 @ 15:13:18 #12
163650 Greys
  † In Memoriam † zondag 19 december 2010 @ 15:19:24 #13
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90125543
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 15:11 schreef Greys het volgende:
Iemand enig idee waar ik de vos kan vinden die ik van Hara gekregen heb onder de boom? :@
Ik voel me een sukkel, maar ik weet het niet en zie hem niet.
Of zit dat dan in zo'n lichtblauw kadootje die je pas de 25e mag uitpakken?
Ik denk dat je het pas de 25e mag uitpakken! Alleen nu is het geen verrassing meer voor je ;)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_90126005
quote:
14s.gif Op zondag 19 december 2010 15:13 schreef Greys het volgende:

[..]

Heb je er eentje gestuurd (meer gaat nu niet).
Bedankt!

Collecties:

Buttons

Buttons

Buttons

Country Kitsch

Bugs

Bugs

Bugs
You dream it, I live it.
  zondag 19 december 2010 @ 17:58:01 #16
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_90132742
Dat met die bepaalde mensen die je triple parts kunnen sturen hè? Dat zijn bij mij altijd die paar mensen die niet farmvillen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_90133391
quote:
8s.gif Op zondag 19 december 2010 17:58 schreef Harajuku. het volgende:
Dat met die bepaalde mensen die je triple parts kunnen sturen hè? Dat zijn bij mij altijd die paar mensen die niet farmvillen.
Bij mij ook
  zondag 19 december 2010 @ 18:14:44 #18
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_90133528
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 18:11 schreef Sientje_ het volgende:

[..]

Bij mij ook
En zodra ik nieuwe vriendjes heb, normale vriendjes die niet farmvillen, staan ze daar ook gelijk tussen. Zo flauw :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 19 december 2010 @ 19:47:21 #19
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_90138063
quote:
8s.gif Op zondag 19 december 2010 17:58 schreef Harajuku. het volgende:
Dat met die bepaalde mensen die je triple parts kunnen sturen hè? Dat zijn bij mij altijd die paar mensen die niet farmvillen.
Dat is dan ook een soort van 'reward' voor als er via jou mensen FV gaan spelen.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
pi_90138492
Ik krijg de laatste dagen deze verzoeken:
quote:
I'm working on my Horse Stable and could really use your help! Could you send me a Pile of Snow?
Sinds wanneer wonen paarden in een iglo? _O-
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_90147336
Ik krijg de groene knopen voor mijn sneeuwman niet bij elkaar. :(
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  zondag 19 december 2010 @ 22:09:32 #22
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_90147805
quote:
12s.gif Op zondag 19 december 2010 19:47 schreef Xebber het volgende:

[..]

Dat is dan ook een soort van 'reward' voor als er via jou mensen FV gaan spelen.
Ja, I figured.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 19 december 2010 @ 22:23:28 #23
163650 Greys
pi_90148969
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 22:03 schreef Cat22 het volgende:
Ik krijg de groene knopen voor mijn sneeuwman niet bij elkaar. :(
Ik krijg de piles of snow niet eens bij elkaar :o
Als ik een request doe voor die dingen en men geeft mij die, komen ze bijna niet in mijn gift box.
Soms wel, maar echt hard gaat het niet als je drie van de vier niet krijgt _O-
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † zondag 19 december 2010 @ 22:28:31 #24
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90149368
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 22:03 schreef Cat22 het volgende:
Ik krijg de groene knopen voor mijn sneeuwman niet bij elkaar. :(
Dat komt ook omdat je zelf je mensen niet kunt uitzoeken :(

Meddo ik kan jou niets meer sturen vandaag, help me morgen maar even herinneren!!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_90151487
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 22:03 schreef Cat22 het volgende:
Ik krijg de groene knopen voor mijn sneeuwman niet bij elkaar. :(
ik ook niet.. heb de 3 mensen gevraagd maar krijg niets terug..
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
pi_90151762
Hai,op mijn profiel(yvon Berg)staan de onderdelen van de sneeuwpop,dan kan je ze aan iedereen vragen!!!
pi_90151865
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 22:23 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik krijg de piles of snow niet eens bij elkaar :o
Als ik een request doe voor die dingen en men geeft mij die, komen ze bijna niet in mijn gift box.
Soms wel, maar echt hard gaat het niet als je drie van de vier niet krijgt _O-
Doe je ook aan sneeuwbal gevechten? Want daar krijg je de piles ook voor. Gewoon klikken op ieder gevecht wat je ziet in de feed.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 19 december 2010 @ 23:04:47 #28
163650 Greys
pi_90151894
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:04 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Doe je ook aan sneeuwbal gevechten? Want daar krijg je de piles ook voor. Gewoon klikken op ieder gevecht wat je ziet in de feed.
God wat dom van me :@ Ik dacht dat dat gewoon for fun was _O- :@
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_90151915
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:02 schreef Zoera het volgende:
Hai,op mijn profiel(yvon Berg)staan de onderdelen van de sneeuwpop,dan kan je ze aan iedereen vragen!!!
Dat is handig! :D
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 19 december 2010 @ 23:06:37 #30
163650 Greys
pi_90152013
Ik heb trouwens eerder vanavond al een sneeuwbal naar je gegooid Cat, maar hoe krijg ik daar sneeuwhopen door terug? Of belanden ze gewoon nooit in mijn gift box? _O-
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_90152168
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:06 schreef Greys het volgende:
Ik heb trouwens eerder vanavond al een sneeuwbal naar je gegooid Cat, maar hoe krijg ik daar sneeuwhopen door terug? Of belanden ze gewoon nooit in mijn gift box? _O-
je moet eigenlijk zorgen dat iemand jou raakt :D dan kan je op retaliate drukken en dan krijg je een hoop sneeuw, volgens mij
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 19 december 2010 @ 23:09:20 #32
163650 Greys
pi_90152192
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:08 schreef sbientje het volgende:

[..]

je moet eigenlijk zorgen dat iemand jou raakt :D dan kan je op retaliate drukken en dan krijg je een hoop sneeuw, volgens mij
Ahhh zo! Dank je!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_90152404
Ik heb knopen en hoeden aan een paar mensen gevraagd. Hopelijk werkt het, want sneeuw heb ik inmiddels genoeg voor wel 3 sneeuwpoppen denk ik. :')
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  maandag 20 december 2010 @ 00:18:00 #34
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_90155817
Ik heb al een dansende sneeuwpop. :@
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  † In Memoriam † maandag 20 december 2010 @ 08:25:39 #35
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90163696
En wat is jouw geheim? Ik heb bijv een hoge hoed voor mijn sneeuwpop maar als ik die wil plaatsen kan dat niet omdat ik genoeg zou hebben of moet ik wachten tot ik die 3 stomme groene knopen heb?

armherstia tree
http://apps.facebook.com/(...)TtrfM%2CyVoUi&ref=nf

[ Bericht 59% gewijzigd door just me op 20-12-2010 08:31:56 ]
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  maandag 20 december 2010 @ 10:05:27 #36
132098 Xebber
Immer Intelligent
pi_90165512
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 08:25 schreef just me het volgende:
En wat is jouw geheim? Ik heb bijv een hoge hoed voor mijn sneeuwpop maar als ik die wil plaatsen kan dat niet omdat ik genoeg zou hebben of moet ik wachten tot ik die 3 stomme groene knopen heb?

armherstia tree
http://apps.facebook.com/(...)TtrfM%2CyVoUi&ref=nf
Je moet wachten totdat je de 3 knopen hebt. :)

Daarna is 't nog 2 sneeuw en die hoed.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Xeb heeft altijd gelijk, Staal
  † In Memoriam † maandag 20 december 2010 @ 10:50:47 #37
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90166734
~O> ik wil mijn knopen.... anders moet ik ze zelf kopen !
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_90167521
Ik heb nu twee keer een groene knoop gekregen en twee keer kreeg ik gift error :( Gaat lang duren zo.
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_90168700
Ik kwam deze site tegen, handig als je ergens om moet vragen. Is niet helemaal de eerlijke manier maar soit. :P

http://www.thefacegamer.c(...)r-and-ask-for-links/
It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
pi_90169155


Tell me als je nog varkentjes nodig hebt ;)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  maandag 20 december 2010 @ 12:20:03 #41
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_90170287
Ik kap er mee. Niets voor mij dit spel :D
  † In Memoriam † maandag 20 december 2010 @ 13:43:30 #42
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90173989
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 12:20 schreef Armageddon het volgende:
Ik kap er mee. Niets voor mij dit spel :D
geeft niks Arma, scheelt je een boel tijd die je ook nuttig kunt doorbrengen ;)
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Redactie Sport maandag 20 december 2010 @ 13:46:41 #43
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_90174170
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 11:16 schreef beefcake het volgende:
Ik heb nu twee keer een groene knoop gekregen en twee keer kreeg ik gift error :( Gaat lang duren zo.
Ja echt, ik had gisteren 100 gifts waarvan er minstens 30 gifterror=notfound waren :r
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  maandag 20 december 2010 @ 13:56:33 #44
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_90174727
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 13:46 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Ja echt, ik had gisteren 100 gifts waarvan er minstens 30 gifterror=notfound waren :r
Da's wel irritant ja. Lijkt net alsof er na 2-3 (ontvangen) gifts de links opeens dood zijn..
pi_90175879
Krijgen jullie bij de gifts in-game, dus rechtsbovenin onder dat rode ballonetje met een z :+ , alle gifts of ook maar een klein gedeelte?
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
  † In Memoriam † maandag 20 december 2010 @ 15:46:13 #46
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90180859
Ik moet soms naar beneden scrollen om alles te zien!

~:) sneeuwman is compleet ~:)

heb wel een link gebruikt om gericht die groene knopen te krijgen !! Nu kon ik zelf uitkiezen aan wie ik de knoop zou vragen en dát heeft wel geholpen!
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
pi_90187461
Willen jullie mij nog met bomen helpen?

http://www.farmville.com/(...)46016&giftId=maple02
You dream it, I live it.
  † In Memoriam † maandag 20 december 2010 @ 18:14:15 #48
675 just me
oldbie DCLXXV
pi_90188598
Sorry, you can't give this user any more gifts right now, please try again later.
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 20 december 2010 @ 19:10:54 #49
163650 Greys
pi_90191212
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 17:48 schreef Meddo het volgende:
Willen jullie mij nog met bomen helpen?

http://www.farmville.com/(...)46016&giftId=maple02
Check.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_90192337
Ik heb een aantal mensen een knoop of hoge hoed gevraagd... van niemand iets terug gekregen. ;(
En van diezelfde mensen krijg ik nu wel een verzoek om hen een knoop te sturen.

Beetje zuur, dit. Ik hoop dat het een error is en dat ze niks kunnen sturen, maar anders is het niet echt aardig.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')