Want? Vanwege de vergrijzing? Of vanwege een hogere psychische nood in NL?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 17:16 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Maar banen zijn er zat en dat zullen er steeds meer worden.
Wat is het onderwerp?quote:Op zondag 16 januari 2011 17:58 schreef verregentmeisje het volgende:
Oehh bachelorproject begint bijna! Spannend
Lachen, daar zijn ze bij ons ook mee bezigquote:Op zondag 16 januari 2011 22:35 schreef verregentmeisje het volgende:
Uni Leiden heeft vanaf dit jaar een 'wii-lab'. Het idee is dat je dan onderzoek kunt doen naar 'embodied cognition'. Kijken hoe bepaalde lichaamsbewegingen tijdens experimenten cognitieve processen beïnvloeden.
Ik wil wel je proefpersoon zijn ;-)quote:Op donderdag 20 januari 2011 23:14 schreef automatic_ het volgende:
Zo. Vandaag een mailtje gestuurd i.v.m. thesis-onderwerp. Ik had een leuk idee, maar ik zag dat zij een studente begeleid heeft in 2008 met ongeveer hetzelfde onderwerp (alleen zij deed het over de cognitieve ontwikkeling en ik wil meer op het emotionele/gedrag gaan zitten), dus ik ben benieuwd of het mag en/of ik iets anders moet verzinnen.
Hehe. Het is inderdaad een literatuuronderzoekquote:Op vrijdag 21 januari 2011 08:45 schreef Sandertje23 het volgende:
[..]
Ik wil wel je proefpersoon zijn ;-)
(alhoewel dat vast niet nodig zal zijn)
Een literatuuronderzoek als thesis? :squote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:00 schreef automatic_ het volgende:
Jeej, ze vond het goed! En met name als ik op het gedrag ga zitten, dus dat ga ik dan doen
[..]
Hehe. Het is inderdaad een literatuuronderzoek
Dat zijn de meeste bachelortheses als ik mij niet vergis.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:55 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Een literatuuronderzoek als thesis? :s
Ja, bij ons (gezondheid) is / doen ze bijna geen empirische studiesquote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:55 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Een literatuuronderzoek als thesis? :s
Master is bij ons ook empirisch. En verder schrijven wij ook wel mee "in de richting van de docent", maar het is wel zo dat je een eigen "ding" kiest. Er zijn wel wat empirische (bachelor) onderwerpen, maar niet veel.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:42 schreef MeloD het volgende:
Masterscriptie mag bij ons niet eens literatuurstudie zijn, bachelorthese heb ik ook eigk geen literatuurstudies gezien dacht ik (maar wij kunnen kiezen uit bachelorprojecten die docenten aangedragen hebben en begeleiden)
Sorry, zie deze post nu pas. Vanwege de stijgende psychische hulpvraag in ons land, waarbij de vergrijzing (in kleine mate) een veroorzakende factor is. Veel grotere factoren zijn de groeiende acceptatie in de samenleving van geesteshulp als iets 'normaals voor iedereen', en de individualisering van ieders leven waardoor we steeds vaker in een persoonlijk isolement komen of juist ongelukkiger zijn vanwege de groei in keuzemogelijkheden.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 18:26 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Want? Vanwege de vergrijzing? Of vanwege een hogere psychische nood in NL?
Ja, en ze stijgen ook flink per jaarquote:Op maandag 24 januari 2011 13:33 schreef das_phantom het volgende:
Zie hier: http://www.rino.nl/aanbod/GZ-A/algemeen.
Ik zie nu pas dat de kosten behoorlijk hoog zijn voor twee jaar.
Met name loonskosten van begeleiding, als het is goed is, zijn dit namelijk specialisten-salarissen. Loopt lekker op hoor.quote:Op woensdag 26 januari 2011 14:03 schreef das_phantom het volgende:
Ik vraag me ook wel af waar die kosten m in zitten. Mijn stagebegeleider had 1x of 1x in de twee weken een dag onderwijs :x
Ik denk dat dat puur komt omdat het een specialisme is en het geld zodoende voornamelijk naar het werkveld gaat i.p.v. naar het onderwijs.quote:Op woensdag 26 januari 2011 14:03 schreef das_phantom het volgende:
Ik vraag me ook wel af waar die kosten m in zitten. Mijn stagebegeleider had 1x of 1x in de twee weken een dag onderwijs :x
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |