Canal Digitaal?quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:28 schreef CindieY het volgende:
[..]
Hè balen, ik heb geen digitale tv. Wel aan 't overwegen enzo, Ziggo heeft zo'n kastje nu aan de aanbieding, maar daar heb ik voor vandaag natuurlijk niks meer aan. Ergens op internet misschien? Alhoewel, 6 uur vanavond.. Dan zit ik net aan 't avondeten met m'n ouders.
Tussen Giel en mij komt het nooit meer goedquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:28 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik luister al 3 weken lang iedere ochtend naar zijn show. Ik weet niet of het aan mij ligt of aan hem maar ik vind het helemaal niet meer zo erg.En bij SR is hij altijd veel anders dan die standaard riedeltjes die hij afloopt in de ochtend.
Kan je opzich wel volgen, maar ik heb zelf ook niet helemaal scherp hoe de route precies loopt. Denk dat ik er binnenkort wel even heen fiets. Misschien vandaag nog wel even want het kan zijn dat ik even naar die Praxis ga om te kijken naar een aardige kerstboom. Kapper? Moet ik ook doenquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:24 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ja, ik snap mezelf wel, ben alleen zo slecht in uitleggen
ik ga zo ook nog ff de stad in...moet eigenlijk naar de kapper
have fun!
Ik ben niet heel vergevingsgezind maar je bent zelfs erger dan ik!quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Tussen Giel en mij komt het nooit meer goed
quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:26 schreef borisz het volgende:
[..]
Zal tijd worden dat je weer eens wat zinnigs doet.
QFT. Al viel hij vorig jaar nog wel mee tijdens SR. Sterker nog, hij deed het wel goed. Aardig wat interactie tussen hem en het publiek.quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Tussen Giel en mij komt het nooit meer goed
Schakel direct omquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:28 schreef CindieY het volgende:
[..]
Hè balen, ik heb geen digitale tv. Wel aan 't overwegen enzo, Ziggo heeft zo'n kastje nu aan de aanbieding, maar daar heb ik voor vandaag natuurlijk niks meer aan. Ergens op internet misschien? Alhoewel, 6 uur vanavond.. Dan zit ik net aan 't avondeten met m'n ouders.
We krijgen toch wel voor en na foto's van de kapper?quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:40 schreef 3rdRock het volgende:
marijkeroskam Marijke Roskam
Goud, mijn oma heeft de hele #freaknacht zitten kijken! Haha. "Die man die alleen z'n sokken aanhad was wel een beetje vreemd" lol
9 minutes ago Favorite Retweet Reply
zo, en nu ga ik ff douchen, daarna naar de kapper en dan misschien mijn fiets ophalen. hoop dat die ene collega me ff terugbelt....
Jaquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:48 schreef Pino112 het volgende:
Bij mij doen de streams het niet, ben ik de enige?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |