Deze pipo was ook opgepakt als ik mij niet vergisquote:Op vrijdag 14 januari 2011 19:13 schreef CernunnosCeltic het volgende:
Eerste 30seconden, goed letten op die linker gozer.
quote:
leuke verjaardag!quote:
iemand heeft gefaalt met zn automatische foto uploadequote:
quote:
wat stond er?quote:Op zondag 16 januari 2011 13:37 schreef ukga het volgende:
[..]
iemand heeft gefaalt met zn automatische foto uploade![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It Never Hurts To Help!
EUH!!! Nou iig maakt het publiek 100% deel van het complot.quote:
quote:Op maandag 17 januari 2011 01:22 schreef ScreamforyourCream het volgende:
haha jezus!
Dit is haar weblog
http://www.lisanneherder.blogspot.com
quote:Ik ga zo vertellen over Sandy Dane, maar eerst wil ik even zeggen dat ik gek word van die dwanggedachten die in mijn hoofd ontstaan in verband met de datum van vandaag. Heel gek, het is alsof alles op twee uit moet komen. 9-1=10:5=2=2011 en 11 -9 = 2 Ik snap het als niemand er wat van begrijpt, want dat doe ik ook niet. Ik dacht ook dat het iets tijdelijks was, maar de laatste week ontstaat dat weer in mijn hoofd. Ik had dat vroeger ook, ik hoop dat ik dat kan stoppen. Ik word er gek van. Maaargoed, vanmorgen kon ik niet fatsoenlijk mijn bed uit komen, en ik wist ook niet meer waarom ik op zou moeten staan, en ik wilde eigenlijk alleen maar dood, totdat ik mijn SMSjes terug las van Marc, en daarin stond "Hoelaat was Sandy ook alweer morgen?" Meteen schoot ik in paniek, en heb de begeleiding gevraagd om me uit bed te halen. Toen moest ik ook nog douchen, en ik HAAT mijn lijf.............
quote:Ik ben bang voor alles wat een snavel heeft, glibberig is, en of ik niet goed kan inschatten. Kikkers, Clowns, Ganzen, Zwanen, Eenden, grote vogels vind ik allemaal doodeng.
quote:Op maandag 17 januari 2011 05:39 schreef TheThirdMark het volgende:
Ondanks dat die best een aparte meid is, op zijn zachts gezegd was er toch 1 ding waarvan ik echt dacht: WTF.
[..]![]()
quote:Nu.. Nu wil ik slapen, en het liefst niet meer wakker worden. Vandaag was vermoeiend, maar het wel waard, maar ik heb een ontzettende moodswing. Maar ik heb zoveel als ik kon genoten, thanks!
quote:Ik heb geschreven dat ik geen sentimenteel verhaal wil schrijven over mijn bevindingen en gedoetjes in 2010. Maar ik ben daar toch nog even van teruggekomen. Ik heb namelijk een ding. Aan de ene kant wil ik 2010 bedanken voor de mooie momenten die ik gehad heb met Vals Plat, Je Zal Het Maar Hebben, Tygo Gernandt, ReVamp, Epica, Brokstukken en Jeroen. Ook nog mijn optredens natuurlijk. Tatto's enzo.Het mogen krijgen van Frummel, en mijn zeer geliefde Jingles. Het winnen van een aantal dingen, maar aan de andere kant komt er ook een woede naar boven. Ik strijd nog steeds hard voor geluk, ik heb me ook dit jaar gans gesneden, ik heb dood gewild, Ik heb Jingles verloren door een fout van de dierenarts. Ik ben in aanraking gekomen met de politie, door mijn psychoses, en eigenlijk is er wat dat betreft geen fack veranderd. Ieder jaar weer het zelfde.
en die man is al half het bed uit en zit alleen met zn hoofd op de kussenquote:Op zondag 16 januari 2011 21:57 schreef Dale. het volgende:
[..]
EUH!!! Nou iig maakt het publiek 100% deel van het complot.
-edit- ah als die gast aan de klok draait zit die vrouw er al half in.
Ik vond het heel apart om te zien hoe alleen Nederland en België zo verlicht zijn. Komt dat omdat we relatief kleine landen zijn, of wat?quote:The photograph attached was taken by the crew on board the Columbia during its last mission, on a cloudless day. The picture is of Europe and Africa when the sun is setting. Half of the picture is in night. The bright dots you see are the cities lights. Note that the lights are already on in Holland, Paris, and Barcelona and thats its still daylight in Dublin, London, Lisbon and Madrid.
wij hebben de nederlandse energie maatschappij!!quote:Op maandag 17 januari 2011 20:44 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Ik vind dit niet grappig, maar wel het delen waard.
[ afbeelding ]
[..]
Ik vond het heel apart om te zien hoe alleen Nederland en België zo verlicht zijn. Komt dat omdat we relatief kleine landen zijn, of wat?
Hahahquote:Op maandag 17 januari 2011 20:46 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
wij hebben de nederlandse energie maatschappij!!
Wtf? Ziet die overgang van dag/nacht er echt zo uit vanuit de ruimte? Vet bizar!quote:Op maandag 17 januari 2011 20:44 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Ik vind dit niet grappig, maar wel het delen waard.
[ afbeelding ]
[..]
Ik vond het heel apart om te zien hoe alleen Nederland en België zo verlicht zijn. Komt dat omdat we relatief kleine landen zijn, of wat?
Lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op maandag 17 januari 2011 21:06 schreef Dale. het volgende:
[..]
Wtf? Ziet die overgang van dag/nacht er echt zo uit vanuit de ruimte? Vet bizar!
Ja waarschijnlijk wel die "korte streep" dag-nacht overgang heeft natuurlijk wel een breedte van 200 kilometer ofzoquote:Op maandag 17 januari 2011 21:09 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Lijkt me niet meer dan logisch.
België en vooral Nederland zijn gewoon enorm dichtbevolkte landenquote:Op maandag 17 januari 2011 20:44 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Ik vind dit niet grappig, maar wel het delen waard.
[ afbeelding ]
[..]
Ik vond het heel apart om te zien hoe alleen Nederland en België zo verlicht zijn. Komt dat omdat we relatief kleine landen zijn, of wat?
Buiten het feit dat het Belgische en Nederlandse wegennetwerk de best verlichte ter wereld zijn...quote:Op dinsdag 18 januari 2011 11:06 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
België en vooral Nederland zijn gewoon enorm dichtbevolkte landen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |