Meldt ook!quote:Op maandag 13 december 2010 22:10 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ik zie al een volgend projectjeals tuinfreak zijnde
Wie van de drie?quote:Op maandag 13 december 2010 22:13 schreef asfalthooligan het volgende:
wat moeten me buren straks wel denken met al die vrouwen bij me deur![]()
![]()
Dat je iets heeel goed hebt aangepakt!quote:Op maandag 13 december 2010 22:13 schreef asfalthooligan het volgende:
wat moeten me buren straks wel denken met al die vrouwen bij me deur![]()
![]()
Daar kun je best iets leuks van maken! Vaak staan er op marktplaats wel gratis tegels etc. Deze zomer gaan Fokkers vast hun tuinstel wel weer vervangen. En dan steekt iedereen wat stukjes af van bestaande planten, of er wordt wat gestekt. Hoppa, een nette tuin!quote:Op maandag 13 december 2010 22:08 schreef asfalthooligan het volgende:
tuin moet wel ja
nog geen idee hoe en wat
die ziet er nu nog zo uit mootie
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 13 december 2010 22:08 schreef Lottekoekkie het volgende:
Heb het nog even met mijn hub over gehad, die wil niet dat ik flirt naar Asfalt anders wil hij de hond hebben en dat heb ik er niet voor over
No dog, no Asfalt![]()
![]()
Ik heb eventueel nog wel een heule grote laurier en een eehh.. fuck-hoe-heet-zo'n-ding-nou-die-zo-lekker-ruikt-met-van-die-grote-paarse-trossen-bloemen-erin..... die gaan er hier namelijk uitquote:Op maandag 13 december 2010 22:16 schreef mootie het volgende:
[..]
Daar kun je best iets leuks van maken! Vaak staan er op marktplaats wel gratis tegels etc. Deze zomer gaan Fokkers vast hun tuinstel wel weer vervangen. En dan steekt iedereen wat stukjes af van bestaande planten, of er wordt wat gestekt. Hoppa, een nette tuin!
Ik heb alleen 2 witte plastic stoeltjes in de aanbiedingEn afgestoken plantjes!
Vlinderstruik?quote:Op maandag 13 december 2010 22:23 schreef Ireth het volgende:
[..]
. fuck-hoe-heet-zo'n-ding-nou-die-zo-lekker-ruikt-met-van-die-grote-paarse-trossen-bloemen-erin..... die gaan er hier namelijk uit
Nee die blijft! Was het eerste wat ik heb gekocht toen we een tuin hadden!quote:
Die bedoel ik ja! Donkerpaars!quote:
Dat was ik ook nog vergeten te zeggen!quote:Op maandag 13 december 2010 22:31 schreef DuchessX het volgende:
En ik ben zó benieuwd naar de reactie van je zoon asfalt!
Grasmaaiertquote:Op maandag 13 december 2010 22:26 schreef Ireth het volgende:
Nee die blijft! Was het eerste wat ik heb gekocht toen we een tuin hadden!
Oh echt? Wat moet dat super zijn voor dat mannetje! Niet dat van het filmen, maar zijn kamer! Alhoopikdathijdatfilmenookwelleukvind.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |