ik rij lexus.quote:Op maandag 13 december 2010 14:24 schreef Freddeh het volgende:
[..]
Tjabbo rijdt in een Toyota, Tjabbo zit er wel vaker naast.
No offense Tjabbo, ik ben jaloers
ik meen het. twijfel is afkeur.quote:
oftewel het is verneukt?quote:Op maandag 13 december 2010 14:56 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
ik meen het. twijfel is afkeur.
Helaas. Get over it.
Mja de aandeelhouder wint. vraag haar andermaal mee uit. kijk wat d'r reactie is. ze heeft er nu over kunnen nadenken.
hoe ?quote:Op maandag 13 december 2010 16:49 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat is aan jou om te ontdekken.
Actie ondernemen, gewoon vragen of ze iets een keer wil doen, als ze steeds misschien blijft zeggen zal er wel iets niet in de haak zijn, ben duidelijk voor jezelf en voor haar.quote:
ja, maar om 2X per dag hetzelfde te vragen komt ook een beetje stalkerig over niet?quote:Op maandag 13 december 2010 17:06 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Actie ondernemen, gewoon vragen of ze iets een keer wil doen, als ze steeds misschien blijft zeggen zal er wel iets niet in de haak zijn, ben duidelijk voor jezelf en voor haar.
Als je niks vraagt weet je het nooit.
Ik heb het ook helemaal niet over 2x per dag, je moet je moment natuurlijk wel afwachten.quote:Op maandag 13 december 2010 17:13 schreef gogosweden het volgende:
[..]
ja, maar om 2X per dag hetzelfde te vragen komt ook een beetje stalkerig over niet?
ik snap wat je bedoelt btw![]()
jaquote:Op maandag 13 december 2010 17:20 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik heb het ook helemaal niet over 2x per dag, je moet je moment natuurlijk wel afwachten.
Misschien is misschien. Als je mij zou vragen of ik met kerst iets wil doen zeg ik ook misschien, omdat ik niet weet of ik tijd heb.quote:
ben jij nou een man of een vrouw ?quote:Op maandag 13 december 2010 17:43 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Misschien is misschien. Als je mij zou vragen of ik met kerst iets wil doen zeg ik ook misschien, omdat ik niet weet of ik tijd heb.
Mannen die zeggen dat ze vrouwen snappen en het vervolgens fout hebben.
gast! gebruik de tijd van het jaar.quote:Op maandag 13 december 2010 17:22 schreef gogosweden het volgende:
[..]
ja![]()
ff kijken of ik morgen met mevrouw aan de praat kan raken. Dan komt het "moment" fast wel
ze doen hier niet aan kerstkaarten..quote:Op dinsdag 14 december 2010 08:26 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
gast! gebruik de tijd van het jaar.
geef d'r een kerstkaartje en schrijf er in hoe je je voelt.
Lieve <naam>
Via deze weg wil ik je zeggen dat ik je erg leuk vind.
Wil je een keertje met me uit? Dat zou mijn kerst compleet maken.
Hoe dan ook fijne feestdagen gewenst
groetjes gogosweden
Voor haar ben jij een buitenlander toch?quote:Op dinsdag 14 december 2010 21:07 schreef gogosweden het volgende:
raakte met haar over de liefde aan de praat, uiteindelijk vroeg ik haar wat voor types zij meestal op viel, zei ze, hunks, die er "stoer en gevaarlijk" uit zien en buitelanders ()
oftewel alles wat ik NIET ben
zei ze later, daarom vind ik jou ook zo'n goede vriend, of iets in die richting.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |