Hm kende het nietquote:Op zondag 12 december 2010 01:51 schreef Slayage het volgende:
[..]
ze slaapt kennelijk nog niet, Kacer dogan sali koyu, zegt ze
daarom kijk ik ook bijna alleen maar actualiteiten programmas op tvquote:Op zondag 12 december 2010 01:58 schreef Min-e het volgende:
[..]
Ja zeg, als alles ergens over moet gaan, kan ik zelden tv of film nog kijken.
echt zon typische vrouwenopmerkingquote:Op zondag 12 december 2010 01:58 schreef Ayca het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij gay is, maar zijn kaak stoort me echt enorm.
Zijn haar zit ook raar. En zijn spraakgebrek is ook irritant.quote:Op zondag 12 december 2010 01:58 schreef Ayca het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij gay is, maar zijn kaak stoort me echt enorm.
Vrouwenquote:Op zondag 12 december 2010 02:00 schreef Slayage het volgende:
[..]
echt zon typische vrouwenopmerking
Tja die gaan ook niet echt altijd ergens over. Met een stelletje blatende zichzelf zwaar overschattende, en vaak dezelfde mensen en praatjes. Pfff geef mij af en toe maar gewoon iets heel overduidelijk doms, kan ik er tenminste fijn over roddelen.quote:Op zondag 12 december 2010 02:00 schreef Slayage het volgende:
[..]
daarom kijk ik ook bijna alleen maar actualiteiten programmas op tv
wat is er in amsterdam dan?quote:Op zondag 12 december 2010 02:30 schreef Ayca het volgende:
Morgen naar Amsterdam.. Maar ook grote toets dinsdag.. Should I stay or should I go?
Ehm moeder+tantes+nicht gaan naar Amsterdam, gewoon shoppen denk ik en in de avond gaan ze naar new york da 5 minare, als ik mee ga ben ik wel een hele dag kwijt hm.. Maar anders zit ik ook maar thuis.quote:
je kan ook maandag lerenquote:Op zondag 12 december 2010 02:36 schreef Ayca het volgende:
[..]
Ehm moeder+tantes+nicht gaan naar Amsterdam, gewoon shoppen denk ik en in de avond gaan ze naar new york da 5 minare, als ik mee ga ben ik wel een hele dag kwijt hm.. Maar anders zit ik ook maar thuis.Nja ik blijf wel thuis, moet ik wel gaan leren, anders kan ik net zo goed mee.
ik zou het uitstellen tot dinsdag ochtendquote:Op zondag 12 december 2010 02:39 schreef Ayca het volgende:
[..]
dat is niet genoeg.en wss ga ik het dan uitstellen tot maandagavond/nacht..
Ze was toch alleen je buurmeisje?quote:Op zondag 12 december 2010 01:53 schreef Burakius het volgende:
Bilmi kan je niet uithuwelijken, die is al verloofd met een fokker: Burakius
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |