Nee, gewoon alleen foto.quote:
Als je bij google pierenbad invoert vraagt die ook of je pierebad bedoelt.quote:Op donderdag 9 december 2010 00:18 schreef Wickedangel het volgende:
Jouw spellingscontrole klopt niet.
Omdat Google weet dat de wereld vol met analfabeten zitquote:Op donderdag 9 december 2010 00:20 schreef Scrutinizer het volgende:
Als je bij google pierenbad invoert vraagt die ook of je pierebad bedoelt.
O, dan heb ik haar nu dubbelquote:Op donderdag 9 december 2010 00:28 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Omdat Google weet dat de wereld vol met analfabeten zit![]()
Plaatje is Gladys Knight. Die heb je al eens eerder gepost, toch?
Afschuwelijk.quote:Op donderdag 9 december 2010 00:31 schreef Scrutinizer het volgende:
Aretha Franklin heeft alvleesklierkanker
Ja, verschrikkelijke ziekte. Overlevingskansen haast nihilquote:
Mijn schoonzus is binnen een half jaar na de diagnose overleden. 39 jaar pas.quote:Op donderdag 9 december 2010 00:42 schreef Wickedangel het volgende:
Overigens ken ik iemand (via via) die alvleesklierkanker vooralsnog heeft overleefd.
Tjaquote:Post er zo'n bijdehandje in dat topic: "Die ken ik wel van de Top 2000"
Dat is zwaar kut.quote:Op donderdag 9 december 2010 00:46 schreef Scrutinizer het volgende:
Mijn schoonzus is binnen een half jaar na de diagnose overleden. 39 jaar pas.
Ze heeft meer aan "God" als haar einde relatief genadig zal zijn.quote:Tja![]()
Ik vind haar nog het mooist de gospel zingen. Ik geloof zelf niet maar ik denk dat Aretha alleen al omdat ze het mooist voor God gezongen heeft, zo door kan lopen naar de hemel.
In een christelijk land heb je dat niet zelf in de hand.quote:Op donderdag 9 december 2010 00:52 schreef Wickedangel het volgende:
Ze heeft meer aan "God" als haar einde relatief genadig zal zijn.
Wat bedoelde je dan?quote:Op donderdag 9 december 2010 00:58 schreef Wickedangel het volgende:
Sorry, ik had het niet over euthanasie.
Mocht ze aan deze ziekte overlijden dan komt dat bijna op hetzelfde neer met wat ik erin las. "God" wil nog wel eens in de weg staan van een genadig einde.quote:Op donderdag 9 december 2010 01:03 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat ze niet al te veel hoeft te lijden.
Daar heb je gelijk inquote:Op donderdag 9 december 2010 01:07 schreef Scrutinizer het volgende:
Mocht ze aan deze ziekte overlijden dan komt dat bijna op hetzelfde neer met wat ik erin las. "God" wil nog wel eens in de weg staan van een genadig einde.
Ja, we hebben de stemming er net lekker in en dan ga jij slapen?quote:Op donderdag 9 december 2010 01:09 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in![]()
En met deze ontnuchterende gedachte...
Had ik niet eens gelezen... ze krijgen wel een nieuw pierenbad..quote:
Zo dat gaat snelquote:Op donderdag 9 december 2010 13:55 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik word later deze week gebeld om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek
Een mailtje dat ze later deze week een eerste selectie maken maar dat ik daar in ieder geval bij zal zitten.quote:
Leuk dat ze dat laten weten, goed voor je zelfvertrouwen. Al is er met die van jou niet veel mis...quote:Op donderdag 9 december 2010 14:09 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Een mailtje dat ze later deze week een eerste selectie maken maar dat ik daar in ieder geval bij zal zitten.
Nu moet ik dringend nieuwe schoenen gaan kopen, want met de schoenen die ik nu aan heb wordt het niks.
Nou....quote:Op donderdag 9 december 2010 14:15 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Leuk dat ze dat laten weten, goed voor je zelfvertrouwen. Al is er met die van jou niet veel mis...
Beter van nietquote:pics??
Als je al onzeker zou zijn, blijkt dat niet echt hier...quote:Op donderdag 9 december 2010 14:21 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nou....![]()
maar ik ben inderdaad wel blij met die snelle reactie. Er zijn ook genoeg bedrijven die nooit meer iets van zich laten horen.
Succes!!quote:[..]
Beter van niet![]()
Nu de stad in
quote:Op donderdag 9 december 2010 13:55 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik word later deze week gebeld om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek
Vanmiddag maar wéér de stad in.quote:Op vrijdag 10 december 2010 10:01 schreef Diaan73 het volgende:
Zou Scrut nog steeds schoenen aan het zoeken/passen/kopen zijn?
Niets gevonden? Welke schoenen zoek je dan??quote:Op vrijdag 10 december 2010 12:47 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Vanmiddag maar wéér de stad in.
Ik heb 's winters het liefst halfhoge trekking-schoenen aan. Zwarte uiteraard. Dat is lastig zoeken, sommige zijn heel fijn maar peperduur. Andere zijn weer te stug en/of te zwaar.quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:36 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Niets gevonden? Welke schoenen zoek je dan??
Volgens mij zijn die loodzwaar. Ook niets voor mij, ik heb lange veters nodig want hele lage wreef.quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:46 schreef Diaan73 het volgende:
Ow dat is balen...
Zoiets:
[ afbeelding ]
Ik vind deze erg mooi, maar Peace niet vrees ik.
Deze is ook wel leuk:
[ afbeelding ]
Nee, dat valt wel mee hoor. Peace heeft dat tweede paar gehad.quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die loodzwaar. Ook niets voor mij, ik heb lange veters nodig want hele lage wreef.
Staan wel een paar aardige tussen maar dat wordt een gebed zonder end. Ik heb gewoon moeilijke voeten.quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:52 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Nee, dat valt wel mee hoor. Peace heeft dat tweede paar gehad.
Anders moet je eens kijken op www.shoemixx.nl geweldige site. Schoenen worden thuis gestuurd, je mag ze 14 dagen proberen en dan met acceptgiro betalen. Je mag ook eerder betalen, maar ik vind acceptgiro wel handig met schoenen.
Bestel je gewoon heel veel paar en welke niet passen, stuur je kosteloos terug. Problem solved.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:00 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Staan wel een paar aardige tussen maar dat wordt een gebed zonder end. Ik heb gewoon moeilijke voeten.
Ieder verschillend merk zorgt bij mij voor lastige plekken. Momenteel heb ik Adidas-eelt op m'n kleine tenen, hiervoor had ik Le Coq-eelt op mijn hakken etc.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:04 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Bestel je gewoon heel veel paar en welke niet passen, stuur je kosteloos terug. Problem solved.
Maar vervelend.. Peace heeft ook moeilijke voeten, altijd een ramp met schoenen kopen en garantie voor ruzie/onenigheid met elkaar. Hij heeft ook altijd die (dure) zooltjes nodig.
Hebben jij en Peace dezelfde voeten??quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:14 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ieder verschillend merk zorgt bij mij voor lastige plekken. Momenteel heb ik Adidas-eelt op m'n kleine tenen, hiervoor had ik Le Coq-eelt op mijn hakken etc.
Nike's hebben voor mij een te brede leest. Die moet ik veel te strak aan mijn voeten hebben.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:15 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hebben jij en Peace dezelfde voeten??Alsof ik Peace hoor praten
Peace heeft trouwens nu voor het eerst sinds hele lange tijd Nike.. normaal bijna altijd Adidas... maar die Nike daar zweert hij bij.
Je bedoelt dat je de veters veel te veel aan moet halen? Dat moet hij ook, maar dat doet ie niet geloof ik. Er zit in de schoen een soort elastiek wat wel fijn zit om de voet geloof ik.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:17 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nike's hebben voor mij een te brede leest. Die moet ik veel te strak aan mijn voeten hebben.
Ik had vorig jaar een paar Nikes, waren ook binnen een paar maand versleten.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:19 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je de veters veel te veel aan moet halen? Dat moet hij ook, maar dat doet ie niet geloof ik. Er zit in de schoen een soort elastiek wat wel fijn zit om de voet geloof ik.
Volgens mij heb ik ergens gelezen dat je onlangs nog twee paar gekocht hebt.quote:Maar anyway... het is dus verdomd moeilijk. Zo heb ik altijd problemen met laarzen.
Ow dat is dan ook weer niet de bedoeling. Twan wil alleen maar Nikes en die gaan best nog redelijk lang mee. Hij loopt er nu ook op, hij vindt moonboots helemaal niets. Echt een kind van zn moeder.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:26 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik had vorig jaar een paar Nikes, waren ook binnen een paar maand versleten.
[..]
Ja, dat klopt, maar dat was ook zeer uitzonderlijk. Ik heb nu ook nog een paar op het oog... "voor de kerst"quote:Volgens mij heb ik ergens gelezen dat je onlangs nog twee paar gekocht hebt.
Ik loop dan ook wel veel. En het kan ook z'n voordeel hebben: ik heb wel eens Timberland schoenen gehad, dan loop je 5 jaar in dezelfde schoenen.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:36 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ow dat is dan ook weer niet de bedoeling. Twan wil alleen maar Nikes en die gaan best nog redelijk lang mee. Hij loopt er nu ook op, hij vindt moonboots helemaal niets. Echt een kind van zn moeder.
Diaan Marcosquote:[..]
Ja, dat klopt, maar dat was ook zeer uitzonderlijk. Ik heb nu ook nog een paar op het oog... "voor de kerst"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |