Toen ik nog werkte kregen we soms 4-5 kerstpakketten in huis (hele gezin). Ik werk niet meer dus geen "kerstpakket" voor mij.quote:
Keihard op rammen tijdens het couplet toch?quote:Op dinsdag 7 december 2010 21:45 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Leuk! Toffe bas.
Maar uh...weet je drummer wel waar een hihat voor is?.
allebij witchie hmm word steeds duurder danquote:Op woensdag 8 december 2010 13:20 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ervaar jij vandaag een tekort aan werkwoorden bovenop je chronisch tekort aan hoofdletters en interpunctie?.
Als je KRK's enzo gaat kopen, dump dan gelijk het Toneportsysteem en ga voor een Focusrite ding ofzo. Upgrade je hele unit dan.
Ik wil alleen maar zeggen; als je dikke monitors enzo gaat kopen, maar de input in je systeem maak je niet super, blijft dat toch de bottleneck. Misschien moet je juist aan die kant beginnen.quote:Op woensdag 8 december 2010 13:34 schreef genakt het volgende:
[..]
allebij witchie hmm word steeds duurder dan
Okee thnxquote:Op woensdag 8 december 2010 12:44 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Het is niet mijn smaak, maar ik vind het wel goed. Het eerste nummer steekt hier nog best slordig in elkaar, dus als jullie dat in gaan spelen dan moeten jullie dat wel redelijk strak doen, anders dondert het nummer in elkaar.
Derde nummer vind ik leuk gedaan. Doet me aan Muse denken. Je speelt mooie dingen. Wat ik nog wel in de nummers mis, is wat meer melodiën. Ik denk dat als je soms lijntjes hier en daar er overheen legt, dat dat de nummers af kunnen maken.
Oftewel, GIGO.quote:Op woensdag 8 december 2010 13:35 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ik wil alleen maar zeggen; als je dikke monitors enzo gaat kopen, maar de input in je systeem maak je niet super, blijft dat toch de bottleneck. Misschien moet je juist aan die kant beginnen.
Jij bent een verschrikkelijk raar mannetje.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:01 schreef genakt het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij echt een autist of iedegeval niet 100% en dat meen ik serieus
quote:Op woensdag 8 december 2010 14:35 schreef Braddie het volgende:
[..]
Jij bent een verschrikkelijk raar mannetje.
En volgens mij hebben de meeste hier zoiets van "weer zo`n kut noob, hij kan geen gitaar spelen en zijn improvisatie`s zijn bagger maar toch reageren we hier weer op want dan kunnen we hem lekker de grond in trappen en lekker zijn dag vergallen"
Net alsof julie nòòòòit fouten maken, alsof julie àltijd perfect gitaar spelen.
Ga weg man!
Nu ff een arrogant opmerkingetje:
Wie van de gasten kon hier toen hij een half jaar gitaar speelde
Improviseren op gitaar/Santana spelen/Queen spelen/Guns N Roses?
Natuurlijk klinkt het niet top, want ik speel net gitaar, dus m`n techniek is nog ver beneden pijl, maar ik kan het wel spelen, moet alleen aan m`n techniek werken zodat het ook KLINKT!
dat is dan ook weer niet echt goed hahah mjah boeiendquote:Op woensdag 8 december 2010 15:00 schreef Dribbel_ het volgende:
Ik kon na 2,5 jaar alleen nog blink en offspring spelen
Mja wat ik ervan deed deed ik dan ook wel goed na die tijdquote:Op woensdag 8 december 2010 15:30 schreef genakt het volgende:
[..]
dat is dan ook weer niet echt goed hahah mjah boeiend
nu bezig met nummer alleen de tabs zijn niet goed dus moet voor het eerst deel zelf uitwerken
maar ben al heel stuk
Hier twee ideetjes voor een 2e gitaar, is dat wat ?quote:Op woensdag 8 december 2010 12:44 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Het is niet mijn smaak, maar ik vind het wel goed. Het eerste nummer steekt hier nog best slordig in elkaar, dus als jullie dat in gaan spelen dan moeten jullie dat wel redelijk strak doen, anders dondert het nummer in elkaar.
Derde nummer vind ik leuk gedaan. Doet me aan Muse denken. Je speelt mooie dingen. Wat ik nog wel in de nummers mis, is wat meer melodiën. Ik denk dat als je soms lijntjes hier en daar er overheen legt, dat dat de nummers af kunnen maken.
Dat is zo toch?quote:
maar je wilde toch gaan kopen?quote:Op woensdag 8 december 2010 16:54 schreef LeNick het volgende:
Ah kut Windows versie is toch anders dan Mac versieStaan vrijwel geen Mac verises op zhe internetz...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |