Bij de ajax D'tjes als ik me niet vergisquote:Op maandag 6 december 2010 21:41 schreef Type-R het volgende:
[..]
Want die heeft trainers/coach ervaring?
Het is Dennis 'God' Bergkamp, dan heb je dat niet nodig.quote:Op maandag 6 december 2010 21:41 schreef Type-R het volgende:
[..]
Want die heeft trainers/coach ervaring?
Van Basten was ook al zo'n god.quote:Op maandag 6 december 2010 21:43 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het is Dennis 'God' Bergkamp, dan heb je dat niet nodig.
Niet veel groter dan de meeste andere clubs.quote:Op maandag 6 december 2010 21:48 schreef Arolsen het volgende:
Hoe groot is de schroothoop van afgedankt trainers zo onderhand?
Sinds Van Gaal is niemand meer écht geslaagd als trainer bij Ajax.quote:Op maandag 6 december 2010 21:48 schreef Arolsen het volgende:
Hoe groot is de schroothoop van afgedankt trainers zo onderhand?
Jol, van Basten en Ten Cate zijn zelf opgestapt.quote:Op maandag 6 december 2010 21:48 schreef Arolsen het volgende:
Hoe groot is de schroothoop van afgedankt trainers zo onderhand?
Geen idee, neem aan van niet.quote:Op maandag 6 december 2010 21:50 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Stond die pool een dik half uur geleden ook online met andere cijfers voor Jol?
Hadden Michels, Cruyff en van Gaal ervaring?quote:Op maandag 6 december 2010 21:41 schreef Type-R het volgende:
[..]
Want die heeft trainers/coach ervaring?
Kansloze opmerkingquote:Op maandag 6 december 2010 21:52 schreef cheqy het volgende:
[..]
Hadden Michels, Cruyff en van Gaal ervaring?
Met die 10-euro actie inderdaad.quote:Op maandag 6 december 2010 21:55 schreef Arolsen het volgende:
Binnenkort zijn Ajax en Feyenoord weer aan elkaar gewaagd als het zo doorgaat
Dus? Maar dit geeft wel aan dat de Boer niet kansloos is.quote:Op maandag 6 december 2010 22:04 schreef PIETR het volgende:
[..]
De uitzonderingen bevestigen nooit de regel.
Misschien op dit moment wel, maar begin dit jaar liep het elftal onder zijn leiding toch echt als een trein. Gemengde gevoelens daarom.quote:Op maandag 6 december 2010 21:47 schreef Morendo het volgende:
Jol lijkt me niet het type die vertrekt zonder 'back-up plan'. Uiteindelijk is dit voor beide partijen de beste oplossing denk ik.
Tuurlijk niet, en hij kan ook best het seizoen afmaken. Maar daarna hebben jullie toch zeker behoefte aan een ervaren coach?quote:Op maandag 6 december 2010 22:06 schreef cheqy het volgende:
[..]
Dus? Maar dit geeft wel aan dat de Boer niet kansloos is.
LOl. Kwam door Suarez. Zoals ze al zeiden bij VI. Suarez 'maskeerde' allesquote:Op maandag 6 december 2010 22:07 schreef peaceman het volgende:
[..]
Misschien op dit moment wel, maar begin dit jaar liep het elftal onder zijn leiding toch echt als een trein. Gemengde gevoelens daarom.
Dat lijkt me raar. Tuurlijk hij was in topvorm, maar dat gold ook voor Van der Wiel, Enoh, De Jong. Pantelic die erg belangrijk was. Het is echt te makkelijk om dat allemaal op Suarez te schuiven.quote:Op maandag 6 december 2010 22:09 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
LOl. Kwam door Suarez. Zoals ze al zeiden bij VI. Suarez 'maskeerde' alles
Technisch Manager, en Hennie Spijkerman van Ajax Cape Town, samen met Frank de Boer, Trainer en Assistent.quote:Op maandag 6 december 2010 22:11 schreef Vasilevski het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk met Blind?
Haha iddquote:Op maandag 6 december 2010 22:14 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Nieuwsuur zal wel schrikken van de kijkcijfers
Ik denk dat Frank een uitstekende trainer gaat worden. De vraag is alleen: Is het niet te vroeg?quote:Op maandag 6 december 2010 22:24 schreef Stokstaart het volgende:
Zijn jullie trouwens blij met Frank de Boer als nieuwe trainer ? Hij lijkt mij echt zo'n eeuwige assistent . Net als Wouters .
Weet niet, hij mag het gaan bewijzen.quote:Op maandag 6 december 2010 22:24 schreef Stokstaart het volgende:
Zijn jullie trouwens blij met Frank de Boer als nieuwe trainer ? Hij lijkt mij echt zo'n eeuwige assistent . Net als Wouters .
Tenzij hij het goed doet. Alsof een ervaren coach iets zegt. Jol, Koster en Ten Cate zijn ook ervaren coaches nou wat hebben we daar een lol mee gehad.quote:Op maandag 6 december 2010 22:09 schreef PIETR het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, en hij kan ook best het seizoen afmaken. Maar daarna hebben jullie toch zeker behoefte aan een ervaren coach?
Doe eens niet zo kinderachtigquote:
Je moet je niveau een beetje aanpassen hé als je communiceert met Pietje.quote:Op maandag 6 december 2010 22:41 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Doe eens niet zo kinderachtig
ik mag alleen blijven schrijven als ik iets positiefs zeg dus in dat geval:quote:Op maandag 6 december 2010 22:41 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Doe eens niet zo kinderachtig
Jonge, ga nou eens ontopic joh.quote:Op maandag 6 december 2010 22:44 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ik mag alleen blijven schrijven als ik iets positiefs zeg dus in dat geval:
martin is oke ole oleeeeeee
jojoortje is oke olee oleeeeee
jordiiii is oke ole oleeeeee
ajacied4lf is oke oleee oleeeee
stevenmac is oke olee oleeeee
joppi is oke ole oleeeee
zo beter? thumbs-up!
Lol. Je vat 'm niet manquote:Op maandag 6 december 2010 22:44 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ik mag alleen blijven schrijven als ik iets positiefs zeg dus in dat geval:
martin is oke ole oleeeeeee
jojoortje is oke olee oleeeeee
jordiiii is oke ole oleeeeee
ajacied4lf is oke oleee oleeeee
stevenmac is oke olee oleeeee
joppi is oke ole oleeeee
zo beter? thumbs-up!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |