Volgens mij kan dat niet omdat in poffertjesbeslag altijd iets van gist zit - om ze een beetje te laten rijzen in de pan. Pannenkoeken blijven altijd plat.quote:Op maandag 6 december 2010 21:59 schreef DJMO het volgende:
kan je met pannenkoekemix ook poffertjes bakken btw? (ik heb zelf een poffertjesplaatje van gietijzer) krijg door dit topic spontaan zin om morgen poffertjes te maken en pannekoekmix heb ik nog in huis
</offtopic>
quote:Op maandag 6 december 2010 22:07 schreef Felixa het volgende:
Als er eventueel een deal is tussen Apeldoorn en Utrecht wil ik wel op en neer treinen!
Oe, da's altijd handig!quote:Op maandag 6 december 2010 22:33 schreef Ireth het volgende:
@DJMO: je krijgt dan gewoon kleine pannekoekjes, ook wel lekker, maar geen poffertjes.
[..](voordeel, ik woon 2x vallen naast het station
)
Hij is nog niet vergeven en van mij mag je hem hebben.quote:Op maandag 6 december 2010 21:55 schreef Ireth het volgende:
Owww! Als ie nog niet vergeven is zou je mij (en mijn dochter!) er erg blij mee maken, de onze is gesneuveld tijdens de verhuizing (lees: onder iets zwaars gekomen) en was niet meer terug te buigen!
(utrecht hiero)
Super! Is het een probleem voor je om die pan dan naar het station te brengen? Ik wil 'm ook best komen halen hoor, als je echt in Apeldoorn woont. Ik bedoelde meer dat ik niet vanaf een treinstation nog met 3 bussen een uur onderweg zou zijn.quote:Op dinsdag 7 december 2010 10:26 schreef 19butterfly82 het volgende:
[..]
Hij is nog niet vergeven en van mij mag je hem hebben.![]()
En ook al vervoer lees ik. Wat super lief van je FelixaKlopt het dat ik het goed gelezen had elders dat je dan tussen de stations rijd en ik hem naar het station kom brengen?
Nog even iets anders. Er is vannacht ook nog een pm gekomen van iemand die geinteresseerd was, maar ik heb maar 1 pan die ik aan Ireth nu geef.
Misschien iemand die ook nog een pofertjespan heeft om te vergeven?
Voor mij is het geen probleem om hem op het station af te geven. Ik ben sneller bij het station dan dat de bus bij mijn huis is.quote:Op dinsdag 7 december 2010 11:36 schreef Felixa het volgende:
[..]
Super! Is het een probleem voor je om die pan dan naar het station te brengen? Ik wil 'm ook best komen halen hoor, als je echt in Apeldoorn woont. Ik bedoelde meer dat ik niet vanaf een treinstation nog met 3 bussen een uur onderweg zou zijn.![]()
Ik ga morgen voor een paar dagen op vakantie maar ik zou bijv. volgende week zaterdag de 18e die pan kunnen komen halen, komt dat uit?
En voor jou ook Ireth?
quote:Op woensdag 8 december 2010 12:23 schreef loecje het volgende:
*gaat in de kelder bij mn ouders zoek* volgens mij moet er daar ook nog eentje staan uit een kerstpakket.
maar eerst zaterdag ff zoeken of het ding er nog is.
Jij bent lang wezen zoeken. Was de kelder zo groot?quote:Op maandag 13 december 2010 00:48 schreef loecje het volgende:
helaas poffertjes pan blijkt nergens te vinden.
De ns reed richting apeldoorn op tijd en om 12.02 was ze er. De trein terug had 15 minuten vertraging (komt normaal 11.57) dus deze had ze om 12.15 ongeveer.quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:34 schreef Ireth het volgende:
En waar staat jouw station, kan ik incalculeren hoe lang ze nog onderweg is
Of je leest de OP nog eens door![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |