 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou,als je je kamer zo weet in te richten dan heb je helemaal niks te klagen want dit is gewoon strak en mooi ingericht.quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:17 schreef SacreCoeur het volgende:
Voor mij het bewijs dat een ledikant & commode niet lelijk staat naast elkaar.
Dat idee had ik altijd.
 
											 
			 
			
			
			Is dat wel een bedje?quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:17 schreef SacreCoeur het volgende:
Voor mij het bewijs dat een ledikant & commode niet lelijk staat naast elkaar.
Dat idee had ik altijd.
[ afbeelding ]
 
  om ze dan zo saampjes in bed te leggen de eerste maanden ofzo. Ik smelt altijd zo enorm van die foto's van tweelingkindjes die zo naar elkaar toegeschuifeld zijn zodat ze net als in de buik liggen.
 om ze dan zo saampjes in bed te leggen de eerste maanden ofzo. Ik smelt altijd zo enorm van die foto's van tweelingkindjes die zo naar elkaar toegeschuifeld zijn zodat ze net als in de buik liggen.  
  *tweelingrammel*
 *tweelingrammel*
											 
			 
			
			
			nee hoorquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:45 schreef Stiemie het volgende:
Ik ben altijd bang dat je over zo'n los kleed/vachtding struikelt. Of ben ik hier de enige motorisch minder begaafde


 
			 
			
			
			Ja is wel een bedje denk.quote:Op woensdag 8 december 2010 14:26 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Is dat wel een bedje?
Misschien ligt het aan de lens waar de foto mee gemaakt is maar het lijkt zo bijna wel meer de afmetingen van onze box te hebben dan van een bedje. Qua breedte x diepte zeg maar, net niet vierkant.
Er ligt dan wel een matras in zo te zien maar ook dat ligt wel op een beetje onconventionele manier ofzo, lijken wel 2 matrassen op elkaar?
Oeh wel een idee voor een tweeling eigenlijkom ze dan zo saampjes in bed te leggen de eerste maanden ofzo. Ik smelt altijd zo enorm van die foto's van tweelingkindjes die zo naar elkaar toegeschuifeld zijn zodat ze net als in de buik liggen.

*tweelingrammel*
 
			 
			
			
			 (zei diegene die haar kinderkamer in knalgroen heeft...hoezo iets anders)
  (zei diegene die haar kinderkamer in knalgroen heeft...hoezo iets anders)
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 ) en ze heeft me overgehaald.
 ) en ze heeft me overgehaald. 
 
			 
			
			
			 
  Kies waar je je goed bij voelt, je kindje maakt het toch niets uit. Moet ik nodig zeggen met mijn getwijfel... hehehe
 Kies waar je je goed bij voelt, je kindje maakt het toch niets uit. Moet ik nodig zeggen met mijn getwijfel... hehehe
											 
			 
			
			
			oh leukquote:Op woensdag 8 december 2010 15:26 schreef SacreCoeur het volgende:
En ik wil een meubel uit de Stuva serie voor Isa haar kamer.
Als we die weer opnieuw gaan behangen.
Ze wilt graag zwart ( net als mama he) en ze heeft me overgehaald.
En ze heeft nu een hensvik kast & 4 lack plakken + 3 apa opberg gevallen.
Daar wil ik vanaf, ze wordt groter dus zoveel ruimte besparen als mogelijk wil ik deze:
[ afbeelding ]
Ja ik wil heel veel
Nu maar eens plannen wat eerst.
 
  
  
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 8 december 2010 19:47 schreef seilram het volgende:
Ow Twentemeisje, maak je niet druk over je behangKies waar je je goed bij voelt, je kindje maakt het toch niets uit. Moet ik nodig zeggen met mijn getwijfel... hehehe
 
 
 .
 .
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Pfieuw, blij dat ik niet de enige ben, regelmatig kijken mensen me raar aan...quote:Op donderdag 9 december 2010 17:23 schreef mefke79 het volgende:
juud, vorige keer was ik ook ongeveer zo vroeg klaar. Lukt deze keer helaas niet.
 
  
			 
			
			
			Neuh, ik koop het toch niet, kwam het toevallig tegen. :-)quote:Op donderdag 9 december 2010 18:01 schreef twentemeisje het volgende:
Best cool Juud! Maar heb je die prijzen gezien?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
 
 
											 
			 
			
			
			ik vind m wel leuk eigenlijkquote:Op vrijdag 10 december 2010 12:18 schreef SacreCoeur het volgende:
Ligt het aan mij of is dit een afschuwelijk enge boom voor op een kinderkamer?
[ afbeelding ]

 
			 
			
			
			Hmm online heb ik geen ideequote:Op vrijdag 10 december 2010 19:50 schreef Sandous het volgende:
Serie hiervan is toch gaaf in lijstjes!
[ afbeelding ]
Ik ben op zoek naar hippe plaatjes (bloem met ruitjes achterkant, knalroze bloemetjes, rode appeltjes.. ) Ik heb een roze muur en wil hier allemaal lijstjes ophangen met knallende kleurtjes hartjes, bloemetjes enzo. Weten jullie waar ik zulke dingen online kan vinden (denk dat aan stijl van hema, lief, pip etc)
Heb je zoiets niet als achtergrond plaatjes (die ik dan zelf op maat kan knippen etc)
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
  ik zou zo heul veel willen hebben
 ik zou zo heul veel willen hebben  dat eerste plaatje van de grote kamers en die een-na-laatste is echt iets wat ik op termijn wel voor Amélie of haar zusje zou willen
 dat eerste plaatje van de grote kamers en die een-na-laatste is echt iets wat ik op termijn wel voor Amélie of haar zusje zou willen  
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			En anders gewoon bij een boer vragen.quote:Op zondag 12 december 2010 18:01 schreef De_Taartjesfee het volgende:
zoeken op bollenkist of fruitkist op marktplaats en er zelf wielen onder schroeven?
 
			 
			
			
			Meestal krijg je ze nog gratis ook, net als zo'n verhuishondje.quote:Op zondag 12 december 2010 18:42 schreef moussy het volgende:
[..]
En anders gewoon bij een boer vragen.
 
											 
			 
			
			
			crimineelquote:Op zondag 12 december 2010 21:40 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Meestal krijg je ze nog gratis ook, net als zo'n verhuishondje.
Alleen pallets geven ze niet snel weg, dus die moest ik helaas s'avonds van de bouwplaats jatten


| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |