quote:VVV zet alles op alles om huurling Internazionale in te schrijven.
VVV-Venlo heeft zich definitief versterkt met Andrea Mei. Dat bevestigt Mario Captein, directeur voetbalzaken bij de Eredivisionist, vrijdagavond in De Limburger. De afgelopen periode werd al duidelijk dat VVV voornemens was de verdediger te huren van Internazionale. Het leek erop dat heimwee hem terug naar Italië dreef, maar daarvan blijkt weinig te kloppen.
Mei speelde tot op heden nog geen minuut in het eerst van i Nerazzurri. De Italianen verhuurden hem reeds aan Crotone en Lumezzane en vorig seizoen mocht hij ervaring opdoen bij Piacenza in de Serie B. Een overstap naar VVV wordt dus de eerste buitenlandse uitdaging voor de jonge middenvelder. “In zijn eerste week maakte Andrea een goede indruk. Daarna ging hij naar huis. Daar hebben we een goed gesprek over gehad”, legt Captein uit.
“Zijn vertrek had achteraf gezien niets te maken met heimwee, maar met een privé-kwestie waar hij niet verder over wil uitweiden”, heldert hij direct op in gesprek met het regionale medium. “In de tweede stageweek waren we na het oefenduel tegen Alemannia Aachen overtuigd van zijn kunnen en wilden we tot zaken komen. Dat is gelukt. We gaan er nu alles aan doen om hem speelgerechtigd te krijgen voor de start van de competitie”, aldus de directeur voetbalzaken.
2-0 geen buitenspel? Heel de selectie van Getafe vloog de grensrechter aan na de 2-0 namelijk. Al moet er gezegd worden dat de Getafe spelers heel de wedstrijd lang aan het mekkeren waren...quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:09 schreef Ajacied422 het volgende:
2-0 momenteel tegen getafe bij rust. 2e helft inmiddels begonne
1-0 was een mooie vrije trap van Linssen
2-0 was een mooie uitgecounterde goal van Wildschut
Vond het nog wel redelijk vol zitten voor een oefenpot in de vakantieperiode hoor...quote:Op zaterdag 30 juli 2011 20:09 schreef eight het volgende:
Volgens mij was de wedstrijd niet echt druk bezocht, veel lege plaatsen zag je op tv.
Nkume maakte trouwens ook geen verkeerde indruk.
Kan de OP ook nog een keer geedit worden? Hij is vrij verouderd nu op zijn zachtst gezegd en deze topics lopen meestal niet heel erg snelquote:
Ja hoor. Als jij een nieuwe maakt dan zet ik em in de OPquote:Op maandag 1 augustus 2011 17:51 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Kan de OP ook nog een keer geedit worden? Hij is vrij verouderd nu op zijn zachtst gezegd en deze topics lopen meestal niet heel erg snel
Musa mag dat, is goed voor zijn marktwaardequote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:58 schreef Paul-89 het volgende:
Musa en Nwofor doen het leuk op dat Wk -20.
Volgens mij is het zo goed als rond maar is het nog even wachten op de bond(en) en op zijn werkvergunning.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 12:00 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Musa mag dat, is goed voor zijn marktwaarde
Maar laat die Nwofor maar lekker op de bank hoor, straks gaat een of andere vage Turkse club er lastminute nog mee vandoor ofzo als die teveel gaat scoren...
quote:Update 4 augustus 15:25 uur - VVV-Venlo trekt vierde Nigeriaan aan als opvolger Boymans
VVV-Venlo heeft de opvolger van Ruud Boymans binnen: Uchena Nwofor maakt de overstap van Enugu Rangers naar Limburg. Althans, dat vertelt trainer Glen De Boeck voor de camera van Omroep Venlo. “'Als ik de technisch directeur mag geloven is de transfer rond”, geeft De Boeck aan. “Natuurlijk, hij moet hier eerst nog arriveren. Dat is dikwijls zo met Afrikanen. Je hebt ze pas als ze ter plaatse zijn, maar ik heb goede hoop dat het honderd procent in orde is.” Naast Nwofor heeft VVV ook Alex Emenike, Michael Uchebo en Ahmed Musa uit Nigeria onder contract staan.
Maar er wordt ook rekening mee gehouden dat ie kan gaan als Nigeria nog verder komt in 't toernooi, kon ik tenminste opmaken uit Capteins woorden bij VVV TV. Ach, als ze er maar genoeg voor vangen, maar daar ben ik niet bang voorquote:Op donderdag 11 augustus 2011 21:02 schreef Paul-89 het volgende:
Musa wil zelf ook nog een seizoen bij VVV blijven.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 11:11 schreef DeNummer10 het volgende:
Paul, kom jij uit de buurt van Venlo dan? Ben je vaker bij VVV?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |