jouw ondertitel is grappigquote:
Hoezo ben ik al uitgesloten?quote:Op zondag 5 december 2010 21:54 schreef Paul het volgende:
Ik twijfel ook over BrandX en Annnet als fokslet
~ Wiki, wie anders?quote:Slet is een scheldwoord waarmee een persoon (doorgaans een vrouw maar het kan - overdrachtelijk - ook om een man[bron?] gaan) met een brede seksuele activiteit wordt aangeduid die in de ogen van de gebruiker van het woord, de grenzen van het seksueel aanvaardbare overschrijdt.
Goed dat je het zegt, vul ik jou daar even in!quote:Op zondag 5 december 2010 21:56 schreef shiznuts het volgende:
Hoeft trouwens niet per se en vrouw te zijn volgens hè...
[..]
~ Wiki, wie anders?
Daar had ik vorig jaar een prijs voor.quote:Op zondag 5 december 2010 21:58 schreef Paul het volgende:
Shiznuts heeft wel een bazen ava, misschien moet ik daar maar op stemmeren
Huhquote:Op zondag 5 december 2010 21:59 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Daar had ik vorig jaar een prijs voor.Die categorie zie ik nu niet meer.
een kusje van yvonnequote:Op zondag 5 december 2010 22:01 schreef Paul het volgende:
Krijgen de award winnaars dit jaar een prijs
CO2-emissies was het excuus geloof ik.quote:Op zondag 5 december 2010 22:01 schreef Paul het volgende:
[..]
Huhnouja, waarom bezuinigen ze daarop
Op Dries stem ik pas zodra hij een maand lang elk weekend in een uitverkocht Ahoy heeft gestaan...quote:Op zondag 5 december 2010 22:00 schreef Juicyhil het volgende:
Wie stemt er even op Driesje, vind het zo sneu als hij helemaal geen stemmen krijgt.
Mot je ruzie, stuk schimmel?quote:
Pfoe, hij heeft een kaartje voor Nick & Simon, is dat al uitverkocht?quote:Op zondag 5 december 2010 22:02 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Op Dries stem ik pas zodra hij een maand lang elk weekend in een uitverkocht Ahoy heeft gestaan...
Haha, ja, dat gedoe. Enig gewoon.quote:
Jaquote:
ha ha dandybleu is een mongool maar hij is heel goed in engels want hij kent wel wat miljonairs ja ha ha en ja die zijn engels dus ha ha hij kan wel goed engels grquote:Op zondag 5 december 2010 15:50 schreef Panzermaus het volgende:
Mensen die niet op 'dandybleu' stemmen als grootste dorpsgek zijn blind.
Huidig topic: [Videoblog] dandybleu / Edwin Emanuel Posse #2
Zijn YouTube kanaal is daar ook te vinden.
gr gr dandybleu's indoctrinatie bureau
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |