Dartsweekend in Derby
De zeges gaan naar Caven en John Part. De laatste keer dat Part een toernooi won was 2007. Caven pakte in 2009 2 pro tour zeges.
Co haalde 1x de vierde ronde. Verder waren de Nederlanders al snel uitgeschakeld.
Zaterdag
Quarter-Finals
Adrian Lewis 6-4 Paul Nicholson
Wes Newton 6-3 Dyson Parody
Ronnie Baxter 6-5 Dennis Priestley
Jamie Caven 6-3 Dave Chisnall
Losers £1,000
Semi-Finals
Adrian Lewis 6-4 Wes Newton
Jamie Caven 6-2 Ronnie Baxter
Losers £2,000
Final
Jamie Caven 6-2 Adrian Lewis
Winner £6,000
Runner-Up £3,000
Zondag
Quarter-Finals
Mervyn King 6-3 Scott Rand
Mark Walsh 6-1 Brendan Dolan
Wes Newton 6-4 Dave Chisnall
John Part 6-2 Jamie Caven
Losers £1,000
Semi-Finals
Mark Walsh 6-5 Mervyn King
John Part 6-2 Wes Newton
Losers £2,000
Final
John Part 6-0 Mark Walsh
Winner £6,000
Runner-Up £3,000
John Henderson gooide zaterdag nog een 9darter en pakte daarmee 800pond.
========================================================
Er is nog nieuws over Holland vs The rest
quote:
Het hoge woord is eruit: Holland vs The Rest of the World komt er maar gaat vanaf nu RTL7 International Masters heten. Eerder deze maand gaf een medewerker van RTL al te kennen dat RTL7 het voornemen had om een groot live televisie toernooi in Nederland op te zetten, maar dat dit niet op de door Barry Hearn genoemde data zou zijn maar later in het jaar. Op dat moment was er ook nog geen locatie en format bekend. Afgelopen week zijn de definitieve speeldata en locatie bekend gemaakt door het duo Nieuwlaat & Maijer tijdens de uitzending van de Premier League of Darts bij de live stream van RTL7. Het toernooi zal op vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 maart gehouden worden in Hotel Zuiderduin in Egmond aan zee. De finale zal op maandag 21 maart worden gespeeld. Pikant detail is dat op dezelfde data (zaterdag en zondag) de wereldtop van de BDO aanwezig zal zijn bij het Marixflex Open in Oud Gastel waar met de nieuwe opzet meteen een ticket verdiend kan worden voor de Zuiderduin Masters dat in december op dezelfde locatie wordt gespeeld. Hiermee lijkt het erop dat Hotel Zuiderduin te Egmond aan zee op dit moment het Nederlandse ´Home of Darts´ is.
Via de berichtgeving op Twitter is ook het format van het toernooi onder voorbehoud bekend geworden. De beste 6 spelers van de Order of Merit zullen de strijd aanbinden met de beste 6 Nederlandse spelers op de Order of Merit. Er zal gespeeld worden in 4 poules met daarin steeds 3 spelers en de Nederlanders spelen tegen elkaar. Met de opzet van dit format wordt het voor de Nederlandse dartliefhebber zeker de moeite waard gemaakt om een bezoek te brengen aan de RTL7 International Masters want er zal dan altijd een Nederlander in de finale terecht komen. Overigens is het nog niet bekend wat de prijzen van de toegangskaarten zullen zijn. Zodra er meer informatie bekend is over het toernooi, zoals de aanvangstijden, het speelschema en de start van de kaartverkoop, zal Dartfreakz met meer informatie komen.
Deelnemers Nr 1 t/m 6 Order of Merit:
Phil Taylor
Adrian Lewis
Gary Anderson
James Wade
Simon Whitlock
Terry Jenkins
Deelnemers Nederlanders Nr 1 t/m 6 (Order of Merit):
Raymond van Barneveld
Vincent van der Voort
Co Stompé
Jelle Klaasen
Michael van Gerwen
Roland Scholten
winnaar wielerprono 2007 :)
Last.FM