Cru! Jij denkt de situatie al helemaal uitgedokterd te hebben? We waren al 4 jaar samen toen ik zwanger raakte!quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:07 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
... tot de dood ons scheidt?
[..]
Van het gemiddelde tienermoedertje/sletje kun je zoiets wel verwachten.
Tja, technisch gezien is dat nog steeds tiener.quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:09 schreef Kuga het volgende:
[..]
Cru! Jij denkt de situatie al helemaal uitgedokterd te hebben? We waren al 4 jaar samen toen ik zwanger raakte!
Okay, dat klinkt stiekem ook naar een afspraakje... Waarom kon je niet meteen "duidelijkheid stellen"?quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:07 schreef Kuga het volgende:
[..]
Daarom heb ik ook voorgesteld om erover te praten buiten het werk... wel heel duidelijk erbij vermeld dat ik dat zie om duidelijkheid te stellen.. niet om verder te zwijmelen in verbode liefde
Technisch gezien ben je volwassen voor de staat vanaf 18! Wetend wat ik nu weet was ik toen nog een snotneus ja ;-)quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:12 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Tja, technisch gezien is dat nog steeds tiener.
Maar ok.
Ik vind dit een beetje een foute boel.
Ik was 23 bij mijn eerste en achteraf gezien kwam ik zelf net uit een ei iddquote:Op zaterdag 4 december 2010 22:13 schreef Kuga het volgende:
[..]
Technisch gezien ben je volwassen voor de staat vanaf 18! Wetend wat ik nu weet was ik toen nog een snotneus ja ;-)
Nu blijkbaar nog steeds. Of heb je zeer flexibele en open minded kinderen die het helemaal niet erg vinden als mama bij iedere "vonk" met een andere vent het bed induikt?quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:13 schreef Kuga het volgende:
[..]
Technisch gezien ben je volwassen voor de staat vanaf 18! Wetend wat ik nu weet was ik toen nog een snotneus ja ;-)
Hoe jong of oud, je blijft altijd leren...quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:15 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Nu blijkbaar nog steeds. Of heb je zeer flexibele en open minded kinderen?
Ik heb nog geeneens met hem gezoend.. laat staan het bed mee gedeeldquote:Op zaterdag 4 december 2010 22:15 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Nu blijkbaar nog steeds. Of heb je zeer flexibele en open minded kinderen die het helemaal niet erg vinden als mama bij iedere "vonk" met een andere vent het bed induikt?
Ja, alleen is de base-line bij sommige wat lager of hoger dan bij anderenquote:Op zaterdag 4 december 2010 22:17 schreef Kuga het volgende:
[..]
Hoe jong of oud, je blijft altijd leren...
Ja, maar het kriebelt wel natuurlijkquote:Op zaterdag 4 december 2010 22:18 schreef Kuga het volgende:
[..]
Ik heb nog geeneens met hem gezoend.. laat staan het bed mee gedeeld
Dat bedoel ik dus, en naar aanleiding van dit allemaal ben ik er zeker van dat ik nog lang niet volwassen genoeg ben.. anders wist ik wel wat te doen ;-)quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:15 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik was 23 bij mijn eerste en achteraf gezien kwam ik zelf net uit een ei idd
Het is misschien de eerste keer dat haar dit overkomt, dan is het toch niet gek dat ze tegen het plafond aan vliegt? Verstandelijk weet ze ook prima dat dit niet kan, maar die hormonen en happy-stofjes doe je niks aan. Ik heb weleens 6 weken werk afgekregen in eentje uit pure wappieheid over iemand. 3 uur slaap per nacht, werd helemaal gek. Maar uiteindelijk was mijn baas blij met me en mijn vriend is niks tekort gekomen en is nog steeds mijn vriend.quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:15 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Nu blijkbaar nog steeds. Of heb je zeer flexibele en open minded kinderen die het helemaal niet erg vinden als mama bij iedere "vonk" met een andere vent het bed induikt?
Oh? Waarom heeft TS het er dan zo moeilijk mee zodat ze het hier post? En is de liefde wel halsoverkop als je er zo mee zit dat TS er een topic over opent? Als het echt halsoverkop is, is het ook zo weer over.quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:02 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ach, komop. Liefde is iets heel anders dan halsoverkop verliefd worden.
Als het niet kriebelde waren er ook geen problemen geweest of wel? :-)quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:19 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ja, maar het kriebelt wel natuurlijk
En als ik je OP zo lees is dat wel de bedoeling.
Ben je malquote:Op zaterdag 4 december 2010 22:19 schreef Kuga het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus, en naar aanleiding van dit allemaal ben ik er zeker van dat ik nog lang niet volwassen genoeg ben.. anders wist ik wel wat te doen ;-)
Leuk om te weten dat het niet leeftijdgebonden is :-)quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:22 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ben je mal
Mijn vader was dik in de veertig toen ie de ware tegenkwam en dat was net een dikke harige puber toen. Zoenen midden op straat, niet eten en uren dagdromen, echt niet te filmen. (Hij was single toen trouwens, dat hielp wel dat hij het kon botvieren).
Verstand gebruiken? Roze bril even afzetten?quote:Maar tegelijkertijd heb ik wel bepaalde gevoelens voor hem, hoe kan ik hem overtuigend de deur wijzen als ik er zelf nog niet helemaal uit ben?
Ja, dat zeg ik toch. Een foute boel.quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:20 schreef Kuga het volgende:
[..]
Als het niet kriebelde waren er ook geen problemen geweest of wel? :-)
Ja, als die collega niet dronken was geworden en haar had verteld van zijn gevoelens, dan had ze het inderdaad geruisloos over kunnen laten razen... Nu is zij misschien over een paar weken terug op het aardoppervlak en drijft hij nog steeds aan haar voeten...op de werkvloer. Leg dat maar eens uit aan je partner...quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:20 schreef Romanov het volgende:
[..]
Oh? Waarom heeft TS het er dan zo moeilijk mee zodat ze het hier post? En is de liefde wel halsoverkop als je er zo mee zit dat TS er een topic over opent? Als het echt halsoverkop is, is het ook zo weer over.en hoeft TS zich ook geen zorgen te maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |