Commercial tijdens Saturday Night Live, vandaar ook 'SNL ad' in de titel van het filmpje, van een tijdje terug:quote:
15 seconde you say?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:48 schreef Mint_Clansell het volgende:
Het klinkt ook fake, aangezien het een loop van 15 seconden is. Zoiets kan elke (amateur)producer maken.
Maar we zullen wel zien of er morgen een album is.
Nergens wordt gesproken over dat er morgen een album is, dat gerucht en plaatje van album art is fake en al een jaar oud. Er zijn wel geruchten dat ze bij SXSW ergens optreden, inclusief allemaal billboards met artwork.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:48 schreef Mint_Clansell het volgende:
Het klinkt ook fake, aangezien het een loop van 15 seconden is. Zoiets kan elke (amateur)producer maken.
Maar we zullen wel zien of er morgen een album is.
Gaarne een link naar waar ik dat beweerde.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:05 schreef Slickk het volgende:
Als je producers kent die dit soort riedeltjes maken dan hoor ik dat graag. Je zei hetzelfde over 'Music Sounds Beter With You' zeker?
Tempo ervan ligt ook opeens veel hoger dan het originele riedeltje. Nog steeds wel leuk gedaan natuurlijk, alleen wat jammer van de overvloed aan flauwe effecten... Ik heb liever dat ze het gewoon een remix noemen dan dat ze beweren dat het 'echt' is, terwijl overduidelijk is dat het niet zo is puur om hits te scoren.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:48 schreef Mint_Clansell het volgende:
Leuk gedaan, schijnt idd fake te zijn. Is een remix van dat SNL riedeltje.
Ik vond hem wel toffer dan de Tron soundtrack, alleen al omdat dit nummer erop staat:quote:Op dinsdag 12 maart 2013 09:56 schreef CoExist het volgende:
Ik heb laatst die "Irréversible" soundtrack van Thomas Bangalter eens geluisterd. Die's ook bizar...
Klopt maar staat er wel opquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:00 schreef Mint_Clansell het volgende:
Spinal Scratch is geniaal, maar natuurlijk al een stuk ouder dan de Irreversible soundtrack.
Heb je ook de action figures?quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:57 schreef CoExist het volgende:
Vanwege mijn liefde voor INTERSTELLA 5.5.5.5. hangt de litho (119/250) eindelijk aan de muur.
[ afbeelding ]
Bijna belachelijk he, als je je bedenkt dat ze toendertijd 16/15 jaar oud warenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:10 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ook leuk: remix van DP voor The Chemical Brothers, voordat ze bekend werden met 'Homework'.
Neen, helaas niet. Ik had toen bij het concert het laatste exemplaar in mijn handen, maar die doos was helemaal naar de kloten dus heb ik 'm laten staan. Vond diegene na mij niet zo erg want die betaalde er direct ¤ 40,- voor.quote:
Doe er 5 a 6 jaar bij. Bangalter is uit 1975 en de Homem-Christo uit 1974.quote:Op woensdag 13 maart 2013 12:38 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Bijna belachelijk he, als je je bedenkt dat ze toendertijd 16/15 jaar oud waren
Nog niets bekend... ben al een hele poos aan het F5-en op het forum van The Daft Club. Ben wel een beetje klaar met dat hyperige viral gedoe.quote:Op woensdag 13 maart 2013 13:21 schreef indiaantje89 het volgende:
Spelen ze vanavond nou op SXSW festival? Of is het nog steeds officieel niet bekend?
Schijnbaar wordt er een podium neergezet waar ook de poster hangt in Austin, maar voorlopig is er geen officieel nieuws.quote:Op woensdag 13 maart 2013 13:21 schreef indiaantje89 het volgende:
Spelen ze vanavond nou op SXSW festival? Of is het nog steeds officieel niet bekend?
Nou ja 18 en 19 dan toen ze aan hun eerste DP tracks gingen werken.. eerder waren ze ook al wel actief in de muziek in een bandje, wat nooit echt van de grond is gekomen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 13:03 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Doe er 5 a 6 jaar bij. Bangalter is uit 1975 en de Homem-Christo uit 1974.
Dat concert was een aaneenschakeling van fucking awesomeness! Heb 't complete concert van Amsterdam wel ergens op video staan op m'n PC. De MP3 staat standaard op m'n iPod. Helaas is 't niet zulke goede kwaliteit als die van Bercy '07 maar het is nog wel te doen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 14:38 schreef Ener-G het volgende:
Techno/dikke acidhouse idd. Je zag sommige mensen ook wit wegtrekken of teleurgesteld naar de bar afdruipen toen ze in '07 in de HMH ff flink van beukestein gingen de tweede helft van hun optreden, met de wat oudere/obscuurdere tracks. Ik ging in ieder geval helemaal los daar
Twitteraars zeggen dat Bangalter gespot is op het vliegveld daar. Maarja, hij heeft best een "normaal" hoofd, dus ben benieuwd hoe dat de wereld in is gekomen. Zal vast een hoop hype zijn om weinig..quote:Op woensdag 13 maart 2013 13:21 schreef indiaantje89 het volgende:
Spelen ze vanavond nou op SXSW festival? Of is het nog steeds officieel niet bekend?
Zo meteen gewoon live op het Vaticaan manquote:Op woensdag 13 maart 2013 19:17 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Twitteraars zeggen dat Bangalter gespot is op het vliegveld daar. Maarja, hij heeft best een "normaal" hoofd, dus ben benieuwd hoe dat de wereld in is gekomen. Zal vast een hoop hype zijn om weinig..
Hoop dat ze ooit nog eens naar de HMH komen, heb 2007 gemist helaasquote:Op woensdag 13 maart 2013 14:38 schreef Ener-G het volgende:
Techno/dikke acidhouse idd. Je zag sommige mensen ook wit wegtrekken of teleurgesteld naar de bar afdruipen toen ze in '07 in de HMH ff flink van beukestein gingen de tweede helft van hun optreden, met de wat oudere/obscuurdere tracks. Ik ging in ieder geval helemaal los daar
In het tweede deel hebben ze het voornamelijk over het concert. Dat veel mensen bandjes gewend zijn, dat er dan nog wat 'te zien is'... Grappig hoe enorm het nu, 6 jaar later is. Je ziet DJs draaien waar mensen dolgraag naartoe willen, terwijl de show ervan 100x minder is dan Daft Punk. Nog steeds baal ik ontzettend dat ik er toen niet bij was, zeker omdat ik Alive 2007 helemaal grijs gedraaid heb...quote:Op donderdag 14 maart 2013 00:25 schreef CoExist het volgende:
Vond deze topics in MyAT:
MUZ / Daft Punk World Tour
MUZ / Daft Punk World Tour (Deeltje 2)
Ik herriner me dat er een hoop gezeur was dat men de tickets te duur vond...
De ticketsale begon ergens eind maart 2007 en het was ergens in mei pas uitverkocht.
Misschien eens leuk om terug te lezen...
Zeker waar. Zou er echt flink wat geld voor neerleggen om ze live te zien. Het liefst nog in Frankrijk ofzoquote:Op donderdag 14 maart 2013 10:01 schreef Slickk het volgende:
Grappig hoe enorm het nu, 6 jaar later is. Je ziet DJs draaien waar mensen dolgraag naartoe willen, terwijl de show ervan 100x minder is dan Daft Punk. Nog steeds baal ik ontzettend dat ik er toen niet bij was, zeker omdat ik Alive 2007 helemaal grijs gedraaid heb...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daft Punk Setlist at Heineken Music Hall, Amsterdam, Netherlands @ 04/07/2007SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron: Setlist.FM
Ik hoor het ook veelvuldig van vrienden/kennissen dat ze spijt hebben dat ze toen niet zijn mee gegaan naar de HMH. Argumenten als " te duur", " het is geen echt concert" "het kost me een vrije dag" heb ik toen veelvuldig gehoord. Niet beseffende dat Daft Punk misschien de komende 10 jaar niet meer toert...
Ik vond ergens op mijn hard disk nog een JPG van mijn eigen ticket.
[ Bericht 2% gewijzigd door CoExist op 14-03-2013 13:30:25 ]You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
Inderdaad, dat een veel mindere act zoals Swedish House Mafia tegenwoordig 3x de ziggodome vol speelt terwijl DP toen moeite had om de HMH te vullen snap ik nog steeds niet.quote:Op donderdag 14 maart 2013 10:01 schreef Slickk het volgende:
[..]
\Grappig hoe enorm het nu, 6 jaar later is. Je ziet DJs draaien waar mensen dolgraag naartoe willen, terwijl de show ervan 100x minder is dan Daft Punk.
Mja, het AD had ook al een artikel geplaatst dat Daft Punk in Austin op hrt SXSW-festival zou spelen.quote:
Nouja, dankzij die teaser en verschillende billboards met hetzelfde artwork denk ik toch wel dat dit jaar nog een nieuw album komt. Sowieso voor de zomer... Maar ze zullen pas touren in 2014 lijkt me, zomerfestivalseizoen is al te kort dag en anders is het wel heel verrassend opeens, wat niet gebruikelijk is.quote:Op donderdag 14 maart 2013 18:05 schreef CoExist het volgende:
Vind 't toch balen dat Daft Punk gister niets bekend heeft gemaakt over een nieuw album of tour. Ik had 8 jaar na het laatste studio album toch wel 'ns wat verwacht.
Het begint wat Dr. Dre achtige vormen aan te nemen. Die heeft in 12 jaar al niets meer uitgebracht en overspoelt de wereld alleen maar met zijn waardeloze plastic koptelefoons.
Wat een grap was datquote:Op donderdag 14 maart 2013 20:19 schreef CoExist het volgende:
[..]
Mja, het AD had ook al een artikel geplaatst dat Daft Punk in Austin op hrt SXSW-festival zou spelen.
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)verwacht-in-VS.dhtml
quote:Op donderdag 14 maart 2013 21:16 schreef Luco het volgende:
[..]
Wat een grap was dat. Podium werd opgebouwd voor die poster in Austin, is het een Dorito's tent.
Tijdje later is er ergens een neon driehoek op een scherm te zien, iedereen gaat weer gek en trekt links met Alive, is het weer een Dorito's stunt
Als ze ergens wel niet gaan optreden, is dat op UMF... Commerciële house is wat ze juist niet willen. Tuurlijk, geniale marketing die billboards, maar ik weet 99% zeker dat ze niet op UMF gaan staan. Ze hebben ook nooit op festivals opgetreden met hun Alive 2007 tour als ze het imago niet oké vonden (en deden dan liever een eigen show, los van een festival). Voor het geld hoeven ze het niet te doen in ieder geval, dat zit wel goed. Het hele idee van de robotpakken is ook altijd geweest dat ze de focus op de mysterie/muziek wilden leggen, niet op verheerlijking van de persoon erachter.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 15:30 schreef indiaantje89 het volgende:
http://festileaks.com/fes(...)n-miami-tijdens-umf/
Ze flikken volgens mij precies het zelfde als op SXSW festival.
Dat doen ze al jaren.quote:Wel schijnen opvallend veel dj’s Daft Punk te draaien tijdens het Ultra Music Festival en onderstaande billboard verwelkomt de feestvierders in Miami in ieder geval hartelijk.
De enige slechte plaat die ze gemaakt hebben, deze had nooit uitgebracht mogen worden.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 12:46 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik vind DP best een toffe band, maar dit is gewoon een luie en slechte remix:
Dit gewoon wat Rollin'& Scratchin' geluiden over het origineel heen plakken.
Je zou denken dat het een (slechte) fan remix is, maar na enig onderzoek blijkt het echt een DP remix te zijn.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 16:59 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
De enige slechte plaat die ze gemaakt hebben, deze had nooit uitgebracht mogen worden.
Daar ben ik het niet mee eens, ik vind zowel de remix van Forget About the World en de remix van Ian Pooley's Chord memory ijzersterk. Daarnaast zou je ook kunnen zeggen dat het remixen van nummers verwant is aan het gebruiken en verwerken van samples en daar zijn ze de onovertroffen meesters in.quote:Op zondag 17 maart 2013 00:10 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Je zou denken dat het een (slechte) fan remix is, maar na enig onderzoek blijkt het echt een DP remix te zijn.
Maar ik vind DP sowieso niet zulke geweldige remixers, want hun remixes komen vrij lui en ongeinspireerd over. Die Life is Sweet remix van The Chemical Brothers bv. Leuk nummer hoor, maar ik hoor echt helemaal niets terug van het origineel. Het lijkt wel alsof ze alleen die 'check it' vocal sample uit het originele nummer op een nummer hebben geplakt dat de uiteindelijke tracklisting van Homework niet heeft gehaald. En die Mothership Reconnection remix bestaat uit één loon die 7 minuten lang wordt herhaald, met hier en daar een break.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |