Mwa, het heeft natuurlijk wel een duidelijke Spielberg stempel maar het feit dat het een van de meest indrukwekkende films over de Holocaust ooit is geworden wil toch ook wel zeggen dat hij in die opgave grotendeels wel geslaagd is.quote:Op zondag 19 december 2010 16:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik vond daar vooral dat de ultieme popcornfilm-maker te hard probeerde om een serieus, zwaarwichtig oorlogsdrama te maken waardoor het allemaal wat geforceerd was,
Niet mee eens. 'Duel' is het begin geweest van heel veel soortgelijke films gemaakt door anderen. En Raiders of the lost arc is echt een mijlplaat geweest in filmhostory. Dus deze 4 finalisten zijn echt een aanfluiting. Shindler's list en Jurassic Parc horen er wel in thuis, maar SPR en Jaws niet echt.quote:Op maandag 20 december 2010 12:56 schreef DragonFodder het volgende:
Eigenlijk zijn het allevier winnaars (dat had ik eigenlijk al vanaf de kwartfinales).
Films hieronder zijn eigenlijk ook niet goed met elkaar te vergelijken.
1.Schindler's List vs. Jurassic Park
2.Saving Private Ryan vs. Jaws
Kijk Mike, jij snapt het tenminstequote:Op dinsdag 21 december 2010 05:15 schreef Mike het volgende:
Halve finale
1.Schindler's List vs. Jurassic Park
2.Saving Private Ryan vs. Jaws
Ik doelde meer op het feit dat er zoveel goede Spielbergfilms zijn. Raiders hoort daar zeker bij, Duel ook. Ik vind het een luxeprobleem. En ook de vier halve finalisten horen daarbij voor mij.quote:Op dinsdag 21 december 2010 04:46 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Niet mee eens. 'Duel' is het begin geweest van heel veel soortgelijke films gemaakt door anderen. En Raiders of the lost arc is echt een mijlplaat geweest in filmhostory. Dus deze 4 finalisten zijn echt een aanfluiting. Shindler's list en Jurassic Parc horen er wel in thuis, maar SPR en Jaws niet echt.
Jurassic Park vond ik een van de allerminste Spielbergs, om eerlijk te zijn. Dat Raiders daarvan heeft verloren is een schande...quote:Op dinsdag 21 december 2010 11:55 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Ik doelde meer op het feit dat er zoveel goede Spielbergfilms zijn. Raiders hoort daar zeker bij, Duel ook. Ik vind het een luxeprobleem. En ook de vier halve finalisten horen daarbij voor mij.
Sorry, Cat, maar Jaws is imo echt een van de allerbeste films die Spielberg ooit heeft gemaakt. Zo retestrak geregisseerd...quote:Op dinsdag 21 december 2010 04:46 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Niet mee eens. 'Duel' is het begin geweest van heel veel soortgelijke films gemaakt door anderen. En Raiders of the lost arc is echt een mijlplaat geweest in filmhostory. Dus deze 4 finalisten zijn echt een aanfluiting. Shindler's list en Jurassic Parc horen er wel in thuis, maar SPR en Jaws niet echt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |