Hij moet eerst op kamer temp komen dus :quote:Op woensdag 16 februari 2011 19:44 schreef Nozomi21 het volgende:
Heeft iemand ervaring met Humira? Heb gegoogled en was nogal geschrokken omdat je dat blijkbaar moet inbrengen met injecties en dat klinkt nogal engig.
Ik heb zelf imuran geslikt. Daar was ik minder vatbaar mee had ik het idee. Maar ik kreeg van Imuran (azathioprine) bultjes/pukkeltjes op mijn rug en werd misselijk van en kreeg onwijs veel last van maagzuur.quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:40 schreef Nozomi21 het volgende:
Hmm ok zon injectiepen lijkt me zelf wat prettiger maar misschien kan ik het alle2 gewoon eens proberen. Wat merk je dan aan je afweer? Dat je sneller verkouden bent of iets dergelijks? En heb je dat niet wanneer je azathioprine slikt (of slik je die niet?). Ik merk eigenlijk nooit echt (even afkloppen) dat mijn weerstand minder is maar ik probeer wel genoeg lichaamsbeweging te krijgen, slink vitaminepillen en probeer voldoende fruit/groente te eten.
Waarom in het ziekenhuis? Je kan ook iemand van apotheekzorg langs laten komen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 11:02 schreef Nozomi21 het volgende:
Hmm scopieen zijn niet echt fijn. Is dat echt nodig? Want ik was vanmorgen bij mij internist en ik begin nu met de Humira maar mocht dat niet helpen dan wil hij mijn darmen weer in beeld brengen. Ik vroeg of dat met een scopie moest gebeuren maar hij zij me dat we dat dan doen met een scan (MRI).
Ik mag over twee weken beginnen met de Humira, joepie! Ik moet de eerste keer in het ziekenhuis tegelijk maar vier injecties krijgen :S I'm already looking forward to it. Gebeurd trouwens gewoon met zon injectiepen, ik heb een gewone spuit niet eens als optie gekregen.
Ik zit bij een Duitse arts, en hier is het gebruikelijk dat specialisten niet in het ziekenhuis zitten maar gewoon hun eigen praktijk hebben. Hij doet wel scopieën in zijn eigen praktijk maar heeft geen MRI-scan. Helaasquote:Op dinsdag 22 februari 2011 11:02 schreef Nozomi21 het volgende:
Hmm scopieen zijn niet echt fijn. Is dat echt nodig? Want ik was vanmorgen bij mij internist en ik begin nu met de Humira maar mocht dat niet helpen dan wil hij mijn darmen weer in beeld brengen. Ik vroeg of dat met een scopie moest gebeuren maar hij zij me dat we dat dan doen met een scan (MRI).
quote:Op donderdag 24 februari 2011 09:23 schreef Nozomi21 het volgende:
Haha ja nou ik ben inmiddels ook al weer wat aangekomenMaar dat is in mijn geval niet slecht aangezien ik ook zwaarder (*lees: breder) wil worden. Ben wel erg benieuwd naar die Humira injecties, hopelijk werkt het goed en hopelijk doet het niet al te veel pijn al kan ik met niet voorstellen dat ik er meer van ga voelen dan van bloedprikken.
Dinsdag langskomenquote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:18 schreef Pandora73 het volgende:
Oei Qwea, dat klinkt inderdaad niet best... Hopelijk heb je ondertussen wat gehoord!
Sterkte in ieder geval!
Onderzoek van de dikke darm.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 16:20 schreef Lienekien het volgende:
Wat is sigmo, Qwea?
Vervelend, zo midden in jullie verbouwing.
Nee, da's geen feest. Sterkte.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 16:24 schreef Qwea het volgende:
[..]
Onderzoek van de dikke darm.
Krijg je eerst een klysma om schoon te wordenheb hem al eens eerder gehad
En idd, behoorlijk kut want die tijd kan ik ook anders besteden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |