quote:Op donderdag 2 december 2010 08:39 schreef PdeHoog het volgende:
VerdorieIk heb op dat linkje van LieLie's jurkje geklikt gister en nu zie ik overal Wehkamp-reclames in GoogleAds voorbij komen MET dat jurkje
En je zag het nog wel somber in? Nou, pics dan maarquote:Op donderdag 2 december 2010 08:41 schreef Sarabi het volgende:
Hai
Oja mijn jurkje was er al een dagze hadden hem bij de poort in de tuin gelegd.........aan de kant waar wij nooit komen
Zat je naast TAV?quote:Op donderdag 2 december 2010 08:46 schreef LieLie het volgende:
En ik moet naast een lelijkerd zitren..
Ook jij kunt te ver gaan Petjequote:
Het is mijn poetsdrangweek dus voorlopig even geen fotosquote:Op donderdag 2 december 2010 08:48 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
En je zag het nog wel somber in? Nou, pics dan maar
idd ik rij erg veel en 's nachts is er niet overal gestrooid waar ik rij. zowel nog niet op de snelwegen (als ik rond een uur of 2-3 terugga) als zeker niet in de dorpjes. ze worden vandaag besteld (hadden nog precies 2 sets gisteren dus hoop vandaag nog steeds) en dan kan ik zaterdag om laten ruilenquote:Op woensdag 1 december 2010 22:50 schreef z80 het volgende:
[..]
als ik zo lees hoeveel kilometer FF rijd lijkt me het geen slechte inverstering.
Het is toch een stukje extra veiligheid, en kan net het beetje extra grip zijn om een ongeval te voorkomen.
en op een laagje sneeuw rijd het toch een stuk prettiger (ja heb zelf ook winterbanden).
Vast wel, maar herinner me er later nog eens aan als ik thuis ben...quote:Op donderdag 2 december 2010 09:01 schreef FutureFairytale het volgende:
TAV; zou jij voor mij misschien een leuke ava kunnen maken? niet met een doodskop ofzodie baby staat zo stom vind ik, ik ken die baby niet eens
Gelukkig zijn we daar nog laaaaaaaaaaaaaaaaaang niet aangekomenquote:
OMG....een nieuw woord voor ongesteld zijnquote:Op donderdag 2 december 2010 08:58 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Het is mijn poetsdrangweek dus voorlopig even geen fotos
ik zat niet eens in de bus.quote:Op donderdag 2 december 2010 08:46 schreef LieLie het volgende:
En ik moet naast een lelijkerd zitren..
DE-tjequote:
Mijn laptop is opgestart en ingelogd op het netwerk. En ik zit nu achter mijn normale PC te ontbijtenquote:Op donderdag 2 december 2010 09:06 schreef FutureFairytale het volgende:
is iedereen hard aan het werk?
Sorryquote:Op donderdag 2 december 2010 09:06 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
OMG....een nieuw woord voor ongesteld zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |