Amstenrade -Brunssumquote:Op donderdag 2 december 2010 11:38 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
![]()
Welk traject?
Ik heb anderhalf uur gedaan over een ritje van 20 minuten. Onderweg nog 3 anderen opgepikt die in de koud op de bus stonden te wachten, dus het was best gezellig in de auto
De binnenwegen zijn een stuk slechter te doen (vanochtend althans) dan de snelwegenquote:Op donderdag 2 december 2010 13:04 schreef sproetjes het volgende:
nog geen last gehad van t w eerhier zijn de wegen overal vrij
en ik hoop dat ik morgen ochtend om 5.50 al t verkeer voor benga toch niet over de snelweg
Bij mijn broer reden de treinen eerder deze week helemaal niet 's morgens.quote:Op donderdag 2 december 2010 15:34 schreef limbolandjgirl het volgende:
En weer een lange schooldag achter de rug!
Nu hopen dat ik niet val op weg naar het station. xD
En dan richting huis met de tsjoektsjoek.. Hopen dat hij nu WEL op tijd rijdt... En niet zoals vanmorgen.
*zucht*
Ja het is nog steeds kei gezelligquote:Op donderdag 2 december 2010 13:22 schreef sproetjes het volgende:
ben je nog steeds helemaal enthousiast over je baantje chick?
5 ploegen? Ik ga om 23 uur mn tweede nacht in en dan lekker weekend tot en met maandagquote:Op donderdag 2 december 2010 13:39 schreef nattermann het volgende:
MiddagIk ga maar weer eens werken tot 23uur.
Doe mij ook maar weekend.quote:Op donderdag 2 december 2010 18:41 schreef vosss het volgende:
[..]
5 ploegen? Ik ga om 23 uur mn tweede nacht in en dan lekker weekend tot en met maandag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |