Ik heb jaren samengewoond en daarbij regelde mijn vriendin de uitgaven en financiën. Heb er nooit omkijken naar gehad, totdat ik alleen kwam te staan i.v.m. o.a. gezamelijke financiële problemen.
Vanaf dat moment is het me gaan fascineren en heb er een sport van gemaakt uit de problemen te komen op eigen kracht door zaken goed op een rijtje te zetten en een degelijke administratie en langere termijn planning bij te gaan houden. Het is me 4 jaar later gelukt en hier ben ik apetrots op.
Voor mensen die in een vergelijkbare situatie zitten of simpelweg hun uitgaven en / of schulden willen stroomlijnen, inventariseren, en bijvoorbeeld willen leren budgetteren, bied ik aan daarbij te helpen. Discretie is vanzelfsprekend en het zou me gewoon een een goed gevoel geven als ik zie dat mensen weer terug op de rails komen en weer mee gaan tellen. Natuurlijk is er een grens. Mocht blijken dat de situatie echt uitzichtloos is, dan zal ik je adviseren professionele hulp te zoeken. Maar meestal kun je het zelf en dan is ook de pret een stuk groter achteraf. Ik beperk me wel tot de regio Amsterdam, omdat regelmatig persoonlijk contact me wenselijk lijkt. Ik heb een zelf ontwikkelde spreadsheet in de aanbieding die, nadat alles is geïnventariseerd, ik je kan leren gebruiken De sheet trekt niet alleen je inkomsten en uitgaven van elkaar af, maar regelt ook de planning op de middellange en langere termijn
Mocht je het interessant vinden, schroom je niet en stuur een PB. Ik verwacht wel een serieuze insteek, dit kun je tenslotte ook van mij verwachten.