Daar zat ik dus ook al aan te denken ja!quote:Op donderdag 2 december 2010 05:49 schreef joepie91 het volgende:
Misschien een idee om standaard regionummers voor de TT te zetten? Dan is het gelijk duidelijk waar iemand zich bevindt
Het is denk ik wel leuk als je het "snel" doet qua kerstgedachtequote:Op donderdag 2 december 2010 10:25 schreef Qwea het volgende:
Mogguh. Hoelang loopt dit?
Met het oog op de verhuizing kan ik de boel wel eens gaan opruimen.
Daar zitten dan vast dingen bij die ik niet nodig heb. Maar als het nog 2 weken loopt, dan weet ik dat ik dat deze week nog moet doen
Tuurlijk, alles kanquote:Op donderdag 2 december 2010 10:44 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Het is denk ik wel leuk als je het "snel" doet qua kerstgedachte
Als het kan hoor!
quote:Op donderdag 2 december 2010 10:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
Tuurlijk, alles kanGa ik morgen of Zaterdag ff nach den koude keldert.
En hoe bepaal je dan dat het goed terecht komt?quote:Op donderdag 2 december 2010 11:38 schreef hondebrok het volgende:
Is het wellicht een idee dat er een donatiepotje komt?
dus dat mensen geld kunnen overmaken voor problemen die niet 1-2-3 opgelost kunnen worden zonder een beetje cash?
geld niet uitkeren direct maar voor bijvoorbeeld materiaalquote:Op donderdag 2 december 2010 11:59 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
En hoe bepaal je dan dat het goed terecht komt?
Jij bent ook niet erg positief hé?quote:Op donderdag 2 december 2010 11:59 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
En hoe bepaal je dan dat het goed terecht komt?
Nou, dat snap ik in dit geval wel hoorquote:Op donderdag 2 december 2010 12:08 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Jij bent ook niet erg positief hé?
quote:Op donderdag 2 december 2010 12:12 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou, dat snap ik in dit geval wel hoorWant dan heb je een potje, en wie beheert dat? En wie bepaald waarvoor het gebruikt wordt? En wat als je persoon A net hebt geholpen en het potje op is, en persoon B komt met een veel erger probleem?
Je moet het zoveel mogelijk 1 op 1 houden denk ik
gewoon wie het eerst komt wie het eerst maalt.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:12 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou, dat snap ik in dit geval wel hoorWant dan heb je een potje, en wie beheert dat? En wie bepaald waarvoor het gebruikt wordt? En wat als je persoon A net hebt geholpen en het potje op is, en persoon B komt met een veel erger probleem?
Je moet het zoveel mogelijk 1 op 1 houden denk ik
Voor dat soort dingen kun je weer terecht in het topic waarin hulp wordt aangeboden mbt financiele zaken aanvragen enzo denk ik... Je moet sowieso maar iemand vinden die het beheer op zich WIL nemenquote:Op donderdag 2 december 2010 12:18 schreef hondebrok het volgende:
[..]
[..]
gewoon wie het eerst komt wie het eerst maalt.
veel dingen zijn op te lossen door donaties van kleding en dergelijke.
maar stel dat bij een gezien de verwarmingsketel kapot gaat of iets dergelijks en geen enkele fokker zoiets heeft liggen.
dan zou je het potje kunnen aanspreken.
en het beheer uiteraard voor iemand met een lange geschiedenis hier(een van de mods?)
Nee. Vergeef mij dat ik echte armoede ken en het inzicht heb onderscheid te maken tussen de huilies die boven hun stand willen levenquote:Op donderdag 2 december 2010 12:08 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Jij bent ook niet erg positief hé?
Dat gaat bij huur gewoon via de woningbouwcorporatie en bij koop via de bijzondere bijstand. Onzin om daar een andere fokker voor te laten betalen.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:18 schreef hondebrok het volgende:
[..]
[..]
gewoon wie het eerst komt wie het eerst maalt.
veel dingen zijn op te lossen door donaties van kleding en dergelijke.
maar stel dat bij een gezien de verwarmingsketel kapot gaat of iets dergelijks en geen enkele fokker zoiets heeft liggen.
dan zou je het potje kunnen aanspreken.
en het beheer uiteraard voor iemand met een lange geschiedenis hier(een van de mods?)
En hoe weet je dan dat die andere niet stiekem 100K op zijn spaarrekening heeft en het niet zelf kan betalen? Ja, niet dus behalve als je inzage hebt in persoonsgegevens en bankgegevens.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:00 schreef hondebrok het volgende:
[..]
geld niet uitkeren direct maar voor bijvoorbeeld materiaal
Ja dat blijft natuurlijk lastig en kan het mij goed voorstellen, ik vraag ook niet zo makkelijk om hulp als ik het nodig heb. Maar ik hoop dat door het idee dat je het anoniem kan doen door de vertrouwenspersonen te benaderen de drempel een stukje lager wordt.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:32 schreef Lastpost het volgende:
Ik vraag me wel af hoe je nou meer Fokkers bereid gaat vinden om daadwerkelijk te reageren op het aanbod dat gegeven wordt.
Anoniem/via PM helpt natuurlijk al, maar ik kan me voorstellen (been there) dat de drempel om zoiets te vragen/aanvaarden nogal hoog ligt en misschien wel te hoog en de reputatie van Fok helpt er ook niet bij vrees ik.
Vanuit mijn eigen ervaring weet ik ook nog wel dat ik boodschappen niet wenste aan te nemen van familie omdat we het wel 'redde', al hield het in dat we 4 keer in de week van een zak aardappels moesten eten en het vlees vervangen werd door een blik knakworstjes, gewoon de trots en je eigenwaarde die wordt aangetast omdat je hulp nodig hebt en het zelf niet kan redden.
Blijft een lastige dit, ik vrees ook dat de mensen die wel reageren op bepaalde zaken het vast niet breed hebben maar ook absoluut niet in de brood-water situatie zitten en dat de echt schrijnende gevallen niet op komen dagen.
Maar ik hoop anderzijds dat er genoeg Fokkers zijn die anderen ook daadwerkelijk kennen en hun situatie evengoed en dat dat dan weer als positief iets gaat werken voor dit forum.
Dat kan anders prima! Ik kan je voor 95% garanderen als je mij de beheer geeft over dat potje dat het alleen bij de mensen komt die het echt nodig hebben.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:33 schreef liesje1979 het volgende:
We kunnen natuurlijk wel bij elk intiatief en elk goed bedoelde bod gaan roepen: hoe weet je nou of die persoon het echt nodig heeft? Maar het wordt een beetje vermoeiend. We kunnen nooit voor 100% garanderen dat iemand het goed kan gebruiken maar doen er wel alles aan wat we kunnen om te voorkomen dat er misbruik van gemaakt wordt. En meer kunnen we niet doen, dus ik stel voor dat we die vraag maar eens gaan laten rusten.
Over dat potje, gaan we achter overleggen, een vervoerstopic lijkt mij prima, open maar!
Nee, ik snap dat ook welquote:Op donderdag 2 december 2010 12:35 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja dat blijft natuurlijk lastig en kan het mij goed voorstellen, ik vraag ook niet zo makkelijk om hulp als ik het nodig heb. Maar ik hoop dat door het idee dat je het anoniem kan doen door de vertrouwenspersonen te benaderen de drempel een stukje lager wordt.
Uitgaan van de goedheid van de mens is een prima basis om vanuit te opereren.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:36 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Gewoon een kwestie van voorwaarden stellen of begin er anders überhaupt niet aan als je sowieso niet kan garanderen dat het bij de juiste mensen komt!
Je snapt mijn punt wel denk ik. Het wordt gewoon vermoeiend als bij elk nieuwe topic deze vraag wordt gesteld. En dat potje gaan we achter overleggen en is er dus nog helemaal niet door,quote:Op donderdag 2 december 2010 12:36 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dat kan anders prima! Ik kan je voor 95% garanderen als je mij de beheer geeft over dat potje dat het alleen bij de mensen komt die het echt nodig hebben.![]()
Gewoon een kwestie van voorwaarden stellen of begin er anders überhaupt niet aan als je sowieso niet kan garanderen dat het bij de juiste mensen komt!
En dit.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:38 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Uitgaan van de goedheid van de mens is een prima basis om vanuit te opereren.
Naïef? Tuurlijk, maar liever dat dan constant argwanend zijn en naar valkuilen zoeken i.p.v oplossingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |