Maar zelfs al is het maar hobby, je wilt toch alles zo goed mogelijk doen?quote:Op zondag 28 november 2010 23:27 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Haha klopt. Ik denk dat ze dat ook wel vinden, maar nu zijn de beelden er straks, en willen altijd zo snel mogelijk de boel rondspammen. Begrijpelijk, maar ze hebben niet altijd in de gaten dat je niet alle foto en random baggerkwaliteit filmpjes rond moet sturen en up moet loaden.
Als we ook maar iets hebben gaat het op internet. Heb ze gelukkig al kunnen keren dat niet alles meer op YouTube gaat [en nu krijg ik commentaar dat er niks op staat] maar de Facebook en Hyves worden gewoon volgestort
Echt een beetje professionele vooruitblik en instelling zijn er niet echt. Het is immers "maar voor de hobby".
Vind ik ook. Maar tot nu toe zien ze het nog niet echt zoals ik het zie.quote:Op zondag 28 november 2010 23:49 schreef brother52 het volgende:
[..]
Maar zelfs al is het maar hobby, je wilt toch alles zo goed mogelijk doen?
Bij ons lijkt het een beetje dezelfde kant op te gaan. We oefenen de laatste tijd veel te weinig.quote:Op zondag 28 november 2010 23:51 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Vind ik ook. Maar tot nu toe zien ze het nog niet echt zoals ik het zie.
Ook jammer dat die andere band nog niet echt van de grond komt omdat 3-4 van de 5 keer het oefenen niet doorgaat
Ja ik weet niet wat jij leuk vindt hequote:Op zondag 28 november 2010 23:47 schreef guitarist het volgende:
[..]
Ah tof! Als het een leuk liedje is wil ik het misschien wel doen!!
Ik wil ook nog eens gaan bassen, lijkt me gaaf! Collega wou me ook al voor een pop-project strikken, maarja, nog geen geld voor bass gear. Misschien als de andere twee stuklopen, dat ik dan mijn gear verkoop en inruil voor basserij.quote:Op zondag 28 november 2010 23:57 schreef brother52 het volgende:
[..]
Bij ons lijkt het een beetje dezelfde kant op te gaan. We oefenen de laatste tijd veel te weinig.
En misschien kunnen we straks ook nog eens op zoek naar een andere bassist.
Ja, dat is het lastigequote:Op maandag 29 november 2010 00:29 schreef brother52 het volgende:
Ik kan niet echt kieskeurig zijn. Ik ben al lang blij als ik iets leuks zie wat ook nog eens betaalbaar is.
Dan wacht ik wel even tot zijn projectje af is. Neem ik die welquote:Op maandag 29 november 2010 00:31 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, dat is het lastige
Anders troggel je Witch een af, die heeft genoeg.
Strak plan, dat word een mooi dingquote:Op maandag 29 november 2010 00:32 schreef brother52 het volgende:
[..]
Dan wacht ik wel even tot zijn projectje af is. Neem ik die wel
hoezo vintage spullen bij stonesour ?quote:Op maandag 29 november 2010 02:37 schreef Braddie het volgende:
Morgen ZZYZX RD(ofzo) opnemen van Stonesour met een maat van me!.
Het moet een *oud* klinkende opname worden, dus er worden Vintage spullen gebruikt!
Ik heb er echt heel erg zin in, verheug me er op.
Dat ik een Rickenbacker en een Jazzbass en een Gibson ES350T uit 77 mag gebruiken vind ik al tof, maar dat ik er mee mag opnemen vind ik hemels!:D
Ik mag op m`n werk een opname gaan maken met een maat van me(voor z`n vriendin..)quote:Op maandag 29 november 2010 03:02 schreef genakt het volgende:
[..]
hoezo vintage spullen bij stonesour ?
Fixedquote:Op maandag 29 november 2010 03:11 schreef The_Dean het volgende:
Dat is een geniaal nummer, dus je moet er met je poten vanaf blijven!
Ik heb nooit genoeg!quote:Op maandag 29 november 2010 00:31 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, dat is het lastige
Anders troggel je Witch een af, die heeft genoeg.
Ik wil al 5 jaar een P en nu ik er een heb blijft iedereen er af!quote:Op maandag 29 november 2010 00:32 schreef brother52 het volgende:
[..]
Dan wacht ik wel even tot zijn projectje af is. Neem ik die wel
Wij willen binnenkort misschien wel een clip maken, zou tof zijn als jij dat kunt doen!quote:Op zondag 28 november 2010 23:09 schreef guitarist het volgende:
Inderdaad mooie clip! Ik wil binnenkort ook eens een videoclip maken. Wie bied zich aan? ;D
Geef die jongen een kans joh! Hij neemt het tenslotte met vintage spullen op nu, haha!quote:
Het blijft natuurlijk slechte kwaliteit qua opname, want het gaat allemaal direct de geluidskaart in(en dat is geen professioneel ding)quote:Op maandag 29 november 2010 09:55 schreef guitarist het volgende:
[..]
Geef die jongen een kans joh! Hij neemt het tenslotte met vintage spullen op nu, haha!
Ik ben stiekem best wel benieuwd namelijk!
Je kan trouwens met nieuwe spullen iets prima oud laten klinken, het is ook een kwestie van hoe je mcrofoons plaatst en zeau...
Het nummer is eenvoudiger dan ik dacht, vooral de piano partij is super eenvoudig!quote:Op maandag 29 november 2010 03:11 schreef The_Dean het volgende:
Dat is een geniaal nummer, dus je moet erg goed je best doen om sommige mensen hier niet tegen het zere been te stoten. Al denk ik dat je poging alleen al je geen fans oplevert
Succes in ieder geval
Dan mag je ook niet aan mijn explorer komenquote:Op maandag 29 november 2010 08:54 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ik wil al 5 jaar een P en nu ik er een heb blijft iedereen er af!.
Ik zit er zelf ook regelmatig te zoeken. als er iets betaalbaars op staat, is het vaak brandhout of een of ander vaag merk.quote:Ik zal marktplaats in de gaten houden voor je.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |