22 november 1995 Real Madrid - Ajax 0 - 2quote:Op dinsdag 23 november 2010 22:42 schreef Gert het volgende:
Nou ja, Real is ook wel echt een hele grote club natuurlijk.
Wat een gastquote:Real Madrid vernederde dinsdagavond Ajax in Amsterdam. Trainer José Mourinho was blij met de overwinning, maar baalt van de rode kaarten.
De Madrilenen beëindigden de wedstrijd met negen spelers, nadat Xabi Alonso en Sergio Ramos een doelbewuste tweede gele kaart leken te pakken om de volgende ronde met een schone lei te kunnen beginnen. Mourinho leek daarbij zelf de initiator, want tv-beelden brachten duidelijk aan het licht, dat de Portugees zijn spelers persoonlijk instrueerde. Eerst bij Xabi Alonso en later stuurde hij reservedoelman Dudek naar het doel van Casillas, die op zijn beurt Sergio Ramos moest informeren.
Na afloop volgde als altijd het nodige theater bij de Portugese trainer. `Sprekend tot alle media-vertegenwoordigers deed hij alsof hij nergens van wist. 'Jullie zullen daar wel weer mooie verhalen over maken', aldus Mourinho. 'Ik ben alleen maar blij dat we met goed voetbal van Ajax hebben gewonnen. En die kaarten bevallen me niet. Want ik wil over twee weken ook van Auxerre winnen. Ook al staat er niets meer op het spel.'
Hoe ist met Baby?quote:Op woensdag 24 november 2010 09:34 schreef CarOnline het volgende:
Heks! Wat leuk! En dat je de stap hebt durven nemen.
En ik snap het helemaal hoor, van dat in het openbaar spreken. Denk dat de meesten dat wel hebben
Maar hou ons hier wel op de hoogte he!
Heeft hij eigenlijk teveel of te weinig chromosomen? Hebben ze dat al eens onderzocht?quote:Op woensdag 24 november 2010 09:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
Suarez heeft een schikkingsvoorstel van 7 wedstrijden gekregen.
Terecht.quote:Op woensdag 24 november 2010 09:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
Suarez heeft een schikkingsvoorstel van 7 wedstrijden gekregen.
Syndroom van Klinefelterquote:Op woensdag 24 november 2010 09:51 schreef Noek het volgende:
[..]
Heeft hij eigenlijk teveel of te weinig chromosomen? Hebben ze dat al eens onderzocht?
Wat is datquote:Op woensdag 24 november 2010 09:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
Suarez heeft een schikkingsvoorstel van 7 wedstrijden gekregen.
quote:
quote:SUAREZ VAN KNVB 7 DUELS AAN DE KANT
De KNVB wil Ajacied Luis Suarez voor zeven wedstrijden schorsen na het bijtincident tijdens de wedstrijd tegen PSV. Suarez zette toen zijn tanden in de schouder van Otman Bakkal.
De voetballer moet nu reageren op het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal. Als hij het er niet mee eens is, buigt de tuchtcommissie van de KNVB zich over de zaak.
Ajax heeft Suarez zelf al voor twee wedstrijden geschorst.
© ANP
quote:
Hij heeft iemand gebeten (quote:
Redelijk. Alsof ik overreden ben!quote:Op woensdag 24 november 2010 09:58 schreef Toverheks het volgende:
Hoe was de nacht D-K beetje kunnen slapen enzo en hoe voel je je??
Arme suuuewaaaarezzzz.quote:Op woensdag 24 november 2010 09:57 schreef Noek het volgende:
[..]
Te weinig. Alleen al omdat hij lelijk is. Ksssst! Weg! Go HOME!
oke, nou hoop dat het elke dag wel een beetje beter met je gaat, dat je gauw herselt van al deze ellendequote:Op woensdag 24 november 2010 09:59 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Redelijk. Alsof ik overreden ben!
Volgens mij dacht hij dat Suarez wat ging zeggen en daarom deed ging hij naar voren met zijn hoofd.quote:Op woensdag 24 november 2010 10:02 schreef Toverheks het volgende:
Maar bekijk even de filmpjes van Noek en mij, daar zie je wel dat Bakkal naar voren gaat met zijn kop, misschien wilde Bakkal kopstoo tgeven maar Bakkal wilde ook geintje uithalen bij Suarez.
Goed! Baby rijdt lekkerquote:
Gaat wel elke dag wat beter! Maar ja er staat sowieso 3 weken rust op en dan nog ongeveer 3 weken lichte inspanning. Tillen mag ik pas over minstens 6 weken.quote:Op woensdag 24 november 2010 10:03 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oke, nou hoop dat het elke dag wel een beetje beter met je gaat, dat je gauw herselt van al deze ellende
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |