Jup. Het gaat niet echt lekker hier. Met mij wel, met man niet.quote:
quote:Op dinsdag 23 november 2010 21:09 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Jup. Het gaat niet echt lekker hier. Met mij wel, met man niet.
.quote:
Herkenbaar. Maar, misschien niet nu, maar later.quote:Op dinsdag 23 november 2010 21:21 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Is lief van je, maar ik ben nogal een binnenvetter
Vandaal!quote:Op dinsdag 23 november 2010 21:25 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoop dat het snel oplost Tink!
De plus is dicht!ik zal het karretje maar daar voor de deur zetten...
Welke instelling heb je, alleen vrienden kunnen je gegevens zien? (ik heb het sinds een paar dagen ook en hoop onvindbaar te zijn. Vooral omdat ik ben gegoogled door een van mn eigen eerstejaarsquote:Op dinsdag 23 november 2010 20:17 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Die gast waar ik solliciteerde: jij hebt zeker geen Facebook he?
Ik: jawel
Hij: O ik kon je niet vinden..
ik: ja dat is bewust.. en ik voeg alleen vrienden toe......
Ik wist wel dat IEDEREEN je Facebooked
Kadootje van mn oudersquote:
Nee hoor! Wazze glapje! En je bent gewoon leuk voor zover ik weetquote:Op dinsdag 23 november 2010 22:18 schreef MevrouwPuff het volgende:
Caro lijkt me best leuk ja!
Het karretje is weer terug, vastgezet en wel. Ik bedacht me wel iets: vorig topic kon ik nog volmondig zeggen dat ik saai ben, maar daar jullie reacties op mijn semivandalisme, denk ik dat ik misschien toch wel een beetje raar ben!
Een paar sokken met de dagen van de weekquote:Op dinsdag 23 november 2010 22:41 schreef MevrouwPuff het volgende:
Wat leuk! Uh...
Geef hem een sleutel, als je zo ver bent?en een paar sokken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |