quote:Feyenoord biedt spits Castaignos nieuw contract aan
ROTTERDAM - De kou tussen de zaakwaarnemer van Luc Castaignos en Feyenoord is uit de lucht. Arie Treffers had maandagmiddag 'een goed gesprek' met technisch directeur Leo Beenhakker, zo laat de belangenbehartiger aan NUsport weten.
Afgesproken werd daarbij dat Feyenoord de achttienjarige spits een nieuw contractvoorstel zal doen.
Treffers toonde zich eind vorige week 'verrast' met de mededeling van Feyenoord dat de club een eenzijdige optie op twee extra jaren in het driejarige contract van Castaignos had gelicht.
Volgens de zaakwaarnemer is de optie tot 2013 niet rechtsgeldig, omdat spelers op hun zestiende voor maximaal drie jaar mogen tekenen. Treffers voelt zich daarbij gesteund door de KNVB.
Toekomst
In het gesprek met Beenhakker, dat al langer op de agenda stond, werd gezocht naar een goede oplossing voor alle partijen. Ook werd inhoudelijk gesproken over de sportieve ontwikkeling en toekomst van Castaignos. "Het gesprek had zeker niet alleen een materieel aspect," aldus Treffers.
"Maar het belangrijkste is dat alles nu is uitgesproken. We hebben de intentie uitgesproken om langer met elkaar door te gaan en Feyenoord heeft beloofd met een voorstel voor een nieuw contract voor Luc te komen. Houd het er maar op dat we voor de gulden middenweg hebben gekozen."
Goed gevoel
Castaignos krijgt de kans om een contract tegen betere voorwaarden te tekenen, Feyenoord om hem langer vast te leggen dan tot 2013. "Er is sprake van een 1+1=3-situatie," zegt Treffers.
"We zijn met een goed gevoel uit elkaar gegaan. Ik ben trots op Luc én trots op Feyenoord."
Nice, had zelf beter een jaartje erbij geplakt. Ik hoop dat ze nu nog een keertje zo'n optie erin hebben gestoptquote:
Maar er schijnt weer een enorm goede lichting jeugd aan te komen, zitten blijkbaar ook heel wat bij.quote:Op maandag 22 november 2010 22:13 schreef Paul-89 het volgende:
Eerlijk gezegd heb ik van al die jongelingen alleen bij Mokotjo en Luc dingen gezien waarvan ik denk dat gaan grote worden.
Lekker laten doorgroeien die gasten. Ze nu voor de leeuwen gooien is kapitaalvernietiging.quote:Op maandag 22 november 2010 22:15 schreef Euribob het volgende:
Maar er schijnt weer een enorm goede lichting jeugd aan te komen, zitten blijkbaar ook heel wat bij.
Klopt, Feyenoord is opvallend vaak hofleverancier bij de de jeugdelftallen van oranje.quote:Op maandag 22 november 2010 22:15 schreef Euribob het volgende:
[..]
Maar er schijnt weer een enorm goede lichting jeugd aan te komen, zitten blijkbaar ook heel wat bij.
Als ik het goed heeft Feyenoord de eerste optie. Zie bij Bruins een aantal jaren terug, volgens mij waren toen ook Az en PSV best concreet.quote:Op maandag 22 november 2010 22:21 schreef Stokstaart het volgende:
Hoe zit het nou eigenlijk als Feyenoord spelers van Exelsior wil overnemen . Moeten ze dan gewoon de volledige transfersom betalen ? Of zitten er gunstige voorwaarden aan door de samenwerking ? Huurlingen even daarbuiten gelaten natuurlijk ....
Die zeker. Maar onlangs datie nog niet zo goed speelt, weet ik zeker dat van Haaren een 'grote' gaat worden. Dat zie je aan de kleine dingetjes. Balaannames, en vooral zijn vrije trap. Gaat de nieuwe Pierre worden. Mario moet hem gewoon alle vrije trappen rond de 16 laten nemen, en hij moet ze zelf ook gaan opeisen, en zich niet laten wegbluffen door de Cler of Bruins.quote:Op maandag 22 november 2010 22:13 schreef Paul-89 het volgende:
Eerlijk gezegd heb ik van al die jongelingen alleen bij Mokotjo en Luc dingen gezien waarvan ik denk dat gaan grote worden.
Van Haaren heeft het ongetwijfeld in zich maar is nu ook gewoon nog echt te min, ik vind zijn passes slecht en vooral heel erg doorzichtig, in de jeugd zul je die ballen best zo kunnen spelen zonder dat er een man tussenzit, maar in de eredivisie gaat dat niet meer. Daarbij is hij in de omschakeling nog wat traag maar dat leer je vast wel door meer wedstrijden te spelen. Je ziet aan alles dat Mokotjo heel wat stappen verder is, daarom zie ik in de toekomst een middenveld met Mokotjo- Fer- El Ahmadi wel zitten, Mokotjo en Fer als brekers Karim als technicus en kaatser (wat gisteren met Wijnaldum behoorlijk liep) en Fer kan ook nog eens doorstoten tot in de 16 met zijn kracht en Mokotjo kan met zijn passing er een bal overheen leggen. Lijkt mij ideaal.quote:Op maandag 22 november 2010 23:15 schreef PIETR het volgende:
[..]
Die zeker. Maar onlangs datie nog niet zo goed speelt, weet ik zeker dat van Haaren een 'grote' gaat worden. Dat zie je aan de kleine dingetjes. Balaannames, en vooral zijn vrije trap. Gaat de nieuwe Pierre worden. Mario moet hem gewoon alle vrije trappen rond de 16 laten nemen, en hij moet ze zelf ook gaan opeisen, en zich niet laten wegbluffen door de Cler of Bruins.
Verder gaat de Vrij ook een degelijke betrouwbare verdediger worden. Voor zover je hem nog bij de jonkies kunt rekenen. Wordt nu aan alle kanten voorbijgelopen, maar daarvoor speelde ie een hele reeks wedstrijden vrijwel foutloos, en straalde ie ook zelfverzekerheid uit. Maakt nu een mindere periode door, zoals heel het team. Denk ook datie centraal, naast Vlaar, veel beter tot zn recht komt.
Voor Martins Indi komt het eerste nog te vroeg, Cabral is een twijfelgevalletje.
Nou loop je wel een beetje erg hard van stapel.quote:Op maandag 22 november 2010 23:15 schreef PIETR het volgende:
[..]
Die zeker. Maar onlangs datie nog niet zo goed speelt, weet ik zeker dat van Haaren een 'grote' gaat worden. Dat zie je aan de kleine dingetjes. Balaannames, en vooral zijn vrije trap. Gaat de nieuwe Pierre worden. Mario moet hem gewoon alle vrije trappen rond de 16 laten nemen, en hij moet ze zelf ook gaan opeisen, en zich niet laten wegbluffen door de Cler of Bruins.
quote:Verder gaat de Vrij ook een degelijke betrouwbare verdediger worden. Voor zover je hem nog bij de jonkies kunt rekenen.
18 jaar en al 30 wedstrijden voor Feyenoord op zn naam is niet niks. En ik bedoel natuurlijk in vergelijking met de andere jonkies: Castaignos, Cabral, Martins Indi, van Haaren en Mokotjo.quote:Op maandag 22 november 2010 23:44 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Nou loop je wel een beetje erg hard van stapel.
[..]! Gast. Waar de fuck heb je het over
![]()
Hij is van 1992, dwz hij is 18 en heeft er, noodgedwongen, pas 30 wedstrijden opzitten. Hij hoort er niet eens in te staan, en jij denkt hem niet meer bij de jonkies te kunnen rekenen?
Een 19-jarige breker van 1.67 en 55 kiloquote:
Je wilt zeggen dat je als breker 2,30 moet zijn en 98 kilo moet wegen ?quote:Op maandag 22 november 2010 23:49 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Een 19-jarige breker van 1.67 en 55 kilo
Noodgedwongen, niet meer niets minder. Overigens ook niet 30x90 minuten natuurlijk.quote:Op maandag 22 november 2010 23:49 schreef PIETR het volgende:
[..]
18 jaar en al 30 wedstrijden voor Feyenoord op zn naam is niet niks. En ik bedoel natuurlijk in vergelijking met de andere jonkies: Castaignos, Cabral, Martins Indi, van Haaren en Mokotjo.
Hij is anders maar zelden gewisseld als hij een basisplek had.quote:Op maandag 22 november 2010 23:50 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Noodgedwongen, niet meer niets minder. Overigens ook niet 30x90 minuten natuurlijk.
Idd . En hij heeft het gewoon boven verwachting goed gedaan .quote:Op maandag 22 november 2010 23:51 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Hij is anders maar zelden gewisseld als hij een basisplek had.
Nu niet nee, gezien er totaal geen alternatieven zijn.quote:Op maandag 22 november 2010 23:51 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Hij is anders maar zelden gewisseld als hij een basisplek had.
In zijn eerste wedstrijden werd hij juist zo geroemd om zijn inzicht, simpele spel, omschakeling etc.quote:Op maandag 22 november 2010 23:55 schreef Paul-89 het volgende:
De vrij moet gewoon een solide verdediger worden, niet die rushes naar voren en geen diepe ballen laten geven want dat gaat 8 van de 10 keer fout. Spelers als de Vrij moet je allen maar hun verdedigende taak laten uitvoeren dan zijn ze op hun sterkst.
Begrijp me niet verkeerd. Ik reken hem nul-komma-niets aan. Hij doet het (meestal) boven verwachting goed, maar is er gewoon nog niet klaar voor. Gelukkig is Fernandez straks weer fit.quote:Op maandag 22 november 2010 23:52 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Idd . En hij heeft het gewoon boven verwachting goed gedaan .
Als ik iemand het niet aanreken is hij het wel . De beste jaren van een verdediger zijn rond de 30 jaar . Dan moet die gewoon nog bijna 12 jaar voor die op zn best is
Zijn diepte passes zijn vaak heel slecht en vaak ook te laat, gisteren bijv. weer, Luc maakt een perfecte loopactie maar de Vrij kijkt eerst 3 keer en geeft dan pas de bal en toen stond Luc buitenspel, de echte goede spelers geven zo'n bal in een keer zonder enige twijfel. Maar hij is nog jong dus hij kan nog leren. Maar nu moet hij gewoon zijn verdedigende taken uitvoeren en verder de bal zo snel mogelijk inleveren.quote:Op maandag 22 november 2010 23:57 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
In zijn eerste wedstrijden werd hij juist zo geroemd om zijn inzicht, simpele spel, omschakeling etc.
Leerdam is geen Feyenoord-niveau. Over een paar jaar misschien, maar nu is het niet meer dan een goedkope reserve-van-reserve-breedtespeler, die gelukkig wel op meerdere plaatsen redelijk uit de voeten kan.quote:Op maandag 22 november 2010 23:57 schreef PIETR het volgende:
Krijgt de voorkeur boven Leerdam, en destijds boven Schenkeveld ..
Jep, zo zonde.quote:Op dinsdag 23 november 2010 00:00 schreef PIETR het volgende:
Duurt helaas nog wel even voordat Fernandez er weer bij is.
Op dit moment moet hij inderdaad gewoon verdedigen, en verder zo min mogelijk. Ook de Cler moet dat gewoon meer doen. Heb ik ook al eerder aangegeven.quote:Op dinsdag 23 november 2010 00:01 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zijn diepte passes zijn vaak heel slecht en vaak ook te laat, gisteren bijv. weer, Luc maakt een perfecte loopactie maar de Vrij kijkt eerst 3 keer en geeft dan pas de bal en toen stond Luc buitenspel, de echte goede spelers geven zo'n bal in een keer zonder enige twijfel. Maar hij is nog jong dus hij kan nog leren. Maar nu moet hij gewoon zijn verdedigende taken uitvoeren en verder de bal zo snel mogelijk inleveren.
Inderdaad. Alleen kopen als het ons echt significant vooruit helpt. Ik zie in zo'n 28-jarige van de C-keur eigenlijk ook weinig. Hopelijk heb ik het in dit specifieke geval mis, maar spelers die op zo'n leeftijd nog op dat niveau acteren zijn natuurlijk zelden van toegevoegde waarde voor waar wij naar toe willen.quote:Op dinsdag 23 november 2010 00:03 schreef Stokstaart het volgende:
Gewoon proberen koste wat kost deze groep bij elkaar te houden via langlopende contracten . Volgend jaar zijn ze weer iets verder en speel je middenmoot , daarna weer richting subtop krabbelen en ze bouwen . Geld lekker op zak houden en eens in de zoveel tijd een specifieke speler halen die ook echt een aanvulling is . En natuurlijk elk jaar weer wat vers bloed in de vorm van jeugdspelers er bij .
Daarom is het wel of niet bijtekenen van jongens als Vlaar en Wijnaldum van cruciaal belang .
Ik vind het een beetje simpel om bij een 0-0 wel hakjes toe te staan en bij 0-1 geen hakjes toe te staan. Zulke dingen zitten gewoon in zijn spel dat weet je als je hem in huis haalt.quote:Op dinsdag 23 november 2010 00:17 schreef PIETR het volgende:
Iemand een filmpje van dat gruwelijke passje van El Ahmadi (weet even niet meer op wie)? Bij een 0-0 stand geniet ik daar wel van. Echter zag ik hem bij de 1-0 achterstand nog een hakje maken.. Dat kan natuurlijk niet. Moet wel zeggen datie goed bezig is.
Talent zatquote:Op dinsdag 23 november 2010 00:12 schreef Paul-89 het volgende:
Waar ik gisteren het meest van genoten heb is die pass van Mokotjo op Luc die sprint richting zestien laat die bal op zijn voet ploffen bal gaat voorbij de keeper en helaas ook net voorbij de goal. Daar zie je in een actie wat zulke jongens in hun mars hebben.
quote:Haddad woensdag weer in de Kuip
23 november 2010
Andreas Haddad zal vanaf woensdag opnieuw stage lopen bij Feyenoord. De Zweedse spits was vorige week al een paar dagen op proef bij de Rotterdammers, maar Feyenoord wilde Haddad graag nog een keer terugzien.
Haddad krijgt tot vrijdag de tijd om de technische staf van Feyenoord te overtuigen.Vorige week kreeg trainer Mario Been en technisch directeur Leo Beenhakker geen goed beeld van Haddad omdat er vanwege de vele interlands nauwelijks kon worden getraind.
De 28-jarige spits kwam afgelopen jaar uit voor Assyriska FF, dat uitkomt op het één na hoogste niveau in Zweden. Haddad kwam op aanraden van oud-spits Henrik Larsson naar Rotterdam. De 1.90 meter lange spits scoorde dit seizoen acht keer in veertien wedstrijden.
Kop van het AD is overigens aangepast. Stond eerst bedelen i.p.v. hopen. AD.quote:'Vrienden' hopen op minimaal miljoen van businessclub
Pim Blokland. FOTO PRO SHOTS
ROTTERDAM - Tegen de achtergrond van teleurstellende sportieve prestaties wordt er hard gewerkt om Feyenoord zo snel mogelijk weer een volwaardige club in de eredivisie te laten worden. De 'Vrienden van Feyenoord' rekenen daarbij vurig op de medewerking van de businessclub, die gisteren werd bijgepraat over de plannen om de club financieel weer in het zadel te helpen.
De directie van Feyenoord hoopt dat de ruim vierhonderd leden van de businessclub het voor elkaar krijgen om minimaal een miljoen bij elkaar te brengen. In dat geval kan één vertegenwoordiger van de businessclub zitting nemen in de 'Vrienden van Feyenoord', waarvan de Rotterdamse zakenman Pim Blokland (61) directeur is.
Blokland maakte verleden maand al bekend dat Feyenoord een kapitaalinjectie van 17 miljoen van zijn Besloten Vennootschap tegemoet kon zien. Bovendien zou het al opgehaalde geldbedrag de laatste weken met enkele miljoenen zijn opgelopen. De leden van de businessclub moeten volgens het plan minimaal 5000 euro per lid inbrengen om te mogen participeren.
Supporters betrokken
Commercieel directeur Mark Koevermans en investeerder Pim Blokland praatten gisteren de leden bij tijdens een wijnproeverij in de Brasserie van De Kuip. Later deze maand zullen ook de supporters een volledig uitgewerkt plan voorgeschoteld krijgen om deel te nemen aan de kapitaalinjectie. De fans uit het hele land kunnen straks instappen voor minimaal tien euro.
De investeerders leveren straks drie leden aan de Raad van Commissarissen. Op die manier kunnen ze invloed uitoefenen op de het dagelijkse beleid van de club.
Achter de schermen wordt al maandenlang keihard gewerkt om Feyenoord financieel weer op koers te krijgen. De investeerders willen met het ophalen van miljoenen de forse schuld terugdringen.
Beperkt budget voor aanvaller
Op de sportieve prestaties hebben die inspanningen op korte termijn overigens geen effect. Feyenoord, inmiddels afgedaald naar een beschamende zestiende plek op de ranglijst, mag in de winterstop geen spelers aantrekken omdat de club door de licentiecommissie van de KNVB nog altijd is ingedeeld in de gevarenzone.
Wel heeft de clubleiding een beperkt salarisbudget kunnen vrijmaken om een transfervrije speler vast te leggen. Ook het huren van een speler, bij voorkeur een aanvaller, behoort tot de mogelijkheden.
Koevermans
Danny Koevermans, de droomkandidaat in Rotterdam-Zuid, gaf zondagavond in de Studio Voetbal aan er niets voor te voelen om deze winter al naar Rotterdam-Zuid te verhuizen.
,,Ik wil nog graag mijn steentje bijdragen aan een eventuele landstitel van PSV,'' sprak de aanvaller van de Eindhovenaren. ,,Het zou in mijn laatste jaar bij een topclub mijn tweede titel kunnen worden, hoe bescheiden mijn rol straks ook nog is." De Schiedammer gaf wel aan dat de stap naar Feyenoord komende zomer tot de mogelijkheden behoort. Dan is de 32-jarige spits transfervrij.
quote:Samenvoeging Feyenoord met amateurtak en stadion bijna afgerond
De eenwording van de prof- en amateurtak van Feyenoord en Stadion Feijenoord nadert voltooiing. Dat meldt NUsport. Maandag spreken de leden van Sportclub Feyenoord zich hier tijdens de algemene ledenvergadering over uit en naar verwachting geven zij groen licht. "En dan is het nog slechts een kwestie van papieren in orde maken", bevestigt manager algemene zaken Peggy Calicher van SC Feyenoord.
De leiding van Feyenoord Rotterdam NV en Stadion Feijenoord NV zetten eerder al het licht op groen voor samenvoeging met de Sportclub, die 53 procent van de aandelen in het stadion bezit. De eenwording is van groot belang voor de toekomst van Feyenoord; de gemeente Rotterdam heeft namelijk aangegeven de club alleen financieel te willen helpen bij de bouw van een nieuw stadion als er voortaan nog met slechts één partij hoeft te worden onderhandeld.
Feyenoord wil in 2017 aan de Maas een nieuw stadion, met een capaciteit van minstens 66.000 toeschouwers, betrekken. Het nieuwe onderkomen moet in de ogen van de club ook verschijnen als het WK van 2018 niet naar Nederland komt, want in de huidige Kuip zijn de grenzen van de financiële groei bereikt. Bij het betrekken van een nieuw complex hoopt Feyenoord haar begroting straks in één klap te verdubbelen.
Veel top DMC's zijn gewoon zo'n 1.78. Mascherano, Cambiasso, Essien, De Jong, Lucas .. ik kan nergens vinden zo 1-2-3 over hoe lang Ricky is, maar die is volgens mij geen 1.78quote:Op maandag 22 november 2010 23:49 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Een 19-jarige breker van 1.67 en 55 kilo
Dat bedoel ik dus ook, maar het ging over Mokotjo. Die is volgens mij iets van 1,70.quote:Op dinsdag 23 november 2010 13:18 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Veel top DMC's zijn gewoon zo'n 1.78. Mascherano, Cambiasso, Essien, De Jong, Lucas .. ik kan nergens vinden zo 1-2-3 over hoe lang Ricky is, maar die is volgens mij geen 1.78maar lengte is dus niet altijd 'zo' belangrijk.
quote:90 minuten in blote borst? Geef mij maar de Engelse stiltes
We dronken een grote pils en daarna nog één. In The Green, vlakbij het stadion van Queens Park Rangers in West-Londen, op de hoek van Uxbridge Road. Verschaald bier en Engels voetbal: soms is het leven, in al zijn eenvoud, oneindig mooi.
Daarom bestelden we vlug nog vijf pils. Over de charme van voetbal in Groot-Brittannië is al veel geschreven. Het is authentiek zeggen ze en puur. Tegenwoordig moet je vooral in de lagere divisies zijn, want de Premier League is van plastic en klatergoud. Juist daaronder, bij Luton Town of Stockport County, ruikt het voetbal nog zoals het hoort. Naar rottend beton en mannenzweet.
Het is een hardnekkig misverstand dat het publiek in Engelse stadions negentig minuten lang tekeer gaat. Dat doet het niet namelijk. Nooit. Het zijn juist de stiltes die het hem doen, van mensen die massaal hun adem inhouden om het daarna hartstochtelijk uit te brullen. Woeste golven van geluid zijn het, op Loftus Road of op Griffin Park. Meedeinend op het ritme van de wedstrijd.
Wie het bedacht heeft weet ik niet, maar in Nederland is de laatste jaren het idee ontstaan dat supporters een hele wedstrijd lang horen te zingen. Met een trommel liefst, van begin tot einde. Monotoon en onophoudelijk, als een soort zangkoor. Stilvallen is verboden. Bij FC Twente doen ze het ongeveer zo en bij Ajax ook, in VAK410. Het is een poging tot de Argentijnse stijl, met hier en daar wat Duitse en Italiaanse invloeden. Je hebt er een paar dirigenten voor nodig die de toon zetten. En vlagvertoon. Bij sommige clubs starten ze zelfs een bandje met muziek, na een doelpunt. De bedoeling is dan dat iedereen mee gaat zingen. Ik ga het hier niet afkraken, dat zou te cynisch zijn. Ik vind het er persoonlijk wat gekunsteld uitzien, witbleke jongens in hun blote bast die net doen alsof ze Argentijntjes zijn, maar alles is beter dan die doodstille Arena van vroeger. En met de sfeer bij FC Twente is, laat dat gezegd zijn, weinig mis.
Maar toch. Niet zo lang geleden was ik bij Schalke 04, niet de minste club als het om hartstocht en clubtrouw gaat. Een prachtig legioen in Königsblau is het, maar wel een publiek dat zich volledig laat regisseren. IJshockeytunes uit de boxen. Mannen met vlaggen die op vaste momenten beginnen te zwaaien, keurig verdeeld langs de tribunes, op precies vijfentwintig meter van elkaar. En van die schijtlollige mascottes.
Geregisseerde voetbalbeleving, ik heb er niets mee. We zijn bang geworden voor stiltes, lijkt het wel. Het moet en het zal gezellig zijn.
Eén of andere marketingmeneer van PSV overwoog pas doodserieus om bij een vrije trap voortaan orgelmuziek uit de speakers te laten schallen, om de spanning op te voeren. En afgelopen week nog was de manager operations van NEC op de televisie, die vertelde hoe hij de wedstrijdbeleving in de Goffert tot het hoogste level wilde optimaliseren. Heel gek, maar mijn nekharen gingen er van overeind staan. Spontaan gebeurde dat.
Één na hoogste niveau? Spelers van de Jupiler league van Zweden, moeten we het daar mee doen tegenwoordig?quote:
Jij snapt het nog steeds niet?quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:27 schreef Nitrouz het volgende:
[..]
Één na hoogste niveau? Spelers van de Jupiler league van Zweden, moeten we het daar mee doen tegenwoordig?
Geen financieel risico niks he . T zal vast niks zijn als je in de Zweedse 2e divisie speelt idd . Maar wie weet brengt hij wat doelpunten .quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:27 schreef Nitrouz het volgende:
[..]
Één na hoogste niveau? Spelers van de Jupiler league van Zweden, moeten we het daar mee doen tegenwoordig?
Waarom snapt hij het niet? Ik vraag mij ook ernstig af of dit nou een meerwaarde is. Het is niet zo dat als je weinig geld en een dramatisch elftal hebt je zo maar iedereen moet gaan halen. Mensen als Lumb en Ignjatovic hebben ook 0,0 toegevoegd. De tweede divisie van Zweden is wel heel laag. Dat is nog lager dan de Jupiler League. Geert den Ouden was een topspits in Zweden, Alves was dan wel een aardige in hun top.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |