Die zenden geen Spaans beker voetbal uit.quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:49 schreef TheSeeker_NL het volgende:
Is de wedstrijd tussen Barcelona en Bilbao ergens live te volgen vanavond? Ik heb even op Sport1 gekeken maar ik zie geen uitzending. Mis ik iets of zenden ze gewoon geen spaans bekervoetbal uit?
Ergens anders wel te bezichtigen of ben ik afhankelijk van illegale streams?quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:51 schreef Trystar het volgende:
[..]
Die zenden geen Spaans beker voetbal uit.
Niet dat ik weet, denk dat je het me een stream moet doen.quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:57 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[..]
Ergens anders wel te bezichtigen of ben ik afhankelijk van illegale streams?
Ja ik spreek dus geen spaans. Wat staat daar?quote:Op woensdag 5 januari 2011 16:42 schreef chufi het volgende:
Ze hebben inderdaad geen zin om te verliezen. Ze starten sterk bezet en Ibi begint op de "banquillo"
http://www.marca.com/marc(...)avos/vuelta/ath_bar/
dat bedoel ikquote:Op woensdag 5 januari 2011 16:59 schreef laucas het volgende:
Ik ook niet! Maar er laad wel een flash-plaatje links![]()
Bojan - Messi - Pedro
Xavi - Busquets - Iniesta
Abidal - Puyol - Pique - Alves
-Pinto-
Dat klopt, hij heeft ook nummer 20quote:Op woensdag 5 januari 2011 17:28 schreef laucas het volgende:
Ibi met nummer 12, dacht dat ie net zoals bij PSV met 20 ging spelen?
Raar, dan weet ik het ook nietquote:Op woensdag 5 januari 2011 22:42 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Die tunesia HD geeft bij mij alleen groen scherm, en dan bedoel ik niet het gras.
Ik open de stream in VLC media player en daarna schuif ik de media player van Sopcast dicht. NIET afsluiten dus. Works like a charm, met VLC Deinterlace ik de zut ook nog.quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:42 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Die tunesia HD geeft bij mij alleen groen scherm, en dan bedoel ik niet het gras.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit Barça op volle oorlogs sterkte valt me tegen.lekker faxen heel de dag echt genot
Hoe open je nou weer de stream in VLCquote:Op woensdag 5 januari 2011 22:47 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik open de stream in VLC media player en daarna schuif ik de media player van Sopcast dicht. NIET afsluiten dus. Works like a charm, met VLC Deinterlace ik de zut ook nog.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |