Daarom snap ik dus ook nooit waarom iedereen Bush de schuld geeft.. naar mijn weten heeft hij dus ook gewoon alles gedaan dat hij wilde doen, maar de stad wilde te laat hulp dacht ik, er werd niets gevraagd en alleen maar een beetje met de vingers naar de regering gewezen na afloop.quote:Op zaterdag 20 november 2010 02:22 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Beetje er naast gegrepen, er is daar juist in mijn ogen te veel geholpen. Democraten in het stadsbestuur die niet naar de aanwijzingen van de genie wouden luisteren en de dijken te laag hielden ivm. kosten, en een hoop lui die lekker eigenwijs waren en rustig bleven zitten tot het te laat was. Om daarna allemaal hun hand op te houden om een smak geld in ontvangst te nemen maar dan op hun kont bleven zitten en de wijken waar ze eens gewoon hebben lieten versloederen
Da's minder.quote:Op zaterdag 20 november 2010 08:55 schreef Esses het volgende:
@cobra: afwisselende diensten, ik heb een lekker spontaan rooster.
Goeiemorgen Maitje.quote:
Je hebt hem gewoon uitgeput! Kan niet anders!quote:Op zaterdag 20 november 2010 11:04 schreef Lotusss het volgende:
ErwinRommel heeft gewoon uitgeslapen tot 10:45!![]()
Het einde der wereld is aanstaande!
had ik ook laatstquote:Op zaterdag 20 november 2010 11:16 schreef Vronsky het volgende:
Godverdomme, blaar van het hardlopen.
>: (
Zo veel conditie heb ik ook weer nietquote:Op zaterdag 20 november 2010 11:07 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Je hebt hem gewoon uitgeput! Kan niet anders!
En ER blijkbaar ook niet.quote:Op zaterdag 20 november 2010 11:31 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Zo veel conditie heb ik ook weer niet
Het zijn allebei twee oude mensenquote:
Geen commentaar.....quote:Op zaterdag 20 november 2010 11:35 schreef Vronsky het volgende:
[..]
Het zijn allebei twee oude mensen.
Ja maar als actief dienende ben jij nog wel fit genoegquote:
Denk je dat mijn TOD hoog is dan? Dan kom je bedrogen uit.quote:Op zaterdag 20 november 2010 11:43 schreef Esses het volgende:
Cobra, ik hoop dat je wil ruilen van rooster. Maar dan ook vooral de TOD
quote:Op zaterdag 20 november 2010 11:48 schreef Vronsky het volgende:
TOD?
Hahahaha, ook echt op PRECIES hetzelfde moment
Toeslag Onregelmatige Dienstquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |