een dure is net zo kut als een goedkope.quote:Op donderdag 18 november 2010 00:30 schreef Yi-Long het volgende:
Ik heb ook altijd gewoon een goedkope. Is kut natuurlijk. Eigenlijk moet ik gewoon mijn hele gezicht eens laten laseren zodat ik me nooit meer hoef te scheren.
Wat is dit voor bazen ding danquote:Op donderdag 18 november 2010 00:15 schreef RacerDKB het volgende:
Ze doen allemaal hun werk, alleen als je 2 keer zo veel uitgeeft gaat het 12 seconden sneller en blijft de accu 5 minuten langer werkend.
Ik heb deze:
[ afbeelding ]
F1 jongen
Braun Cruzer lijn o.a..quote:Op zaterdag 20 november 2010 00:41 schreef junkiexp het volgende:
Ik wil eigenlijk een apparaat waar ik mijn gezicht mee glad kan scheren, maar ook een baardje kan trimmen.
Verder wil ik hier ook mijn andere lichaamsbeharing mee bijhouden.
Bestaat zoiets ?
Weet wat je bedoelt.quote:Op zaterdag 20 november 2010 10:56 schreef Blue_note het volgende:
Ik zou er sowieso wel op letten, dat je drie mesjes in die ring hebt zeg maar.
Sommige hebben alleen de buitenste rand mesjes, maar dan mis je gewoon ontzettend veel haren, en duurt het eeuwen.
Je weet dat die sensotouch 3d hoogstens 2 maanden bestaan ofzo? Mediamarkt had ze net binnen.quote:Op zondag 21 november 2010 12:46 schreef don-diablo het volgende:
Mn broer heeft ook een keer zo'n sensotouch gekocht en die was er totaal niet over te spreken. Het ging maar een fractie sneller dan een goedkopere phillishave die hij al had en daardoor terug gestuurd en geld terug gekregen. Vind die sensotouch dingen ook erg duur, maar dat is persoonlijk.
Ik zeg ook nergens dat hij DIE specifieke sensotouch had gehaald. Neem aan dat er meer zijn die er al een tijdje zijn (kan zijn met een andere naam). Hij vond het niks. Een apparaat vind ik persoonlijk ook niet fijn. Ik houd het wel bij mesjes.quote:Op zondag 21 november 2010 13:04 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Je weet dat die sensotouch 3d hoogstens 2 maanden bestaan ofzo? Mediamarkt had ze net binnen.
Zojuist mn eerste ervaring: heel erg goed! Erg glas geschoren, wel een klein beetje irritatie in mn nek, maar dat schijnt normaal te zijn de eerste paar keren. Ging echt snel, en heel erg glad dus, ook de lange haren gingen mee! Best wel vreemde ervaring zo'n stuk electronica onder de douche. Ga morgen helemaal droog proberen kijken hoe dat is.
Ah ok.quote:Op zondag 21 november 2010 13:11 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik zeg ook nergens dat hij DIE specifieke sensotouch had gehaald. Neem aan dat er meer zijn die er al een tijdje zijn (kan zijn met een andere naam). Hij vond het niks. Een apparaat vind ik persoonlijk ook niet fijn. Ik houd het wel bij mesjes.
Hem heb terug gestuurd.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:07 schreef Stuurver het volgende:
Heb ook die sensotouch gekocht, vanavond is proberen en kijken of ie bevalt![]()
TS, ben je er nog steeds tevreden over?
Hoe gaat dat terugsturen eigenlijk?quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:08 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Hem heb terug gestuurd.
Vervolgens die andere gekocht (1e plaatje)
En ook die terug gestuurd.
Toch ff 4 maandjes gratis geschoren.
Allebei kwamen ze niet in de buurt van een mesje, alhoewel die dure sensotouch wel veel beter dan de nivea
Op de site kijken.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:16 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Hoe gaat dat terugsturen eigenlijk?
Nee die loopt nog steeds, tot augustus volgens mijquote:Op zaterdag 16 april 2011 20:19 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Op de site kijken.
Gegevens invullen
Printje maken
Naar postkantoor brengen (wel 8 euro dokken!) maar goed dat had ik wel over voor 2 maanden (min 2 dagen) scheren.
Maar die actie is al afgelopen.
Ik zie t, is blijkbaar verlengd, was eind maart.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:20 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Nee die loopt nog steeds, tot augustus volgens mij
Ik heb m juist gekocht omdat ik zelf ook een gevoelige huid heb, heb je daar geen last van als je met een mesje scheert?quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:22 schreef delano.888 het volgende:
Maar die sensotouch was wel goed hoor, scheerde redelijk glad, en snel, en het ideale was dat je t gewoon kan doen tijdens tv kijken oid, maar ik heb een hele gevoelige huid dus kreeg erg last van rode plekken en pijn bij me keel, dus heb ze beide maar gewoon terug gestuurd.
[..]
Ik zie t, is blijkbaar verlengd, was eind maart.
Oh, en opsturen gaat zo:
http://www.promotion.philips.com/detailpage.php?id=298&c=nl&l=nl
Nope.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:26 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Ik heb m juist gekocht omdat ik zelf ook een gevoelige huid heb, heb je daar geen last van als je met een mesje scheert?
Bedankt,quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:27 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Nope.
Moet wel zeggen dat ik die senstouch droog of alleen met water gebruikte, als ik scheerschuim ga moeten gebruiken kan ik natuurlijk net zogoed een mesje doen.
En als je t echt goed glad wil hebben moet je best hard drukken met dat ding, waarna je huid blijft hangen in het midden tussen die 3 koppen, waardoor je dus rode plekken krijgt.
Dat vond ik dus ook. Eerste keer ging t niet goed bij mij: opgestuurd, 1 week later melding gehad dat hij was ontvangen, 2 weken later dat t geld was over gemaakt, weer een week later dat er iets niet goed is, en ik moest bellen (of schrijven), geld was dus niet over gemaakt.quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:09 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Bedankt,
Heb het nu even geprobeerd na het douchen en hij scheert wel fijn maar niet echt glad, vooral rond de hals moet je echt drukken waardoor zoals jij al zei rode plekken van.
Maar in ieder geval geen 200 euro waard. Dus denk dat ik het apparaat maar weer terugstuur.
Hoe lang duurde het trouwens voordat je geld weer je op je rekening stond?
Voor dat geld heb je 2000 wegwerp mesjes!quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:09 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Bedankt,
Heb het nu even geprobeerd na het douchen en hij scheert wel fijn maar niet echt glad, vooral rond de hals moet je echt drukken waardoor zoals jij al zei rode plekken van.
Maar in ieder geval geen 200 euro waard. Dus denk dat ik het apparaat maar weer terugstuur.
Hoe lang duurde het trouwens voordat je geld weer je op je rekening stond?
Ik heb hier nog een nieuwe gillete fusion liggen die ik een keer toegestuurd heb gekregen. Alleen het is 6 jaar geleden (toen 13) toen ik mij voor het laatst met een mesje heb geschoren.quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:30 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Voor dat geld heb je 2000 wegwerp mesjes!![]()
Of neem een open scheermes!
Daar ben ik juist het meest bang voor, dat ik een snijwond en een litteken krijgquote:Op zaterdag 16 april 2011 21:57 schreef De_Kardinaal het volgende:
Met een wegwerp-mesje is het prima scheren. Je kan ook een ouderwetse 'krabber' nemen en dan de mesjes vervangen. Klassiek scheren dat is vragen om een koosjer geslacht te worden
Haha!quote:Op maandag 18 april 2011 21:12 schreef Stuurver het volgende:
en jezelf snijden lijkt bijna onmogelijk.
Daar heb ik gelukkig geen haar groeienquote:Op maandag 18 april 2011 22:41 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Haha!
Ha!
Ha!
Jij bent grappig.
Ik snij me echt zooooo vaak, maar merk het meestal niet (super scherp mesje) en kom er later achter bij het afspoelen van het scheerschuim (dan prikt t)
PS probeer maar eens niet super voorzichtig rond je adamsappel te scheren, snee gegarandeerd..
Mazzelpikquote:Op dinsdag 19 april 2011 21:17 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Daar heb ik gelukkig geen haar groeien![]()
En gebruik je ook een Gilette mesje?
Ik ga gewoon net zolang alle kanten op totdat alles glad is. Kaaklijn is moeilijk, doe ik meestal vanaf oor richting kin en dat enkele keren dan lukt t wel.quote:Op dinsdag 19 april 2011 23:18 schreef Stuurver het volgende:
Enige wat ik irritant vind dat ik het nooit glad kan krijgen net onder mijn kaaklijn hoe vaak ik er overheen ga met een mesje of scheerapparaat.
Wat is trouwens de beste manier om te scheren met een mesje? momenteel scheer ik mij 2x achterelkaar, 1x met de haargroei mee en 1x tegen de haargroei in
Om de kaaklijn glad te krijgen zet ik meestal m'n vingers op m'n wang en duw ze vervolgens omhoog. Op deze manier wordt het vel omhoog getrokken en kun je het makkelijker scheren.quote:Op dinsdag 19 april 2011 23:18 schreef Stuurver het volgende:
Enige wat ik irritant vind dat ik het nooit glad kan krijgen net onder mijn kaaklijn hoe vaak ik er overheen ga met een mesje of scheerapparaat.
Wat is trouwens de beste manier om te scheren met een mesje? momenteel scheer ik mij 2x achterelkaar, 1x met de haargroei mee en 1x tegen de haargroei in
Dat vond ik eerst ook vervelend, maar op een gegeven moment ben ik me gewoon onder de douche gaan scheren met m'n scheermes, is net zo makkelijk, kost geen extra tijd en je hebt ook geen scheerschuim oid nodig.quote:Op woensdag 20 april 2011 02:16 schreef kip_zonder-kop het volgende:
Lekker onderuit gezakt voor de tv even dat ding een paar keer over mijn gezicht vind ik een stuk lekkerder dan voor de spiegel met scheerschuim en water bezig te zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |