Klopt, ik had een vraag over wie ik als mijn grootste rivaal zag, ik zei Vettel en die stond 3de in het WK op dat moment. Nu heb ik een aanbieding van Red Bull om Vettel's teamgenoot te worden.quote:
Nee oke misschien in jouw geval wel, maar het is niet standaard dat als je je rivaal verslaat je zijn plek krijgt..quote:Op maandag 22 november 2010 19:02 schreef Nober het volgende:
[..]
Klopt, ik had een vraag over wie ik als mijn grootste rivaal zag, ik zei Vettel en die stond 3de in het WK op dat moment. Nu heb ik een aanbieding van Red Bull om Vettel's teamgenoot te worden.
Alleen van Ferrari, McLaren en Mercedes heb ik nog niets vernomen trouwens. Williams, Force India en Renault houden me in de gaten maar ook nog geen aanbieding van dus ik denk dat het Red Bull zal worden.
Kreeg ik ook niet, ik ben nu Vettel's teamgenoot.quote:Op woensdag 24 november 2010 13:52 schreef Xblister het volgende:
[..]
Nee oke misschien in jouw geval wel, maar het is niet standaard dat als je je rivaal verslaat je zijn plek krijgt..
Ik vond het al vreemd dat die naam niet bestond op de PS3, je hebt dus een Xbox.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:31 schreef Dudeweiser het volgende:
dit weekend gratis xbox live, dus dat wordt gamen! De GT is Epicdude1258, mocht je de drang voelen me toe te voegen
lol, blij zijn met gratis xbox livequote:Op zaterdag 27 november 2010 00:31 schreef Dudeweiser het volgende:
dit weekend gratis xbox live, dus dat wordt gamen! De GT is Epicdude1258, mocht je de drang voelen me toe te voegen
ja idd, vind je dat erg?quote:Op zaterdag 27 november 2010 16:18 schreef Xblister het volgende:
[..]
lol, blij zijn met gratis xbox live
quote:Op zaterdag 27 november 2010 19:35 schreef deepart het volgende:
Is het aan te raden deze game te kopen als je net GT5 hebt aangeschaft?
maar ik zou ff een paar maanden wachten jaquote:Op zaterdag 27 november 2010 19:35 schreef deepart het volgende:
Is het aan te raden deze game te kopen als je net GT5 hebt aangeschaft?
Dat moet je uitvinden tijdens de trainingen, ik denk wel dat het verschil maakt per circuit. Ik kies altijd voor Low-High-Stable of voor High-Low-Slight Oversteer (mits het niet regent).quote:Op zaterdag 27 november 2010 21:24 schreef roelofjan het volgende:
Die standaard car setups.... is dat steeds dezelfde setup, of is verschilt dat per circuit?
Misschien niet voldaan aan de eisen in kwalificatie en de race? Ik moet 3de in de kwalificiatie eindigen en 2de in de race, hoger mag uiteraard ook.quote:Op maandag 29 november 2010 00:29 schreef Bluurgh het volgende:
Zat bij Mercedes, zegt die trailerslet 3 races voor het eind van het seizoen iets van 'sorry de baas kwam me net vertellen dat je niet meer nodig bent, je moet op zoek naar een nieuw team'.. de race erna gewonnen en kampioen![]()
Ik kreeg het ook niet voor elkaar in Catalunya, ik was nog 5de in de kwalificatie maar in de race slechts 8ste, totdat ik spinde. Toen ben ik die race maar gaan rijden met de Al op Amateur, toen won ik tenminste met een ruime voorsprong van achttiende op Button.quote:Op dinsdag 30 november 2010 14:42 schreef WEST het volgende:
Wat is Barcelona toch een baggerbaan. Kan er totaal niet op snelheid komen (en dus de targets niet gehaald), gelukkig dat me concurrenten ook niet scoren zodat ik nog gedeeld tweede sta. Nu komt Monaco en daar heb ik een iets wat harder hoofd in.
Onder de 1:20 is in Monaco normaalgesproken wel voldoende om Q3 te halen, wel lastig al die auto's in één sessie. Ik had dat probleem in Singapore, lekker aan het rijden kom ik in de laatste sector twee coureurs tegen, ik ben er voorbij gekomen via corner cutting dus meteen invaled lap melding, was ik met veertienduizendste verschil toch nog door naar Q2.quote:Op dinsdag 30 november 2010 21:59 schreef WEST het volgende:
Monaco ook een drama kon niet eens binnen de top 20 kwalificeren en de race was niet veel beter. Dus die uit frustratie keihard laten crashen bij het uitkomen van de tunnel134G
![]()
Turkije had ik een dominant weekend waarbij ik de triple had. de AI zit op pro bij mij.
Nu eerste in het kampioenschap na de overwinningen van Australie, China en Turkije. In Kuala Lumpur 4e geworden en 10e in Bahrain en buiten de punten in Spanje en DNF in Monaco.
Niet onaardig
Je zegt het zelf al... ''veel uitdagende bochten'' en vervolgens ''al hadden ze wat mij betreft die laatste chicane er wel uit kunnen laten''quote:Op woensdag 1 december 2010 00:15 schreef Ferry_76 het volgende:
Wat heeft iedereen toch tegen Barcelona? ik vind het echt een geweldige baan, al hadden ze wat mij betreft die laatste chicane er wel uit kunnen laten, de oude situatie was veel leuker.
Verder is het een echte rijdersbaan met veel uitdagende bochten waar een goede balans in de auto een vereiste is.
Mijn AI staat op legend en rijdt tijden van 1:22.9, ik rij (Met tractiecontrole op medium en tire simulation uit) met redelijk gemak 1:21.4 en die chicane is naatje maar wel cruciaal voor een goede rondetijd.quote:Op donderdag 2 december 2010 01:28 schreef Nober het volgende:
Ik heb opzich geen moeite met Catalunya, maar op Legend is het gewoon niet te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |