dude WTFquote:Op maandag 15 november 2010 01:52 schreef PizzaMizza het volgende:
Beste fokkers,
Ik zit sinds 2 weken geleden met een schuldgevoel.
Een meisje die ik via via ken voegde me toe op MSN en we begonnen te praten. Al gauw merkte ik dat het klikte enzo. Elke dag praatten we meer en meer enz. Tot zaterdagnacht. Ik was dronken en zij was op msn.. en we waren aan het praten. Opeens zei ik iets in de richting van : '' Het klikt echt goed tusse ons... '' waar zij op zei: '' Jaa idd! '' met bloos emoticons. Daarna weet ik niet meer wat ze zei en opeens zei ze '' Als ik vrijgezel was wist ik het wel hoor.. poehh.... '' En normaal zou ik dan hebben gezegd dat ze niet moet vreemd gaan, maar (Helaas) zei ik: '' Je hoeft niet per se vrijgezelf te zijn hoor.. '' En vanaf toen ben ik dus met haar 'bezig'...
Maar het probleem is dus dat ze al 2 en een half jaar een relatie heeft. Ze is nog nooit vreemd gegaan, hij wel..
Dus we hebben afgesproken dat ze zaterdag avond naar mijn huis komt en dat we een filmpje pakken etc. En uit haar woorden op te maken wil ze de liefde met mij bedrijven...
Ik vind het heel erg zielig voor het vriendje want zij hebben elkaar ontmaagd, meisje is 18 en jongen is 19.
En net begon het vriendje opeens op haar msn te komen en toen waren ze dus op 2 locaties aangemeld en scholden ze elkaar uit etc. in een gesprek waar ik bij zat.
Raad eens waar ze ruzie om hadden? De jongen was jaloers dat het meisje een foto van haar had waar ze een stukj inkijk had...![]()
Oke, niet erg... Maar nu is dat meisje dus extra kwetsbaar en kan ik met haar doen wat ik wil. De engel zegt: '' VRIENDJE! '' en de duivel zegt : '' Hij komt er niet achter! ''
Ik weet echt niet wat ik moet doen... de verleiding is zo groot omdat ze mooi is en goed lichaam en lief etc... Maar ik vind het ook zielig voor het vriendje
EDIT:
ik ben 16
mijn vriendin is 18
Dat meisje is 18
en die vriend is 19
Ja maar je weet ook allang dat je het gewoon gaat doen . Beetje overbodig om dan nog de vraag te stellen hier . Of denk je van niet ?quote:Op maandag 15 november 2010 01:55 schreef PizzaMizza het volgende:
Ik weet dat ik het wil, alleen het is zo zielig voor dat vriendje
Ik weet het niet.. Probleem is dat ik dalijk met haar in bed lig, en dat ie niet stijf wordt... door schuldgevoel...quote:Op maandag 15 november 2010 01:58 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ja maar je weet ook allang dat je het gewoon gaat doen . Beetje overbodig om dan nog de vraag te stellen hier . Of denk je van niet ?
quote:Op maandag 15 november 2010 02:02 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik weet het niet.. Probleem is dat ik dalijk met haar in bed lig, en dat ie niet stijf wordt... door schuldgevoel...
quote:Op maandag 15 november 2010 01:55 schreef PizzaMizza het volgende:
Ik weet dat ik het wil, alleen het is zo zielig voor dat vriendje
quote:Op maandag 15 november 2010 01:52 schreef PizzaMizza het volgende:
EDIT:
ik ben 16
mijn vriendin is 18
Dat meisje is 18
en die vriend is 19
viel mij ook al op; schattig he die kalverliefde met vermeende oprechte gevoelens enz enzquote:
TS is zijn vriendin even vergeten.quote:
Neuh....hij is alleen bang dat hij straks niet kan presteren bij zijn scharrel.quote:Op maandag 15 november 2010 02:08 schreef mootie het volgende:
Maar voor je vriendin is het verder niet zielig?
Ja want geen relatie met elkaar hebben en dan andere mensen zien staat gelijk aan vreemdgaan binnen een relatiequote:Op maandag 15 november 2010 02:28 schreef PizzaMizza het volgende:
Jullie snappen mijn dilemma niet.
Begin zomer was het uit tussen mij en mijn vriendin en toen heeft zij ook een jongen binnengelaten.
Ze hebben alleen gezoend toen, ( ik weet het zeker omdat 1 ze had haar been gebroken 2 ongesteld ik was volgende dag bij haar 3 ze is niet zo'n type die meteen het bed in duikt ) En dus moet ik iedere keer daar weer aan denken... En dan moet ik weer aan de zomer denken dat ik heel veel meiden heb geregeld terwijl ik de nacht daarna gewoon met mijn vriendin aan het bellen was of zij bij mij slapen etc... Het heeft allemaal zijn eigen plekje...
Of jij post niet en gaat ipv posten slapen, joh? Bekijk het leven eens positiefquote:Op maandag 15 november 2010 02:34 schreef DutchieBre het volgende:
Ooow mijn god. Ik heb spijt dat ik deze kinderachtige "dilemma's "heb gelezen. Je hoeft je semi waargebeurde verhalen niet te delen, ga op zoek naar een leuke film en laat daar je fantasie op los. Misschien heb je dan wel iets boeiends te melden?
Dat meisje dus... Meerdere zelfs, mijn vriendin wordt 27 december 19.quote:Op maandag 15 november 2010 02:35 schreef Spartacus911 het volgende:
welk meisje van 19 wilt nu een jongen van 16 ?
Jup.. want ik en mijn vriendin waren toen nog bezig.. 't was dan ook echt een break puur omdat ik wou genieten van andere meisjes en niet wou vreemd gaan. Resultaat: 10 meiden gegeven.quote:Op maandag 15 november 2010 02:33 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Ja want geen relatie met elkaar hebben en dan andere mensen zien staat gelijk aan vreemdgaan binnen een relatie
Ik hoop zo dat je erg lekkere onveilige seks hebt, en zij aids heeft.
Op de een of andere manier heb ik t idee dat t meisje in deze fictieve roman zijn nichtje is.quote:Op maandag 15 november 2010 02:35 schreef Spartacus911 het volgende:
welk meisje van 19 wilt nu een jongen van 16 ?
Kijk broeder dat zijn aantallen. Ik vraag me desondanks wel nog af waarom je in godsnaam nog de afweging maakt of je haar zou doen.quote:Op maandag 15 november 2010 02:37 schreef PizzaMizza het volgende:
Jup.. want ik en mijn vriendin waren toen nog bezig.. 't was dan ook echt een break puur omdat ik wou genieten van andere meisjes en niet wou vreemd gaan. Resultaat: 10 meiden gegeven.
Nu even hiermee bezig.
Omdat ik zelf ook zo'n soortgelijke situatie had meegemaakt... Ik belde m'n vriendin (toen ex) op en die jongen nam op, ben daar uiteindelijk die nacht nog heen gegaan maar hij was toen al weg, dus bleef daar slapen en volgende dag had ik weer met mijn vriendin.. Toen had ik al die 10 gegeven.quote:Op maandag 15 november 2010 02:40 schreef martinus- het volgende:
[..]
Kijk broeder dat zijn aantallen. Ik vraag me desondanks wel nog af waarom je in godsnaam nog de afweging maakt of je haar zou doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |