quote:Op vrijdag 12 november 2010 21:00 schreef k_i_m het volgende:
Wij hebben nu al zin in sinterklaas.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, nog heel erg bedankt!quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:33 schreef Twinkly het volgende:
Harry!Leuk blousje
fijn dat hij hem past!
Nee joh, dat is mijn manquote:
Het is toch algemeen bekend dat je een partner uitzoekt die op je lijktquote:
Dan is er bij ons iets misgegaan :Squote:Op zondag 14 november 2010 21:08 schreef Twinkly het volgende:
Het is toch algemeen bekend dat je een partner uitzoekt die op je lijkt![]()
ja, was ik vergeten erbij te zetten!quote:Op zondag 14 november 2010 21:56 schreef oeke het volgende:
Harry, wat spannend allemaal he?![]()
En dat pakje is oorspronkelijk van Ko geweest!![]()
Staat hem goed, hoor.
De Sint had het veel te druk en reed alleen in zn koets voorbijquote:Op zondag 14 november 2010 21:58 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Kyllian, mocht jij niet op schoot dan?
Dat bepaal jij toch?quote:Op zaterdag 27 november 2010 09:08 schreef ymme het volgende:
Mart is bijna 9 maanden. Mag hij dan een pepernoot of spekkie?
Hier eigenlijk precies hetzelfde. Ik had echt geen zin om hem continu tegen te gaan houden, dus heb hm op een gegeven moment maar over de vloer later rondkruipen en hij heeft toen dus wel een paar pepernoten opgegeten totdat hij er alleen nog maar mee ging spelen (in en uit een bakje doen). Hij heeft zich iig vermaaktquote:Op zaterdag 27 november 2010 10:51 schreef Ssserpente het volgende:
Ikzelf probeer Lente zolang mogelijk niet te laten snoepen, Ymme. Dwz, zolang ze er niet naar taalt, krijgt ze sowieso niets. En tot voorkort (iig toen ze negen maanden was), was dat prima vol te houden. Nu met Sinterklaas en een dorpshuis vol gestrooide pepernoten waarin ze ondscharrelde, werd dat wat lastiger (en ik wil er ook niet te krampachtig over doen), dus heeft ze wat pepernoten van de vloer gegeten.
Wat schetigquote:Op zaterdag 27 november 2010 14:38 schreef groofskendezoveelste het volgende:
De hele rit naar huis hoorde ik op de achterbank 'dag sinterklaasje, da-ag, da-ag, da-ag, da-ag zwartpiet'.
quote:Op maandag 6 december 2010 20:30 schreef simmu het volgende:
ze moest het even uitvogelen:
[ afbeelding ]
maar daarna intense blijheid hier met het sintkado
[ afbeelding ]
sint heeft er zelfs aan gedacht om er eentje met geluidje te kopen![]()
kadlop kadlop kadlop hiiieeeee hiiieeeee
Sorry je hebt hem zelf al gewijzigd zie ikquote:Op woensdag 16 november 2011 09:02 schreef RockabeIIa het volgende:
Oh... Gelieve niet zijn naam in posts te gebruiken. Thanks
Ik verwacht dat Niels het volgend jaar ook veel spannender zal vinden, nu vond hij het gewoon volwassenen.quote:Op zaterdag 19 november 2011 14:22 schreef Kleurdoos het volgende:
ook stoer. Zie ik Elin nog niet doen.
Terecht, je dochter is nog een beetje te jong om vreemde mannen zomaar te zoenenquote:Op zaterdag 19 november 2011 14:22 schreef Kleurdoos het volgende:
ook stoer. Zie ik Elin nog niet doen.
Wat heeft ze lang haar!!!quote:Op zaterdag 26 november 2011 19:41 schreef k_i_m het volgende:
Bep was niet wég te slaan bij Sinterklaas.
En ja, ik had mijn telefoon even moeten kantelen.
Gheghe, wat lief!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wees maar klein, je hoeft nog lang niet groot te zijn!
Leuke foto's! Bedankt.quote:Op zondag 4 december 2011 22:35 schreef Twinkly het volgende:
Suus, wat een boel cadeautjes!!
Meimeltje, wat hebben de jongens een leuke pakken aan, waar heb je die gevonden?
Wat kan Selene goed zingen!
VT, wat ziet dat er leuk uit!
Wij vierden vandaag "pakjesmiddag", Niels was helemaal hyper
Zijn eerste chocoladeletter, die wilde hij wel meteen helemaal op(vr)eten![]()
[ afbeelding ]
Het Cadeau: Bob de Bouwer Duplo. Hij had daarna nergens anders oog meer voor en heeft de hele middag rollenspellen gespeeldEn boos dat hij was toen hij naar bed moest en de Duplo niet mee mocht!
[ afbeelding ]
het was een zeer leuke piet trouwens! erg vermakelijke actquote:Op zondag 11 december 2011 21:16 schreef debuurvrouw het volgende:
Wauw! Jullie hebben een blauwebrilpiet!
erg hehquote:Op maandag 12 december 2011 10:23 schreef debuurvrouw het volgende:
Je grote met zijn slipknot T-shirt![]()
Toffe muzieksmaak juist!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |