nee dan had het dat felblauwe moeten zijn net als die OS pakken van een tijd terug. Maar dan wordt het allemaal nogal heel erg gifkikker disco achtig omdat dat groen dat ook al is.quote:Op vrijdag 12 november 2010 16:49 schreef marcodej het volgende:
En dat blauw is eigenlijk ook niks in combi met die kleuren.
Dankje welquote:Op vrijdag 12 november 2010 17:56 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
![]()
500 meter m/v en nu komt de 1000 m vrouwen.
Ik ook, nu is de regel ook wel erg vaag geworden.... 1 keer kan nog, 2 keer niet op de sprintsafstanden zul je dan ook niet veel diskwalificaties zien denk ik.quote:Op vrijdag 12 november 2010 19:03 schreef MiLalaa het volgende:
wie denkt eraan op 'de lijn' te letten? Ik ben het tot nu toe vergeten
nu jij het zegt, denk ik er pas aan!quote:Op vrijdag 12 november 2010 19:03 schreef MiLalaa het volgende:
wie denkt eraan op 'de lijn' te letten? Ik ben het tot nu toe vergeten
nee joh er is vanmiddag al lang gereden in de B! (bv de 500m reed Hein B)quote:Op vrijdag 12 november 2010 19:14 schreef snellejelle het volgende:
iedereen zit de eerste wedstrijd toch in de a-groep
Nope, vanmiddag waren de B-groep wedstrijden.quote:Op vrijdag 12 november 2010 19:14 schreef snellejelle het volgende:
[..]
iedereen zit de eerste wedstrijd toch in de a-groep
Aha, ik moet er duidelijk nog inkomenquote:Op vrijdag 12 november 2010 19:14 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
nee joh er is vanmiddag al lang gereden in de B! (bv de 500m reed Hein B)
De laatste worldcup, de wc-finale, wordt er slechts in 1 groep gereden
hahah jij zit er echt nog niet in he. Tis ongeveer klaar nuquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |