XQ Deepackquote:Op dinsdag 9 november 2010 12:49 schreef NLS04 het volgende:
[..]
GMTAIn toevoeging hieraan ouwe deepack shit zoals down low, x2x remix, kick this mutha of 100%. Over gasten die een XQ verdienen gesproken..
![]()
[..]
Inderdaad een aardigealternatief kan Julian DJ & Davide Sonar - Go Go Go zijn of wreck thiz place van de hardheadz
Nee Loudness wordt um niet.quote:Op dinsdag 9 november 2010 12:52 schreef 16meter het volgende:
Op welk feest kom ik je trouwens weer 's tegen Niels? Loudness?
ik weet niet wat het doel van de presentatie is, maar misschien is de defqon 360graden aftermovie ook wel iets? misschien niet qua beelden op zich, maar het 360graden effect..quote:Op dinsdag 9 november 2010 12:37 schreef 16meter het volgende:
In het kader van een presentatie die ik moet geven... wat is nou de vetste/meest indrukwekkende aftermovie ooit? Vind zelf Defqon 2009 wel aardig.
Jullie hebben toch wel door dat Hard Bass een jubileum gaat worden he? Dat is namelijk precies 1 jaar (nouja niet preciesquote:Op dinsdag 9 november 2010 13:40 schreef NLS04 het volgende:
Voorderest is tot nu toe in het nieuwe jaar alleen Hardbass een zekerheidje
nee m'n beste, WIJ verwachten cadeausquote:Op dinsdag 9 november 2010 13:56 schreef T-Force het volgende:
[..]
Jullie hebben toch wel door dat Hard Bass een jubileum gaat worden he? Dat is namelijk precies 1 jaar (nouja niet precies :p) geleden dat ik jullie voor het eerst zag! Ik verwacht cadeaus dus
Geen feestje voor ons met O&N denk ik, tenzij we een of andere loterij winnen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 13:40 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Nee Loudness wordt um niet.Dit jaar misschien nog de sinterklaas-xxlerator en dan oud en nieuw. Ben er alleen nog niet uit of het FI of QD wordt.. Even groot en even ver weg vanaf hier maar kan me lastig voorstellen dat de QD line up 20 euro meer waard is.. Lichte voorkeur voor FI dus alleen 16+ is wel een minpuntje van FI (of zie ik nog andere dingen over het hoofd??). Wat doen jullie allemaal met O&N dan?
Voorderest is tot nu toe in het nieuwe jaar alleen Hardbass een zekerheidje
Wat hij zegtquote:Op dinsdag 9 november 2010 15:03 schreef 16meter het volgende:
[..]
Geen feestje voor ons met O&N denk ik, tenzij we een of andere loterij winnen.Dure maanden, jwtz. Mocht het toch gebeuren dan gaat het ook tussen die 2. Amsterdam is dichterbij, maar ik verwacht eigenlijk niet zo'n vette line-up op Qountdown.De afgelopen 3 jaar al HMH gedaan met O&N, waarbij ik het elk jaar iets minder vond worden. Dus įls we dan toch een feestje pakken, dan ga ik liever naar FI.
Zit maar een klein beetje frustratie in haha!quote:
quote:Op dinsdag 9 november 2010 16:42 schreef benniesnugger het volgende:
aangezien ik de komende maand toch in het ziekenhuis door moet brengen
oh, niet zo heel veel bijzonders, lekker medicijnen testen voor goed geldquote:Op dinsdag 9 november 2010 16:43 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
what happened or is going to happen?
*fixedquote:
De turbo staat aan jonguh!quote:
Stukje bij 2.30 klinkt nog heel aardig !quote:
Ik ben een tijdje terug al nummers gaan selecteren die er sowieso inkomen (en de lijst groeit nog steeds langzaamquote:Op dinsdag 9 november 2010 17:38 schreef Da_Ripper het volgende:
weer zin in een FOK!-Hardstyle-2010 competitietje?![]()
Vorig jaar was het idd minder dan in '08 ... voor de nieuwe: dat zijn dus die 2 linkjes net boven het TT-filmpje in de OP.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:13 schreef Tha_Bartman het volgende:
Ik ben een tijdje terug al nummers gaan selecteren die er sowieso inkomen (en de lijst groeit nog steeds langzaam) ik maak er iig weer een voor mezelf
mocht er weer een competitie zijn (al was de animo vorig jaar vrij laag dacht ik) dan zal ik hem daar ook wel voor inleveren denk ik.
die reactie van die dude van qdance zijn ook bril-fucking-jantquote:
Die zijn wel fucking konings iddquote:Op dinsdag 9 november 2010 18:24 schreef de_huig het volgende:
[..]
die reactie van die dude van qdance zijn ook bril-fucking-jant![]()
versie 1
http://twitpic.com/35c5dn
versie 2
http://twitpic.com/35c9s5
versie 3
http://twitpic.com/35cbzp
versie 4
http://twitpic.com/35ceqp
versie 5
http://twitpic.com/35cit8
quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:24 schreef de_huig het volgende:
[..]
die reactie van die dude van qdance zijn ook bril-fucking-jant![]()
versie 1
http://twitpic.com/35c5dn
versie 2
http://twitpic.com/35c9s5
versie 3
http://twitpic.com/35cbzp
versie 4
http://twitpic.com/35ceqp
versie 5
http://twitpic.com/35cit8
Optie 5 is werkelijk de meest briljante! Gewoon keihard terug doen! Ongegeneerd zeiken slaat ook gewoon nergens op.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:24 schreef de_huig het volgende:
[..]
die reactie van die dude van qdance zijn ook bril-fucking-jant![]()
versie 1
http://twitpic.com/35c5dn
versie 2
http://twitpic.com/35c9s5
versie 3
http://twitpic.com/35cbzp
versie 4
http://twitpic.com/35ceqp
versie 5
http://twitpic.com/35cit8
Als optie!quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:15 schreef RiKe het volgende:
Om het weer even over een feestje te hebben...
http://partyflock.nl/party/190962:Hard_Winter.html
Ik had wat slechts gegeten, moest er gewoon ff uitquote:Op dinsdag 9 november 2010 14:00 schreef ReMcOrE het volgende:
Deeltjesversneller produceert mini-oerknal![]()
matig, heeeeel matig verzonnenquote:Op dinsdag 9 november 2010 10:36 schreef de_huig het volgende:
haha zo kun je je feest ook aankondigen jadit is ZO slecht, ik moet er een beetje van huilen.
de stijl is geweldigquote:Op dinsdag 9 november 2010 11:37 schreef Krulliewullie het volgende:
Maar is er iemand die dezen ook geniaal vind, toevalligerwijs?
Want ik vind em geweldig
eens met mening over intro en climax, wel benieuwd hoe het op een feest klinktquote:Op dinsdag 9 november 2010 15:51 schreef ElDani het volgende:
In de catogorie doorbeukers:
Intro is echt belachelijk vet, maar in de climax pakt het me niet helemaal. Zal live wel flink doorbeuken overigens!
owja, dat kan natuurlijk ook nogquote:Op dinsdag 9 november 2010 17:07 schreef benniesnugger het volgende:
[..]
oh, niet zo heel veel bijzonders, lekker medicijnen testen voor goed geld![]()
maar moet daardoor 3x 9 dagen intern zitten, dus dan kan ik wel wat goede muziek gebruiken
quote:
whahaha, die Iboquote:Op dinsdag 9 november 2010 18:24 schreef de_huig het volgende:
[..]
die reactie van die dude van qdance zijn ook bril-fucking-jant![]()
versie 1
http://twitpic.com/35c5dn
versie 2
http://twitpic.com/35c9s5
versie 3
http://twitpic.com/35cbzp
versie 4
http://twitpic.com/35ceqp
versie 5
http://twitpic.com/35cit8
thanks for the intelquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:34 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Ik had wat slechts gegeten, moest er gewoon ff uit
Oeh dat wordt leuk!quote:Op dinsdag 9 november 2010 20:39 schreef Levitas het volgende:
Psyko Punkz live @ Qlimax, en langer dan 30 minuten. Mazzelaars!
http://twitter.com/#!/psykopunkz/status/2076535636885504
verry nice! maar niet aanwezigquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:39 schreef Levitas het volgende:
Psyko Punkz live @ Qlimax, en langer dan 30 minuten. Mazzelaars!
http://twitter.com/#!/psykopunkz/status/2076535636885504
Weet niet wat de mazzel ervan is. Had van PP eigenlijk nog een beetje variatie gehoopt met oa Coone tracks en dergelijke, maar dat zit er dus niet in. Puur eigen tracks dus. Weet niet of ik die wel een uurtje leuk vind, maar wie weet!quote:Op dinsdag 9 november 2010 20:39 schreef Levitas het volgende:
Psyko Punkz live @ Qlimax, en langer dan 30 minuten. Mazzelaars!
http://twitter.com/#!/psykopunkz/status/2076535636885504
wie weet is hun nieuwe werk niet de typische PP-stijl, dan zou het heel aardig kunnen wordenquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:42 schreef ElDani het volgende:
[..]
Weet niet wat de mazzel ervan is. Had van PP eigenlijk nog een beetje variatie gehoopt met oa Coone tracks en dergelijke, maar dat zit er dus niet in. Puur eigen tracks dus. Weet niet of ik die wel een uurtje leuk vind, maar wie weet!
Ik kan de tracks van PP wel waarderen, en ik zou 't best nice vinden om PP een uurtje(?) live te zien. Smaken verschillen, en dat is en blijft maar goed ookquote:Op dinsdag 9 november 2010 20:42 schreef ElDani het volgende:
[..]
Weet niet wat de mazzel ervan is. Had van PP eigenlijk nog een beetje variatie gehoopt met oa Coone tracks en dergelijke, maar dat zit er dus niet in. Puur eigen tracks dus. Weet niet of ik die wel een uurtje leuk vind, maar wie weet!
Hij wordt steeds slechter en slechter, hahahaaquote:Op dinsdag 9 november 2010 21:44 schreef ElDani het volgende:
En versie 6 haha!
http://twitpic.com/35e5cx
Uhu. Ik heb net ook maar eens de moeite genomen om het origineel te beluisteren. Daar ga ik verder geen woorden aan vuil maken.quote:Op dinsdag 9 november 2010 21:25 schreef Tha_Bartman het volgende:
Interview Endymion + Evil Activities over Qlimax, met aan het eind hun remix van het anthem..
stuk beter te pruimen dacht ik zo
omgquote:Op dinsdag 9 november 2010 21:58 schreef Levitas het volgende:
[..]
Hij wordt steeds slechter en slechter, hahahaa
Aanwezig, J&W weer eens gedag zeggen en is vlak bij.quote:Op maandag 8 november 2010 16:31 schreef RiKe het volgende:
Volgende feest in de planning!
[ afbeelding ]
Ghehe, dat dacht ik al, niemand die em leuk vindquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:54 schreef ReMcOrE het volgende:
de stijl is geweldigmaar het nummer zelf vind ik wat minder...
Vrees niet, ik vind dan wel de Krusaders, Wasted Penguinz en Da Tweekaz leuk, maar dat nummer en dat soort early (eigenlijk alle early) kan ik ook heel erg waarderen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 23:45 schreef Krulliewullie het volgende:
Ghehe, dat dacht ik al, niemand die em leuk vind. Ach, heb ik wat voor mezelf
. Mocht ik em ooit horen (en dat gaat natuurlijk nooit gebeuren maar goed) zie ik al voor me hoe ik in mijn eentje kneiterhard los zal gaan
Gezellig!quote:Op dinsdag 9 november 2010 22:52 schreef Solique het volgende:
[..]
Aanwezig, J&W weer eens gedag zeggen en is vlak bij.
Dit is gewoon 1 van de (zeer bekende) early klassiekers? Voor mij is hij iig niet onbekend. Wil je een kans maken om hem te horen moet het denk ik een keer aan Pieter (DJ Thera) vragen of geluk hebben dat Activator hem weer eens draait.quote:Op dinsdag 9 november 2010 23:45 schreef Krulliewullie het volgende:
[..]
Ghehe, dat dacht ik al, niemand die em leuk vind. Ach, heb ik wat voor mezelf
. Mocht ik em ooit horen (en dat gaat natuurlijk nooit gebeuren maar goed) zie ik al voor me hoe ik in mijn eentje kneiterhard los zal gaan
Sound of Silence best lekker.:)quote:Op dinsdag 9 november 2010 21:44 schreef ElDani het volgende:
En versie 6 haha!
http://twitpic.com/35e5cx
Nieuwe Vision EP:
Maar ik geloof ook niet dat ik heb gezegd dat ik em zo oud en onbekend vondquote:Op woensdag 10 november 2010 02:18 schreef StM het volgende:
[..]
Dit is gewoon 1 van de (zeer bekende) early klassiekers? Voor mij is hij iig niet onbekend. Wil je een kans maken om hem te horen moet het denk ik een keer aan Pieter (DJ Thera) vragen of geluk hebben dat Activator hem weer eens draait.
Edit: En zo early is hij niet eens. Hij is uit 2005 en gereleased op Kattiva Records: http://www.discogs.com/Co(...)floor/release/394845
by far de beste tot nu toequote:Op dinsdag 9 november 2010 21:44 schreef ElDani het volgende:
En versie 6 haha!
http://twitpic.com/35e5cx
Helaas houden de meesten uit mijn vriendengroep niet van HS.quote:Op woensdag 10 november 2010 00:32 schreef RiKe het volgende:
[..]
Gezellig!
Neem ook zoveel mogelijk mensen mee, hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |