Bij bepaalde buslijnen had je al een systeem dat je gewoon met je chipknip kon betalen. Werkte prima, maar nee het moest allemaal anders en 'beter'.quote:Op donderdag 6 januari 2011 12:29 schreef macca728 het volgende:
Serieus
Waarom wordt de veilige bankpas niet geschikt gemaakt voor de OV poortjes ?
Zeker handig, nu nog een manier verzinnen om dit ook mogelijk te maken voor abonnementhouders !quote:Op zaterdag 8 januari 2011 08:36 schreef AlwaysConnected het volgende:
hmz
kan me post niet editten ofzo
maar wou er eigenlijk dit plaatje in hebben
[ afbeelding ]
Je kan dus nu een echte declaratie maken das wel handig
nee is normaal, gebeurt bij mij en anderen ook bij Qbuzzquote:Op zondag 9 januari 2011 19:33 schreef freako het volgende:
Ik heb een vraag:
Mijn OV-Chipkaart gebruik ik min of meer dagelijks in de trein, eigenlijk zonder problemen. Mijn kaart wordt zonder probleem herkend door de paal.
Af en toe gebruik ik 'm ook in de bus of de tram. In- en uitchecken verliep daar ook altijd soepel, mijn kaart werd direct herkend als ik 'm tegen de lezer hield. Het is mij echter de laatste tijd opgevallen dat het langer duurt voor de kaart herkend wordt in de bus. Ik krijg geen foutmeldingen, maar de lezer reageert soms überhaupt niet als ik de kaart ertegenaan houdt. Het is gebeurd dat ik 3-4 pogingen nodig had voor ik in- of uitgecheckt was.
Wat zou hier loos kunnen zijn? Is mijn kaart stervende?.
Busritje van 11,77! Ik zou dan lekker niet uitchecken zodat je 4 euro kwijt bentquote:Op zaterdag 8 januari 2011 08:33 schreef AlwaysConnected het volgende:
Zo zo
Log je in ov-chipkaart zie je in eens dit
[ afbeelding ]
Das mooi
trouwens ritprijs en declaratiebedrag wijken af, hoe kan dat dan ?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 08:36 schreef AlwaysConnected het volgende:
hmz
kan me post niet editten ofzo
maar wou er eigenlijk dit plaatje in hebben
[ afbeelding ]
Je kan dus nu een echte declaratie maken das wel handig
ritprijs = inchecktarief - uitchecktariefquote:Op zondag 9 januari 2011 21:14 schreef macca728 het volgende:
[..]
trouwens ritprijs en declaratiebedrag wijken af, hoe kan dat dan ?
ja maar er staat onder de kolom te declareren een andere prijs dan ritprijsquote:Op zondag 9 januari 2011 21:53 schreef Light het volgende:
[..]
ritprijs = inchecktarief - uitchecktarief
Misschien moet je het instaptarief ook declareren. Of het gaat wel automatisch goed, ik heb die declaratie-pdf's niet bekeken.quote:Op zondag 9 januari 2011 22:09 schreef macca728 het volgende:
[..]
ja maar er staat onder de kolom te declareren een andere prijs dan ritprijs
De declaratie-pdf's tonen de ritprijs.quote:Op zondag 9 januari 2011 22:18 schreef Light het volgende:
[..]
Misschien moet je het instaptarief ook declareren. Of het gaat wel automatisch goed, ik heb die declaratie-pdf's niet bekeken.
OK, bij mij gebeurde het bij Connexxion en de HTM, maar ik ben voorlopig weer even gerustgesteld. Mijn kaart moet het nog ruim 2 jaar volhouden, ben benieuwd of ie het redt.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:13 schreef macca728 het volgende:
[..]
nee is normaal, gebeurt bij mij en anderen ook bij Qbuzz
in het overzicht staat toch te declareren 2,82 zwart en ritprijs 1,18quote:Op zondag 9 januari 2011 22:28 schreef freako het volgende:
[..]
De declaratie-pdf's tonen de ritprijs.
het is wel irritant soms (vaak) als je 30 sec moet tobben om uit te checkenquote:Op zondag 9 januari 2011 22:30 schreef freako het volgende:
[..]
OK, bij mij gebeurde het bij Connexxion en de HTM, maar ik ben voorlopig weer even gerustgesteld. Mijn kaart moet het nog ruim 2 jaar volhouden, ben benieuwd of ie het redt.
Op iedere chipkaart staat een saldo. Je kunt inchecken indien je saldo minimaal 0 euro bedraagt.quote:Op zondag 9 januari 2011 23:44 schreef Downstar het volgende:
mijn vraag is dan ook, Hoe is het mogelijk dat ik ondanks een week abonnement toch kan inchecken en waar word dit tegoed vandaan gehaald?
Het duurt 1 à 2 werkdagen tot dit zichtbaar is.quote:Ik heb na het zien hier in dit topic, ook net een account geregistreerd op ov-chipkaart.nl, daar zie ik dat mijn saldo niet bekend is..
Dat was wel het geval.quote:ook kan ik mijn transacties niet in zien na toestemming. Maar volgens mij worden vanaf nu( dus na toestemming) pas mijn reizen bijgehouden klopt dat?
Als je vrij reizen hebt (zoals met een studenten-weekov door de week) kun je altijd inchecken, ook bij een negatief saldo.quote:Op maandag 10 januari 2011 00:08 schreef Aether het volgende:
Op iedere chipkaart staat een saldo. Je kunt inchecken indien je saldo minimaal 0 euro bedraagt.
Volgens de studenten ov-chipkaart-site niet (hoewel dit wel logischer zou zijn).quote:Op maandag 10 januari 2011 00:17 schreef Light het volgende:
[..]
Als je vrij reizen hebt (zoals met een studenten-weekov door de week) kun je altijd inchecken, ook bij een negatief saldo.
Oke, laat mijn saldo dan maar eens 0 euro zijn, dan nog waar word mijn ritprijs dan vandaan gehaald? die 0,74 cent?quote:Op maandag 10 januari 2011 00:08 schreef Aether het volgende:
[..]
Op iedere chipkaart staat een saldo. Je kunt inchecken indien je saldo minimaal 0 euro bedraagt.
[..]
Het duurt 1 à 2 werkdagen tot dit zichtbaar is.
[..]
Dat was wel het geval.
Je kunt in beperkte mate rood staan op de OV-chipkaart.quote:Op maandag 10 januari 2011 08:57 schreef Downstar het volgende:
[..]
Oke, laat mijn saldo dan maar eens 0 euro zijn, dan nog waar word mijn ritprijs dan vandaan gehaald? die 0,74 cent?
Ik heb de gegevens allemaal goed ingevuld (ik woon in een bovenwoning en heb dezelfde gegevens ingevuld als bij de DUO - IB-groep). Ik heb geen zin om de klantenservice te bellen á ¤0.10 per minuut.quote:Voer a.u.b. het kaartnummer van een persoonlijke kaart in en/of de geboortedatum, het adres en eventueel de rekeninggegevens zoals opgegeven bij uw kaartaanvraag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |