Neen.quote:Op donderdag 4 november 2010 16:58 schreef Man_bijt_hond het volgende:
Kan ik hier lekker uit de hoogte doen?
Ik heb ook behoefte aan saamhorigheid, behoeft aan vriendschap, liefde en postief-sociale relaties.quote:
Neuh maar ik heb toch niks beters te doen.quote:Op donderdag 4 november 2010 17:10 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Is de Chinees bij jullie zo snel?
Of er een chinese mevrouw aan komt met parmantige jesters een witte plastic tas gevuld met bakjes bami , tjaptjoy,etc ?quote:Op donderdag 4 november 2010 17:08 schreef KingOfMars het volgende:
Hier is de bezorgchinees op de hoogte van onze wensen ondertussen. Ik kijk nu vol spanning met de Axis Network Cam naar de voordeur! (Geen garpje btw).
Waarom ga je dan overwerken, knurft?quote:Op donderdag 4 november 2010 17:11 schreef KingOfMars het volgende:
Neuh maar ik heb toch niks beters te doen.
Zijn meer dingen die onder werktijd niet echt kunnen enzo.quote:Op donderdag 4 november 2010 17:13 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Waarom ga je dan overwerken, knurft?
Zeker weer met je zelf te spelen, viespeukje!quote:Op donderdag 4 november 2010 17:14 schreef Tally het volgende:
Ik ga aan de boerenkool! Maar lig voorlopig nog lekker in bad
De mailbox staat open, hoor!quote:Op donderdag 4 november 2010 17:14 schreef Tally het volgende:
Ik ga aan de boerenkool! Maar lig voorlopig nog lekker in bad
F5quote:Op donderdag 4 november 2010 17:20 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
De mailbox staat open, hoor!
Mijn vingers zijn heerlijk nat!quote:Op donderdag 4 november 2010 17:15 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Zeker weer met je zelf te spelen, viespeukje!
Storage en 10GB netwerk J. Rackservers moeten even omgehangen worden zodat er een kast wegkan.quote:Op donderdag 4 november 2010 20:22 schreef Joene het volgende:
Glasfibers omleggen ? zitten je servers met glas op je switches of tussen de cores onderling?
Je hebt je papadag ding ingeleverd ?quote:Op donderdag 4 november 2010 21:01 schreef KingOfMars het volgende:
Hey dat zijn dingen waar ik tegenwoordig gewoon vrij voor moet nemen met zoeen kind dat op school zit en alles. Mits je niet in het dodelijke weekend wil enzo (en dat wil je niet!).
Nee maar dan heb ik dus geen autoquote:Op donderdag 4 november 2010 21:03 schreef Joene het volgende:
[..]
Je hebt je papadag ding ingeleverd ?
LOLquote:Op donderdag 4 november 2010 21:04 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Nee maar dan heb ik dus geen auto.
Zoals ik vanmorgen al zei heb ik sinds gistermiddag weekendquote:Op vrijdag 5 november 2010 14:30 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Whehehehe, ik lach hier even smakelijk om.
Om vervolgens weer stilletjes in een hoekje te gaan huilen omdat ik nog geen weekend heb.
Check. (Ok ok gisteravond maar toch!).quote:Op vrijdag 5 november 2010 15:43 schreef Tally het volgende:
[..]
Zoals ik vanmorgen al zei heb ik sinds gistermiddag weekend
Is het al klaar J ?quote:
Maar bij mn profiel opties kan ik het niet meer vinden JK.quote:Op vrijdag 5 november 2010 16:40 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
In je profiel staat je adres nog wel, J.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |