En Edwin's dan?quote:Op woensdag 10 november 2010 23:09 schreef SpamNinja het volgende:
Hmm.. twijfel twijfel twijfel. Op het moment is het misschien ook wel te veel geld voor een paar jeans, en zeker voor een die ik blindelings koop zonder aan te passen. Dus misschien toch maar een nieuw paar APC's, alhoewel ik ook weinig zin heb om de eerste weken met 2 losse knopen rond te lopen.![]()
Lees ook hier en daar iets over Albam. Voor mij een onbekend (engels) merk maar kwaliteit schijnt super te zijn en als ik zo de measurements van hun Slim Jean bekijk ziet dit er wel lekker uit, evenals het prijsje natuurlijk. Dus wellicht dat dat ze gaan worden!
Haha. Genoeg research gedaan. Als men zegt dat W33 werkelijk 33'' is, en het blijkt 35'' te zijn, so be it.quote:Op donderdag 11 november 2010 22:44 schreef M1stral het volgende:
Haha, eerst even informeren voordat je over gaat tot aanschaf. Heel veel jeansmerken zijn vanity sized. Dit had makkelijk voorkomen kunnen worden als je even wat research had gedaan.
Eigenlijk debiel hoe erg die dingen krimpenquote:Op vrijdag 12 november 2010 12:04 schreef bokkepoot het volgende:
Hier is mijn stf verde..
post soak
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
tussen de de soak's in.
Combs waren echt keihard maar de knee bulge was ook veel te groot voor mij..
Dus nog een soak
[ link | afbeelding ]
Na 2e soak
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Al wat fading..
[ link | afbeelding ]
Thanks..Ben zelf ook wel benieuwd.quote:Op vrijdag 12 november 2010 18:12 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Eigenlijk debiel hoe erg die dingen krimpenZiet er prima uit, ben benieuwd naar de progress.
Nee Selvage/Selvedge is hetzelfde, officieel schrijf je het Selvage maar Selvedge zie je dus ook vaak. En ik zeg doen! wat het smaller maken betreft, ik heb het ook gedaan met mijn Flat Heads.quote:Op donderdag 11 november 2010 23:24 schreef vault_tec het volgende:
Red clay binnen, met selvage/selvedge (zit daar nog een verschil in of?)Nu heb ik hem al wat korter gemaakt alleen nu wil ik hem nog wat strakker vanaf mijn knie naar beneden. Durf dat alleen niet aan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |