Je moet www.tineye.com gebruiken. Daarmee kan je een gekozen afbeelding terug vinden op andere plekken op het internet. Een snelle search laat al zien dat het zelfde plaatje hier staat bij een blogpost uit 2010. http://digital-dharma.net(...)a-recovering-friend/ en hier op Flickr, ook uit 2010: http://www.flickr.com/photos/rattlingstickltd/4350310927/quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:43 schreef Mirjam het volgende:
[..]
http://twitpic.com/8b84pg texel, volgens degene die het twitterde. maar ik ben wat sceptisch, zeker gezien die orkaanfoto verderop
Ah, er was ook iemand die op een boot zat, dacht even dat jij dat wasquote:
Werkt dat ook voor video'squote:Op woensdag 25 januari 2012 01:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je moet www.tineye.com gebruiken. Daarmee kan je een gekozen afbeelding terug vinden op andere plekken op het internet. Een snelle search laat al zien dat het zelfde plaatje hier staat bij een blogpost uit 2010. http://digital-dharma.net(...)a-recovering-friend/
Hoax dus
Tof, van waar geschoten?quote:Op woensdag 25 januari 2012 09:36 schreef Fogel het volgende:
Nog een paar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Trondheim, Noorwegen.quote:
Ik ten noorden van Stockholm, maar ook niets kunnen zien. Het was te bewolkt/mistig.quote:Op woensdag 25 januari 2012 10:35 schreef Murazor4096 het volgende:
Moet het echt donker zijn voor zoiets? Ik zit ten zuiden van Stockholm, maar heb daardoor wel lichtvervuiling in het noorden. Was ook niks te zien.
Jammer, is wel iets wat had willen zien. Maargoed, als mijn Zweeds me niet in de steek laat, lijkt het erop dat er meer kansen komen in de toekomst.quote:Op woensdag 25 januari 2012 10:37 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Ik ten noorden van Stockholm, maar ook niets kunnen zien. Het was te bewolkt/mistig.
Wel een camera mee dan! Gisteren waren daar ook wel kansen voor denk ik. Is dat Noord Schotland of nog op de eilanden daarboven?quote:Op woensdag 25 januari 2012 11:12 schreef jerney het volgende:
Zo mooi
ik hoop nog steeds dat ik dat eens zal zien wanneer we in Orkney zittenter compensatie voor de regen en idiote windsnelheden.
quote:Op woensdag 25 januari 2012 11:25 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wel een camera mee dan! Gisteren waren daar ook wel kansen voor denk ik. Is dat Noord Schotland of nog op de eilanden daarboven?
edit: nog daarboven zie ik net
Schotland heeft een aardig zwikkie baggerweer gehad inderdaad. Zware overstromingen en veel wind inderdaadVan mij mag je gecompenseerd worden
twitter:reedtimmerTVN twitterde op donderdag 26-01-2012 om 18:03:12Check out this amazing photo of the northern lights in the South Dakota Badlands from the other night! (Mike... http://t.co/yvnV9gw3 reageer retweet
Leuke link, wat staat daar eigenlijk over asteroide Eros?quote:Op maandag 30 januari 2012 21:11 schreef Fogel het volgende:
Mhhh, zit aan de zuidelijke kant ervoor (http://www.storm.no/nordlys). Maar ik kan de sluitertijd op 20 sec zetten en kijken of de camera meer ziet dan ikzelf
Sterk verkorte versie:quote:Op maandag 30 januari 2012 21:13 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Leuke link, wat staat daar eigenlijk over asteroide Eros?
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:21 schreef Frutsel het volgende:
Hier vanuit Australië, van januari 2012
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:21 schreef Frutsel het volgende:
Hier vanuit Australië, van januari 2012
twitter:astro_andre twitterde op zaterdag 11-02-2012 om 20:43:36Er is nog steeds noorderlicht te zien http://t.co/gE0ebz87 reageer retweet
Wauwquote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:21 schreef Frutsel het volgende:
Hier vanuit Australië, van januari 2012
Wowquote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:27 schreef SiGNe het volgende:
http://eol.jsc.nasa.gov/V(...)s_20120130HD_web.mov
![]()
En ook tof dat Andre Kuipers dit gefilmd heeft.quote:
Mooi met groen en rood! Zie het zelf bijna altijd uitsluitend als groen.quote:Op maandag 13 februari 2012 12:33 schreef OA het volgende:
Afgelopen week was ik in Sirkka, beter bekend als Levi, in Finland.
Tijdens een sneeuwscootertocht zagen we ineens het noorderlicht. Helaas waren wat plastic onderdelen aan m'n statief kapot gevroren waardoor deze niet meer bleef staan. Ik heb de sneeuwscooter als ondergrond gebruikt.
[ afbeelding ]
Het rode was ook maar heel even te zien, nog geen minuut denk ik.quote:Op maandag 13 februari 2012 12:34 schreef Fogel het volgende:
[..]
Mooi met groen en rood! Zie het zelf bijna altijd uitsluitend als groen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |