http://www.geenstijl.nl/archives/images/jensmarukker.jpgquote:Wat is er vies? Pim Fortuyn uit de samenleving wensen en acht jaar nadat dit ook werkelijkheid werd nog steeds geen spijt hebben, is dat vies? In een ivoren toren zitten en vooral jezelf feliciteren, is dat vies? Alvast voor rechter en jury spelen als mensen door het O.M. worden vervolgd, is dat vies? Op je voorpagina een cartoonist "extreem rechts" noemen en als deze cartoonist vervolgens wordt gearresteerd voor het tekenen van cartoons die cartoonist doodleuk vragen of je hem mag interviewen, is dat vies? De wereld onderverdelen in "ons soort mensen" en "white trash", is dat vies? Anoniem een commentaar schrijven waarin je je grootste concurrent bij voorbaat beschuldigt van privacyschending en crimineel gedrag, zonder ook maar enige onderbouwing, en jezelf vervolgens op de borst kloppen voor al die fijne hypocriete morele goedheid, dát is pas echt vies. Dat is niet gewoon poep gooien, dat is extreem poep gooien. Folkert Jensma, John Kroon, Joyce Roodnat, Maarten Schinkel, Hubert Smeets: smerig, laf, anoniem, haatzaaiend, rancuneus geteisem. U bent een stelletje drammende incapabele linkse kleuters. Ons rest nu geen andere keuze: zeg uw NRC-abonnement op. Boycot NRC Handelsblad. Het is oorlog. Met de woorden van uw eigen columnist: we zijn begonnen!
Inderdaad. NRC is zo'n beetje de enige interessante krant die nog overgebleven is.quote:Op woensdag 3 november 2010 00:40 schreef AryaMehr het volgende:
Ik denk dat ik maar eens een abonnement op de NRC neem. Serieus.
Ik ken iemand die wil dat jij onder een vrachtwagenwiel komtquote:Op donderdag 4 november 2010 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Ik hoop dat heel Urk en omgeving vanavond gebid heeft en daarbij gewenst heeft dat B. Brussen morgen onder een vrachtwagenwiel terecht komt.
Wat een knakengast.
HAHAHAHAHAHAHAquote:Op donderdag 4 november 2010 23:27 schreef Bestolene het volgende:
Ik ken iemand die wil dat jij onder een vrachtwagenwiel komt
Ik dacht al wat praat Porsche intelligentquote:Op donderdag 4 november 2010 23:46 schreef Mendeljev het volgende:
Wat een gast. Die zelfingenomen arrogantie reflecteert ook niet een keer terug hè? Wat dat betreft is hij een soort Maarten van Rossum maar dan zonder inhoud.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |