dat is nieteens zo een slecht idee!quote:Op dinsdag 2 november 2010 11:34 schreef Wokkel het volgende:
Praat eens met je postbode, die kan je wel matsen toch?
Ja, schrijf je gewoon in op het adres van het postkantoor.quote:Op maandag 1 november 2010 20:37 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
[..]
Dat zal ik dan maar eens proberen ofzo. Adres kan je vast wel veranderen enzo.
Denk je? Moet ik hem opwachten ofzo.quote:Op dinsdag 2 november 2010 11:34 schreef Wokkel het volgende:
Praat eens met je postbode, die kan je wel matsen toch?
Met een beetje pech heb je 3 postbodes die de post rondbrengen moet je ze allemaal aanspreken.quote:Op dinsdag 2 november 2010 16:19 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
[..]
Denk je? Moet ik hem opwachten ofzo.
en dan nieuwsgierige ouders hebben die wel willen weten wat hun zoon voor belangrijk onderzoek doetquote:Op dinsdag 2 november 2010 19:00 schreef Palomar het volgende:
Staat die boete op jouw naam? Of ben je geflitst in je pa's auto oid? Want als het op jouw naam staat dan mogen je ouders het niet eens zomaar openmaken.
En zeg anders dat je voor school onderzoek doet voor het CJIB en dat er binnenkort post komt van hen. Of je ouders dat even voor je apart willen leggen omdat dat belangrijk is
Vertel nou maar gewoon wat het wel is.quote:Op dinsdag 2 november 2010 20:55 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
De overtreding heeft trouwens niks met een auto te maken.
dan gewoon 6 weken lang zorgen dat je eerder bij de brievenbus bent dan je oudersquote:Op dinsdag 2 november 2010 20:55 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
Ik ben bang dat mijn ouders de brief openmaken. En het is wel opvallend als ik ze een tijdje van te voren zeg dat ik niet wil dat ze mijn post openmaken.
De overtreding heeft trouwens niks met een auto te maken.
WAAROM 6 WEKEN??quote:Op dinsdag 2 november 2010 21:04 schreef Palomar het volgende:
[..]
dan gewoon 6 weken lang zorgen dat je eerder bij de brievenbus bent dan je ouders
Je weet dat pedofilie iets is op fok waarover gegrapt wordt en dat het niet de bedoeling is dat je het daadwerkelijk gaat doenquote:Op dinsdag 2 november 2010 20:55 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
Ik ben bang dat mijn ouders de brief openmaken. En het is wel opvallend als ik ze een tijdje van te voren zeg dat ik niet wil dat ze mijn post openmaken.
De overtreding heeft trouwens niks met een auto te maken.
waar zit dat loket?quote:Op woensdag 3 november 2010 04:18 schreef Marmas het volgende:
Toen ik nog werkte voor het CJIB (dan wel via een deurwaarder) was dit onmogelijk, je kon dan hoogstens het bij ons af komen halen aan het loket.
En ja er waren meerdere mensen die dit wildevooral voor dingen als:
Sex op een plek waar het niet mag
Rukken in t openbaar
Poepen in het openbaar
Ongewenste intimiteiten
enz.
Dus ik gok dat TS een van deze dingen heeft gedaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |