Past dus psies bij de Telegraaf.quote:
... en aan de comments te lezen, bij heul veul Fokkers.quote:Op maandag 1 november 2010 10:29 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Past dus psies bij de Telegraaf.
Wel een hoop kritiek onder dat artikel.quote:Op maandag 1 november 2010 10:40 schreef Arth_NL het volgende:
Permban op Geenstijl als je je hyves behoudt? Misschien dan toch niet verwijderen, dan kan ik me ook niet in een vlaag van verstandsverbijstering bij dat zooitje puberkneusjes aanmelden.
Inderdaad, zóóó controversieel en stoerrquote:Op maandag 1 november 2010 10:30 schreef Nibb-it het volgende:
Whehe GeenStijl, lijkt wel een kwaaie puber die zich tegen zijn ouders (TMG) afzet
Geluid is kut.quote:Op maandag 1 november 2010 11:01 schreef eleusis het volgende:
Shit gaat nu los op http://www.rtl.nl/compone(...)/livestream/insb.xml
quote:Op maandag 1 november 2010 10:21 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Hyves was in 2008 al voor werkloze huisvrouwen die elkaar digitale glitterplaatjes sturen vanaf hun door gemeentegeld gesubsidieerde PC.
Ze hebben ook GeenStijl, ze zeggen daarvan ook nog steeds dat het mega is en groeit én hoogopgeleide 30-ers als publiek heeft.quote:Op maandag 1 november 2010 09:12 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb 'm al een tijdje terug verwijderd![]()
Hoe ze ook reppen over dat Hyves de grootste en beste isen hard aan het innoveren
Goed, ze zijn qua Nederlandse netwerksites veruit de grootste, maar verder kopieren ze zo'n beetje iedere feature van Facebook, en ik moet zeggen dat ik in mijn vriendenkring vooral steeds vaker hoor dat mensen hun Hyves verwijderen, maar das misschien ook de leeftijd. Ze claimen nog steeds groei iig
Mooi, laat ze alsjeblieft naar Netlog gaan.quote:Op maandag 1 november 2010 10:21 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Hyves was in 2008 al voor werkloze huisvrouwen die elkaar digitale glitterplaatjes sturen vanaf hun door gemeentegeld gesubsidieerde PC.
quote:'De Telegraaf koopt Hyves' - Gaan ze de enige overlevende van een vliegtuigramp nu gewoon krabbelen ipv bellen?
Mjah ze hebben natuurlijk een berg accounts, maar wat er daar 'dubbel' aan is of inactief dat vermelden ze uiteraard niet.quote:Op maandag 1 november 2010 11:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ze hebben ook GeenStijl, ze zeggen daarvan ook nog steeds dat het mega is en groeit én hoogopgeleide 30-ers als publiek heeft.
Tsja, ach, ze zijn nooit in hun eerste leugen gestikt zeg maar.
Appels peren,quote:Op maandag 1 november 2010 12:04 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mjah ze hebben natuurlijk een berg accounts, maar wat er daar 'dubbel' aan is of inactief dat vermelden ze uiteraard niet.
Het lijkt wel een beetje op FOK! zo héEen berg accounts maar het werkelijk aantal actieve users ligt vele malen lager door inactieve users en kloontjes
Oh ik geloof je zo hoorquote:Op maandag 1 november 2010 12:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
Appels peren,
dat inactieve valt op FOK! enorm mee.
En hoe weet je dat dan Yvonne?
Wel beste Loveless, verleden jaar met die password-reset hebben we wel gemerkt hoeveel er actief zijn
Als niet eerder (genoeg) is geboden kan je moeilijk te laat zijn. Bedragen van 20 tot 60 miljoen gaan rond, niet onaardig lijkt me zo. Denk dat ze precies op tijd zijn met de verkoop (nog voordat de echt grote massa naar facebook etc trekt).quote:
Je ziet ook steeds meer deze profiel foto.quote:Op maandag 1 november 2010 12:26 schreef Misstique het volgende:
Briljante zet hoor TMG, over een jaar of 2 is Hyves zo dood als een pier, aangezien er nu al een flinke verschuiving plaatsvindt richting Facebook, die alleen maar zal gaan toenemen..
quote:Op maandag 1 november 2010 09:15 schreef Blaxje het volgende:
Mooie tijd om mijn profiel te verwijderen.
Ik niet hoorquote:Op maandag 1 november 2010 13:20 schreef -Strawberry- het volgende:
Trouwens, toen ik mijn hyves wilde verwijderen moest ik eerst al mijn 'vrienden' verwijderen.
De tering, is er niet een makkelijkere manier?
Hoezo? Denk dat het gros van de mensen gewoon geen zin heeft dat hun gegevens ineens in andere handen komen...quote:Op maandag 1 november 2010 14:41 schreef DS4 het volgende:
Eigenlijk is het wel heel grappig dat er mensen van hyves vertrekken omdat TMG de boel heeft overgenomen... Toch ook wel een hele aparte reactie.
Dat is dus al gebeurd. Dan had je nooit een account moeten nemen op hyves.quote:Op maandag 1 november 2010 14:50 schreef Loveless85 het volgende:
Hoezo? Denk dat het gros van de mensen gewoon geen zin heeft dat hun gegevens ineens in andere handen komen...
Je kunt gewoon je account zelf verwijderen, zoals je in dit topic ziet. De vraag is of achter de schermen alle data dan ook weg is, maar daar mag je wel vanuit gaan. Wat anderen ondertussen met die gegevens hebben gedaan, dat is een grote vraag, en dat is ook niet terug te draaien.quote:Op maandag 1 november 2010 15:00 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat is dus al gebeurd. Dan had je nooit een account moeten nemen op hyves.
Als je de nieuwe eigenaar minder vertrouwt dan de vorige eigenaar dan kun je er voor kiezen om het account niet meer te gebruiken. Maar je kan niet meer terugnemen wat er is gebeurd. Allemaal bewaard en allemaal eigendom van TMG.
Statistiekenquote:Op maandag 1 november 2010 10:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Aldus de counter op de Hyves homepage, morgen weer ff tsjekken
quote:Op maandag 1 november 2010 15:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Statistieken
* 10.650.366 Leden
* 1.194.297 Krabbels vandaag
* 16.211 Blogs vandaag
Het wordt al minderZou Lakeman hier achter zitten? Ik denk aan 100.000 KRABBELS!
Nee joh, die Zuckerberg is Satan zelf, net zoals Bill Gates en Steve Jobs voor hem.quote:Op maandag 1 november 2010 16:03 schreef Ringo het volgende:
Gelukkig heeft Mark Zuckerberg Het Beste met ons voor..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |