oh dat was jij met die VOX, tja ik onthou weer andere dingen hè.quote:Op woensdag 3 november 2010 01:00 schreef Spelvout het volgende:
Kutkwaliteit enzo, niet op letten!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En hoe de 'familie' er nu bij staat:
[ afbeelding ]
Huh? wattanquote:Op woensdag 3 november 2010 01:18 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
oh dat was jij met die VOX, tja ik onthou weer andere dingen hè.
Maar wat voor Les Paul is dat, want die is ook wel erg
Ik heb ook een nieuwe versterker gekocht, en had hier een lijstje neergezet met o.a. de versterker die jij daar hebt staan. Toen was er een die deze amp wilde kopen. Was that you?quote:Op woensdag 3 november 2010 10:56 schreef Spelvout het volgende:
[..]
Huh? wattan
Is gewoon een Les Paul standard cherry burst.
Ik vind die tobacco burst in jouw avatar anders vetter hoor
Maargoed, eerst maar eens wat beter leren spelen en dan word de volgende aanwist;
[ afbeelding ]![]()
Oh zo! Ja dat was ikquote:Op woensdag 3 november 2010 12:00 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik heb ook een nieuwe versterker gekocht, en had hier een lijstje neergezet met o.a. de versterker die jij daar hebt staan. Toen was er een die deze amp wilde kopen. Was that you?
En kleur, tja als ik ooit een Les Paul zou kopen dan is het of 'jouw' kleur of mahogany red.
Volgende aanwinst is ook wel![]()
Iemand91 ga 'ns spelen i.p.v.
Top! Zou je't op kunnen sturen? Staat daar wel EC1000 op?quote:
Ja hoor. Welkom bij de clubquote:Op woensdag 3 november 2010 14:00 schreef Rakusu_Klein het volgende:
Ohai ^^
Ik speel de bas, is dat ook prima in deze topic?
Heb 'm gekocht bij Totally Music, het is een beginners bas though.
Het is een Gypsy Rose: http://www.rondomusic.com/photos/bass/grb1kcpp7.jpg
Heb niet die lelijke stickertjes erop geplakt :S
Zal thuis moeten kijken wat voor een versterker ik heb, dat weet ik niet uit mijn hoofd.
(Illegaal aan het netten op mijn 'tijdelijke werk')
Laat maar weten als je het origineel moet hebben.quote:Op woensdag 3 november 2010 14:30 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Top! Zou je't op kunnen sturen? Staat daar wel EC1000 op?
Voor de brug is been geloof ik beter, omdat dat lichter is en de klank beter doorgeeft. Voor de topkam weet ik het echter niet. Ik heb ooit zo'n benen brug laten zetten op mijn gitaar, ik was er een tientje voor kwijt ofzo.quote:Op woensdag 3 november 2010 16:32 schreef Spelvout het volgende:
Op mijn electrische gitaar heb ik wat problemen rond de 20 fret, volgensmij zijn deze te laag ofzo. Deze moeten dus vervangen worden, zijn er denk ik 3. Iemand enig idee hoeveel dit gaat kosten?
En het vervangen van de kam/zadel op een akoestische voor laten we zeggen, been of ivoor (meningen verschillen over welke beter klinkt)?
Heb geen koffer/tas meer dus ik kan ze niet ff naar de winkel brengen, en bovendien is de lokale gitaarwinkel redelijk overpriced
Oh, en dan heb je ook nog TusQquote:Op woensdag 3 november 2010 16:39 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Voor de brug is been geloof ik beter, omdat dat lichter is en de klank beter doorgeeft. Voor de topkam weet ik het echter niet. Ik heb ooit zo'n benen brug laten zetten op mijn gitaar, ik was er een tientje voor kwijt ofzo.
Da's zeker genoeg. Bij mijn Marshall (above) hoor je 'm ineens aan gaan als het ware. Da's al binnen enkele seconden. Ik weet niet of dit bij volledig buizen (zoals jouw VOX) hetzelfde verhaal is. Lijkt me (logisch van) wel.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:05 schreef Spelvout het volgende:
Oh en trouwens, ik heb begrepen dat tube amps eerst even "warm" moeten worden voordat je ze kan gebruiken (beter voor de amp). Hoelang moet ik hem ongeveer aan laten staan, een minuutje of 2?
Oja dat voor de topkam miss. Maar dat is niet heel erg nodig als je gitaar niet ontzettend ontstemt of slecht te stemmen is.quote:
Ziet eruit als een erg kekke bas, die kleur is in ieder geval erg gaaf. En SX is meestal wel goed materiaal om op te beginnen.quote:Op woensdag 3 november 2010 14:00 schreef Rakusu_Klein het volgende:
Ohai ^^
Ik speel de bas, is dat ook prima in deze topic?
Heb 'm gekocht bij Totally Music, het is een beginners bas though.
Het is een Gypsy Rose: http://www.rondomusic.com/photos/bass/grb1kcpp7.jpg
Heb niet die lelijke stickertjes erop geplakt :S
Zal thuis moeten kijken wat voor een versterker ik heb, dat weet ik niet uit mijn hoofd.
(Illegaal aan het netten op mijn 'tijdelijke werk')
Da's niet hetzelfde hoor. Een buizenbak moet even warm worden om goed te gaan klinken. Je hebt wel meteen geluid als je hem aanzet.quote:Op woensdag 3 november 2010 17:04 schreef Iemand91 het volgende:
Da's zeker genoeg. Bij mijn Marshall (above) hoor je 'm ineens aan gaan als het ware. Da's al binnen enkele seconden. Ik weet niet of dit bij volledig buizen (zoals jouw VOX) hetzelfde verhaal is. Lijkt me (logisch van) wel.
Have fun with it!![]()
Prachtige soundtrack bij een minstens zo mooie film!quote:Op dinsdag 2 november 2010 21:55 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Nou... Eddie Vedder zegt:
There's those thinking more-or-less, less is more
But if less is more, how you keeping score?
Means for every point you make, your level drops
Kinda like you're starting from the top
You can't do that...
Precies. Het is niet slechter voor je versterker, het klinkt alleen niet optimaal! Mijn princeton heeft wel een minuut of 20 nodig voordat ie echt wakker wordt!quote:Op woensdag 3 november 2010 19:24 schreef Cynic het volgende:
[..]
Da's niet hetzelfde hoor. Een buizenbak moet even warm worden om goed te gaan klinken. Je hebt wel meteen geluid als je hem aanzet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |