Nee het is meer een " ik hoor hier eigenlijk niet " .. maar ja, dat zal wel voor veel mensen opgaan in deze tegenwoordige tijdquote:Op maandag 8 november 2010 15:47 schreef Susi het volgende:
[..]
Misschien ben je er nog niet geweest![]()
Is dat een gevoel of een gevolg van het bedenken hoe stom het in Nederland is ?
Dat is waar, hoop mensen zeggen het. Ach, we struikelen vast wel een keer.quote:Op maandag 8 november 2010 15:52 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee het is meer een " ik hoor hier eigenlijk niet " .. maar ja, dat zal wel voor veel mensen opgaan in deze tegenwoordige tijd
Struikelen? Hoe bedoel je?quote:Op maandag 8 november 2010 15:57 schreef Susi het volgende:
[..]
Dat is waar, hoop mensen zeggen het. Ach, we struikelen vast wel een keer.
Zo gek is dat niet.quote:Op maandag 8 november 2010 15:45 schreef Bastard het volgende:
[..]
Precies.. toch apart.
Nu ben ik zelf niet zo'n wereldreiziger helaas, maar ik denk wel dat ik mij op een andere plek meer thuis zou kunnen voelen dan in NL... gek genoeg.
ik vind steeds meer mensen niet meer in deze tijd horenquote:Op maandag 8 november 2010 15:52 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee het is meer een " ik hoor hier eigenlijk niet " .. maar ja, dat zal wel voor veel mensen opgaan in deze tegenwoordige tijd
Nope. Ben er alleen nog niet uit waar dan wel ...quote:
Nee, niet echt alleen daarvan, er wordt wel meer met feeling en energie gepraat in horseland.quote:Op maandag 8 november 2010 09:32 schreef Darkwolf het volgende:
Good morning fellow mammals! Hebben jullie een fijn weekend gehad?
[..]
Dat.
[..]
Die term zegt mij inderdaad helemaal niets! ...NHS termpie?
Is jouw krachtdier echt wolf?quote:Op maandag 8 november 2010 15:35 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Geweldig lijkt mij dat, inderdaad.
Mijn krachtdier is de Wolf, toevallig.
En laat ik nou inderdaad een zwak voor die dieren hebben. Vooral de malamuttes, maar huskies dus ook.
Afgelopen jaar waren er op een festival een aantal workshops daarover. Heb er eventjes staan kijken, machtig interessant.quote:Op maandag 8 november 2010 19:06 schreef erodome het volgende:
[..]
Nee, niet echt alleen daarvan, er wordt wel meer met feeling en energie gepraat in horseland.
Niet alleen daar trouwens, eigenlijk overal waar een beetje succesvol met dieren getraind wordt, als je niet je eigen energie beheerst en gebruikt om je lichaamstaal echt duidelijk te krijgen blijf je troebel in je communicatie in meer of mindere mate.
Als je voorwaarts zegt tegen je paard en stil blijft zitten met ook je energie op rust dan zal het paard zich niet echt heel geroepen voelen te gaan, als je je energie in actieve staat brengt en begint te stappen(in beweging komt op de juiste manier, heel subtiel) gaat het paard voorwaarts zonder dat je wat hoeft te zeggen of verder hoeft te doen.
Je kan dat dus heel goed met alleen wat subtiele lichaamstaal overbrengen, het meer dan logisch maken voor het paard om te volgen, ook al zit je op hem.
Is het ook, het zal me wel de rest van mijn leven bezig houdenquote:Op maandag 8 november 2010 19:17 schreef Susi het volgende:
[..]
Afgelopen jaar waren er op een festival een aantal workshops daarover. Heb er eventjes staan kijken, machtig interessant.
Tof ! Toevallig heb ik ook ooit een keer naar kynologie zitten kijken. Maar met paarden is dat nog subtieler lijkt mij. Maar werk je dan met paard en mens of alleen met paard ?quote:Op maandag 8 november 2010 19:52 schreef erodome het volgende:
[..]
Is het ook, het zal me wel de rest van mijn leven bezig houden
Ik vind lichaamstaal toch al bijster interresant, maar dat is wel gekoppeld aan al bijna mijn hele leven geinterreseerd zijn in het trainen van dieren op samenwerkingsbasis ipv doe wat ik wil want anders basis.
Nee, met honden kan het net zo subtiel en moet je net als bij paarden ook weleens wat duidelijker zijn, zo subtiel als mogelijk en zo effectief als noodzakelijk.quote:Op maandag 8 november 2010 20:04 schreef Susi het volgende:
[..]
Tof ! Toevallig heb ik ook ooit een keer naar kynologie zitten kijken. Maar met paarden is dat nog subtieler lijkt mij. Maar werk je dan met paard en mens of alleen met paard ?
Ja? Dacht dat jij dit wel wist.quote:Op maandag 8 november 2010 19:12 schreef erodome het volgende:
Is jouw krachtdier echt wolf?
Waarom is wolf jouw krachtdier, wat doet 'ie voor je/betekend 'ie voor je?
Zou ik ook niet trekken. Over een paar maanden ga ik naar China!quote:Op maandag 8 november 2010 19:06 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Nope. Ben er alleen nog niet uit waar dan wel ...![]()
(Iets met bergen en bossen i.i.g.)
Waar kan ik heen ???
heb getwijfeld over België ... maar dat taaltje ...
Weatherguy dusquote:
Als je deze middag pas wakker word is dat inderdaad met recht een zwaar weekend geweest inderdaadquote:Op dinsdag 9 november 2010 14:28 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Weatherguy dusMaar ja, het gaat niet alleen maar over het weer en de voorspellingen in het weertopic heb ik zelden goed dus natuurrampenman dan maar
Heb een zwaar weekend achter de rug, dus moet me weer ff herpakken en inlezen
Rustig rustig Darkwolf. Tsja, lijkt me eigenlijk best wel naar als je dat echt gelooft. Net zoals die mensen die niet in zoiets als vriendschap geloven. Moeten ze zelf weten hoor, maar ik ben blij dat ik niet zoveel cynisme in me heb. Althans, niet meer.quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:00 schreef Darkwolf het volgende:
"Liefde bestaat niet".
Grrrmmbblll... wat zijn tweevoeters gigantisch van het pad af hier en daar. Gewoon eng eigenlijk.
?quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:00 schreef Darkwolf het volgende:
"Liefde bestaat niet".
Grrrmmbblll... wat zijn tweevoeters gigantisch van het pad af hier en daar. Gewoon eng eigenlijk.
Je had me al bij "Ooohhh schatje.."quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:14 schreef Darkwolf het volgende:
Prachtige claim ook.
Het volgende zal dan ook echt heel goed werken op je eerste date:
"Ooohhh schatje... al die endorfine en hormonen met in combinatie ook nog eens jouw feromonen heeft een chemische wervelstorm in mijn brein veroorzaakt. Ach, het is allemaal enkel chemisch maar toch raadt ik bij deze aan om naar mijn huis te gaan zodat we iets aan onze voorplantingsdrift kunnen doen."
Dat niet, maar moest op me werk eerst weer het één en ander verwerkenquote:Op dinsdag 9 november 2010 14:31 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als je deze middag pas wakker word is dat inderdaad met recht een zwaar weekend geweest inderdaad
quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:00 schreef Darkwolf het volgende:
"Liefde bestaat niet".
Grrrmmbblll... wat zijn tweevoeters gigantisch van het pad af hier en daar. Gewoon eng eigenlijk.
Lees TRU eens door en je komt automatisch tot die conclusie, he ?quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:00 schreef Darkwolf het volgende:
Grrrmmbblll... wat zijn tweevoeters gigantisch van het pad af hier en daar. Gewoon eng eigenlijk.
Dat dus.quote:Op dinsdag 9 november 2010 16:49 schreef R0N1N het volgende:
[..]
![]()
Is ook wel in tegenspraak. Liefde bestaat wel degelijk... maar is vooral een chemisch process.
So What ? Het maakt het 'gevoel' niet minder, of minder 'echt', imho.
Ben jij zo'n gezinsman met ambitie's voor leraar leraar/waarheidsspreker dan?quote:Op dinsdag 9 november 2010 07:50 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Ja? Dacht dat jij dit wel wist.
De Wolf is voor mij een leraar en beschermer. A lone warrior, wat ook op mij slaat.
Nog voor dat ik in de paarden wereld terecht ben gekomen en nog voor dat ik wist wat "furry" uberhaupt was, visualiseerde ik mijzelf in gedachten door onbekende redenen altijd als een antromorphische wolf.
Dit is ook de reden waarom de nick "Darkwolf" in het leven is gekomen zo'n 15 jaar terug.
Zoveel affiniteit en connecties ik heb met paarden, zo sterk blijft ook de wolf centraal staan.
Heb ook een bepaalde connectie met ze welke ik niet echt kan uitleggen.
(Iemand beweerde ooit dat ik in de amazone tussen de wolven ben opgegroeid in een vorig leven, maar hier weet ik niets meer van en laat ik dus volledig in het midden.)
Mijn hoofdgids is de vos, gewoon de rode rakker zoals we hem kennen, ik zie tot op de dag van vandaag dan ook met grote regelmaat vossen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:33 schreef Kroketvulling het volgende:
[..]
Zou ik ook niet trekken. Over een paar maanden ga ik naar China!Kijken of ik dat taaltje trek.
Mijn krachtdier is trouwens de luiaard.
quote:"How silently they tumble down
And come to rest upon the ground
To lay a carpet, rich and rare,
Beneath the trees without a care,
Content to sleep, their work well done,
Colors gleaming in the sun.
At other times, they wildly fly
Until they nearly reach the sky.
Twisting, turning through the air
Till all the trees stand stark and bare.
Exhausted, drop to earth below
To wait, like children, for the snow."
- Elsie N. Brady, Leaves
"Gezinsman"? Hoe bedoel je dit? Als in een family guy? Je weet hoe ik over kinderen denk.... dat is nooit veranderd en zal ook nooit veranderen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:28 schreef erodome het volgende:
Ben jij zo'n gezinsman met ambitie's voor leraar leraar/waarheidsspreker dan?
Dat dus.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:19 schreef Bastard het volgende:
Ik geloof wel dat 'verliefdheid' samen gaat met wat hormoonwisselingen in je lichaam of hersenen.. maar ik geloof ook dat het wel verder gaat dan dat.
Dat de ander het ook letterlijk kan voelen wat diegene voor je voelt.. en dat verliefheid of liefde, verder gaat dan het leven.
Die arme kindjes met al die mooie zelfgemaakte lampionnetjes!quote:Op woensdag 10 november 2010 09:58 schreef Frutsel het volgende:
Die komt er idd...donderdagnacht![]()
Noordholland kan zich opmaken voor een spooknachtje...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |