quote:Beet je chaotisch stuk niet?Op donderdag 28 oktober 2010 23:53 schreef nintendoninja het volgende:
Ik ben een jongen van 16 jaar oud, en ik ben laatst verliefd geworden op een meisje van 14. (Nog nooit eerder overkomen, zo jong) Ik heb de eerste stap gezet, dus met haar gesproken. Op de manier hoe ze me aan keek leek het of ze me ook leuk vind. Ik zou graag met haar willen hebben etc, maar ik maak me een beetje zorgen om het leeftijdsverschil. Het is 2 jaar verschil, Ik ben nu 16 en zij is nu 14. Ik wordt 17 eind April, zei is dan al 15 want ze is begin februari jarig. Is een relatie tussen 16 en 14 fout en verkeerd? Of 17 en 15, 18 en 16 etc. Moet ik er nu mee stoppen, of kan ik gerust nog met haar praten, versieren etc?
FF voor de duidelijkheid, ik ben niet een Asshunter of Bootypredator, ik ben echt verliefd op haar en wil niet alleen maar batsen. Maar wie weet, als ik met haar zou hebben, komt het er een keer van. Is sex tussen een 16 jarige jongen en een 14 jarig meisje toegestaan? Is het legaal? Of is het een zonde? Naja fuck die zondes, alles is een zonde :/ Ik bedoel is het verkeerd of niet?
Ik zit nu in de 4e en zij in de 3e klas, op een of andere manier klinkt het dan minder fout...
Laatste vraag, sta ik niet een beetje voor lul met haar als vriendin? Ik trek me niet zo veel aan van anderen, maarja misschien is het wel heel apart???
quote:Waarom meot je het uberhaupt navragen? Als het goed voelt, is het goed. Tot op zekere hoogte, maar 2 jaar is echt niet te veel.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:32 schreef nintendoninja het volgende:
Shit veel gemengde meningen, hier heb ik niet zo veel aanEn wat is er zo falend aan dit topic? 't is toch beter dat ik het ff check/navraag, dan dat ik de grootste fout in me leven heb gemaakt. En nee ik ben geen pedo of efo, ik probeer niet eens sex te krijgen, ik wil gewoon met haar hebben.
quote:Er is niks falends of ergs aan, 14 en 16 is de normaalste zaak van de wereld!! Als je 17, 18 was geweest was het anders geweest, maar nu schelen jullie maar anderhalf jaar.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:32 schreef nintendoninja het volgende:
Shit veel gemengde meningen, hier heb ik niet zo veel aanEn wat is er zo falend aan dit topic? 't is toch beter dat ik het ff check/navraag, dan dat ik de grootste fout in me leven heb gemaakt. En nee ik ben geen pedo of efo, ik probeer niet eens sex te krijgen, ik wil gewoon met haar hebben.
quote:Geloof me ik kan heus wel scoren, alleen er zijn niet echt veel meisjes zoals haar, en er is momenteel niemand anders die me interesseert.Op donderdag 28 oktober 2010 23:55 schreef Your_mother_in_law het volgende:
Oudere jongen met jonger meisje komt vaak voor op middelbare school.
Ik zie die types meestal als kansloze gasten die niks bij hun eigen leeftijd kunnen scoren though.
Edit: Maar oke, als het ''echte liefde'' is, ga ervoor.
quote:meisjes die een kerel van 2 jaar jonger willen is nog erger.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:42 schreef GasTurbine het volgende:
2 jaar jonger.
Dan weet je wel wie er het wanhopigst is in de relatie
Neem een voorbeeld aan mij. Ik scoorde een chick van4502 jaar ouder en dat was echt fantastisch!
quote:Als er niets falends aan is, wat is er dan met de overvloed van deze smileysOp vrijdag 29 oktober 2010 00:34 schreef Lutte het volgende:
[..]
Er is niks falends of ergs aan, 14 en 16 is de normaalste zaak van de wereld!! Als je 17, 18 was geweest was het anders geweest, maar nu schelen jullie maar anderhalf jaar.
Hoeveel schelen jou ouders? En de ouders van al die mensen die in dit topic lopen te zagen?
quote:Ze stellen zich aan, echt. Ik ken eigenlijk alleen stelletjes waar de jongen ouder is, vaak twee jaar zelfs.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:44 schreef nintendoninja het volgende:
[..]
Als er niets falends aan is, wat is er dan met de overvloed van deze smileys? Maar fijn dat er toch wat mensen zijn die begrip tonen...
quote:Ik hoop toch niet dat je serieus bent..Op donderdag 28 oktober 2010 23:53 schreef nintendoninja het volgende:
FF voor de duidelijkheid, ik ben niet een Asshunter of Bootypredator, ik ben echt verliefd op haar en wil niet alleen maar batsen. Maar wie weet, als ik met haar zou hebben, komt het er een keer van. Is sex tussen een 16 jarige jongen en een 14 jarig meisje toegestaan? Is het legaal? Of is het een zonde? Naja fuck die zondes, alles is een zonde :/ Ik bedoel is het verkeerd of niet?.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |