Ik zou ook niet weten waarom dat uit moet maken. Maar op een complex programma als RDE en de bijbehorende lay-out lijkt het mij niet vergezocht.quote:Op zondag 7 november 2010 19:47 schreef joepie91 het volgende:
Met het risico niet serieus genomen te worden quote ik even m'n eigen laatste post uit het inmiddels gesloten topic:
[..]
RDE?quote:Op zondag 7 november 2010 20:54 schreef NJ het volgende:
[..]
Ik zou ook niet weten waarom dat uit moet maken. Maar op een complex programma als RDE en de bijbehorende lay-out lijkt het mij niet vergezocht.
Geen last van.quote:Op zondag 7 november 2010 20:37 schreef leolinedance het volgende:
Het is gewoon kut, die nieuwe layout. Alvast een paar dingen:
- Slechter leesbaar. Op mijn nieuwe laptop met 15" 1080p wordt het waarschijnlijk een drama.
In de balk daarboven heb je het woord 'zoeken'. Die zit (waarschijnlijk) in de sitenav, omdat je over heel FOK! ermee kan zoeken.quote:- Kan de normale zoekfunctie niet vindenDie google balk boven in het scherm werkt voor geen meter in ieder geval. Kan nog beter met Google zelf zoeken met de juiste woorden.
Klopt. Dat scheelt namelijk een hoop DOMrequests en dat scheelt load en dus tijd.quote:- Moet op desmiley klikken voordat ik smileys kan selecteren.
Wordt hier prima onthouden.quote:- Automatische refresh uitzetten wordt niet onthouden.
Zijn inderdaad irritant, maar die kan je uitzetten.quote:- Meldingen dat ik 2 minuten niet actief ben geweest ofzo.
Nog niet echt last van gehad.quote:- Traag met berichten quoten, ik quotte een bericht en begon te typen. 3 sec later verscheen het gequotte bericht pas, midden in de zin dit ik op dat moment aan het typen was. Kon ik de boel weer aan gaan passen![]()
Kan je uitzetten.quote:- Ik wíl geen fucking Facebook onzin in mijn layout. Maakt de layout onnodig druk.
Klik op de laatste reactie. Of op de >> naast de getallen, zoals in Bagger.quote:- In MyAT als ik op een topic klik kom ik bij pagina 1 uit en niet op de pagina waar het laatste bericht gepost is. Dat zou wel handig zijn.
Die zaken kon je ook in Bagger niet aanpassen zonder aboquote:- Voor allerlei kleine aanpassingen moet je nu een abonnement hebben? Dacht het dus niet he met zo'n kutlayout![]()
Is dit boeiend?quote:- Huillach smiley zit op een andere plaats. Niet zo'n ramp, maar waarom in hemelsnaam?!
Nog geen last mee gehad.quote:- Heb al verschillende haperingen gehad met typen of tekst verwijderen met backspace enzo.
Geen idee hoe oud je laptop is.quote:Deze laptop is niet erg nieuw maar kon Fok! silver prima aan. Deze fancy rotzooi vreet vermoedelijk meer resources?
Replique Discussion Environment. De forumsoftware.quote:
-Of het boeiend is? Het is nutteloos!quote:Op zondag 7 november 2010 20:59 schreef NJ het volgende:
[..]
Geen last van.
[..]
In de balk daarboven heb je het woord 'zoeken'. Die zit (waarschijnlijk) in de sitenav, omdat je over heel FOK! ermee kan zoeken.
[..]
Klopt. Dat scheelt namelijk een hoop DOMrequests en dat scheelt load en dus tijd.
[..]
Wordt hier prima onthouden.
[..]
Zijn inderdaad irritant, maar die kan je uitzetten.
[..]
Nog niet echt last van gehad.
[..]
Kan je uitzetten.
[..]
Klik op de laatste reactie. Of op de >> naast de getallen, zoals in Bagger.
[..]
Die zaken kon je ook in Bagger niet aanpassen zonder lay-out
[..]
Is dit boeiend?
[..]
Nog geen last mee gehad.
[..]
Geen idee hoe oud je laptop is.
h ja, stond al uit nu. Vaag, heb hem niet uitgezet. Maar het is goed zo danquote:
Ah. Maar goed, als RDE de SML-tags niet via een parser gaat werken, maar wel ondersteuning voor templates biedt, is het wat mij betreft een fout in RDE die opgelost moet worden.quote:Op zondag 7 november 2010 21:01 schreef NJ het volgende:
[..]
Replique Discussion Environment. De forumsoftware.
Er is een parser. Maar volgens mij weten wij beide niet hoe het werkt.quote:Op zondag 7 november 2010 21:25 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Ah. Maar goed, als RDE de SML-tags niet via een parser gaat werken, maar wel ondersteuning voor templates biedt, is het wat mij betreft een fout in RDE die opgelost moet worden.
Excusez-moi, ik maakte een behoorlijke typfoutquote:Op zondag 7 november 2010 21:30 schreef NJ het volgende:
[..]
Er is een parser. Maar volgens mij weten wij beide niet hoe het werkt..
Alleen Text Onlyquote:Op zondag 7 november 2010 23:31 schreef Billy_Talent het volgende:
Bah, verandering.
Zijn er nog andere layouts waar je uit kan kiezen?
Dubbelklikken op een spoiler. Dan gaat alles open.quote:Op maandag 8 november 2010 23:36 schreef vosss het volgende:
Kutspoilers!
Dat dus.
Gek word ik er van!
En van de rest word ik ook al niet bijster vrolijk!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |