quote:De strip van fok: http://forum.fok.nl/templ(...)29/formatiepaint.jpgFemke Halsema van GroenLinks stopt voorlopig met twitteren ‘omdat ik de rioollucht die opstijgt uit sommige reacties verstikkend vind, deze afleidt en mijn goede humeur bederft’, zo meldt ze.
‘Ik ben aan het werk en meld me de komende tijd wel weer. Alle goeds!’
Aanleiding tot deze stap is een fotostrip die PVV-jongere Job van Burik haar tweette.
Ik neem aan dat PVV-voorman Geert Wilders deze zieke geest naar een heropvoedingskamp stuurt. Het Twitter-account van de jongeman is inmiddels opgeheven of geblocked. http://nieuwemedia.blog.n(...)r-na-zieke-fotostrip
quote:Dat hoort niet in ONZOp zaterdag 23 oktober 2010 16:22 schreef FreezePop het volgende:
Femke Halsema stopt met Twitteren
Paul maaaannnn
quote:Dit dusOp zaterdag 23 oktober 2010 16:30 schreef Klaudias het volgende:
ik kan me niet voorstellen dat dit de eerste tweet is die ze krijgt die zo grof is .... heeft NIEMAND haar in al die maanden voor "kankerhoer" uitgescholden? of een doodsverwensing? ik geloof daar niets van.
volgens mij is ze gewoon zat van het twitteren, omdat de verkiezingscampagne voorbij is.
quote:Ja wtf hoe zou jij het vinden als de dochter van je oma grappen maakt over een kale kutOp zaterdag 23 oktober 2010 16:36 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Waarom neemt ze het zo serieus?
quote:de dochter van je oma? dit gaat over een vreemde op het internet ...Op zaterdag 23 oktober 2010 16:39 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Ja wtf hoe zou jij het vinden als de dochter van je oma grappen maakt over een kale kut
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |