FOK!forum / Talentenjachten / [VOH]Wendy van Dijk presenteert liveshows mee
Bennydonderdag 21 oktober 2010 @ 13:49
quote:
Martijn Krabbé: vrouw weg, tv-vrouw terug

AMSTERDAM - Wendy van Dijk wordt de nieuwe troef in The Voice of Holland. Het programma, dat nu al alle kijkcijferrecords breekt, wordt vanaf de liveshows versterkt met de 39-jarige presentatrice. Voice-anchor man Martijn Krabbé: "We hebben een speciale chemie."

Martijn moet lachen. „Het is een soort van terugvragen. Wendy heeft mij destijds benaderd voor X Factor en dat ging zo magisch goed, dat ik haar nu wil voor de live-afleveringen van The Voice of Holland. Ik zie helemaal voor me dat zij een kandidaat als Ben Saunders begeleidt, en ik bijvoorbeeld Jennifer Ewbank.”
„Het is natuurlijk niet zo dat het altijd mannetje/vrouwtje moet zijn. Maar je kunt de kandidaten wel beter verdelen”, zegt Martijn. „We hebben samen X Factor gedaan, we zijn echt complementair. Toen ik hoorde dat ze tijd zou hebben doordat een bepaald programma later kwam, heb ik meteen de telefoon gepakt. En ze zei ’ja’.”
Wendy zegt dat haar droom uitkomt: „Ik heb met bewondering zitten kijken. Wat een topshow is het geworden. Al tijdens onze vakantie op Ibiza waar we ook Martijn en Amanda tegenkwamen, voelde ik het. Ik heb zelfs over het succes van The Voice gedroomd. Ik vind het super om mee te gaan werken.”
Wendy is al gaan kijken bij het opnemen van de battles, waarvan de uitzendingen vrijdag beginnen: „Ik zat in de zaal en het was zo speciaal. De sfeer van steeds twee kandidaten in de boksring. Ik kreeg er gewoon kippenvel van. Ik ben trouwens niet bang voor het effect van The Voice op X Factor hoor. Er is zoveel verschil. Bij deze show zie je semi-professionals, die vaak hun geld al met muziek maken verdienen. En bij de X Factor zijn het mensen die die droom hebben. Het gaat om een heel ander stadium in een carrière.”
Martijn lacht dat zijn echtgenote Amanda nu naar de Zuidpool gaat, en hij haar vervangt door zijn televisie-echtgenote Wendy. „Amanda blijft tussen de zeven weken en drie maanden weg. Het is een prachtige ervaring voor haar.”
Martijn en Amanda maken momenteel een huwelijkscrisis door. Amanda had het gevoel dat ze er alleen maar was voor de poepluiers en de wasjes van hun vier kinderen, en kreeg een minnaar. Martijn ging daarop wonen in hun appartement in het centrum. Amanda schreef in het blad Mama openhartig: „De relatie is voorbij, dus we hoeven elkaar geen dingen te blijven verwijten. Daarvoor is misschien wel iets beters in de plaats gekomen. Martijn ziet wie ik ben en helpt me, en ik ben milder geworden. We zijn een team met een gemeenschappelijk doel: onze vier kinderen. Mijn trouwring is af. Ik woon met de kinderen.” En: „Martijn is nu veranderd. We zijn op een heel liefdevolle en constructieve manier bezig. Mijn doen en laten in de ochtenden en avonden wordt nu gezien en gewaardeerd. Als Martijn er is, en dat is best vaak, is hij er ook echt.”
Martijn zegt erover: „Ik denk dat we nog wel even apart blijven wonen. Het gaat nu beter met ons dan in het afgelopen jaar dat we samenwoonden. De ruzies zijn voorbij. Misschien is het succes nu dat we niet meer eindeloos over elkáár praten en elkaar verwijten maken, maar dat we het alleen hebben over onze kinderen. Ons gezamenlijke geluk. Elke week maken we een planning. Wanneer ik kom koken, wanneer ik de kinderen uit school of het kinderdagverblijf ga halen, wat voor leuke dingen we gaan doen… En in de herfstvakantie gaan we met het hele gezin op stap.”
Geinig
Hij is druk bezig zijn appartement in de stad leuk in te richten. „Dat is verhuurd geweest en nogal rommelig achtergelaten. Dus ik moest er even tegenaan. En je wilt ook niet meteen met meubels uit het grote huis gaan slepen. Maar nu ben ik toch spullen aan het overbrengen. Het is best geinig om de kinderen ook een weekend in het appartement te hebben. Zij vinden het geweldig zo dicht in het centrum. Maar door de week blijven ze gewoon in het grote huis wonen. Daar zijn de scholen om de hoek.”
Als Amanda eind volgende maand naar de Zuidpool is, gaat Martijn weer een periode in het huis wonen en zal dan zijn handen vol hebben. „Het is sowieso heel druk met werk. De liveshows van The Voice komen eraan. Daarna vermoedelijk weer X Factor en ik heb nog een heel heftig nieuw programma Hotel de Toekomst, waarin we langdurig werkelozen helpen. Daar tussendoor fiets ik dan, natuurlijk hier en daar geholpen, het huishouden. Maar ik ben vol energie. Ik heb er zin in.”
-Vaduz-donderdag 21 oktober 2010 @ 15:03
Was dit nog niet bekend? Ik wist eigenlijk niet anders.
Bennydonderdag 21 oktober 2010 @ 15:05
Ik hoorde het pas vandaag... dacht dat Martijn de hele show alleen zou presenteren
Bundesrepublikdonderdag 21 oktober 2010 @ 15:16
Wendy :r
-Vaduz-donderdag 21 oktober 2010 @ 15:17
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 15:05 schreef iBenny het volgende:
Ik hoorde het pas vandaag... dacht dat Martijn de hele show alleen zou presenteren
Ik heb het volgens mij eerder gelezen dat Wendy zich bij Martijn zou gaan voegen in de latere fase. Ik vind het wel prima overigens. :)
UltraRdonderdag 21 oktober 2010 @ 15:36
:|W
-Vaduz-donderdag 21 oktober 2010 @ 15:39
Wendy zorgt voor nog betere kijkcijfers, UltraR.
UltraRdonderdag 21 oktober 2010 @ 15:41
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 15:39 schreef -Vaduz- het volgende:
Wendy zorgt voor nog betere kijkcijfers, UltraR.
Wendy zorgt voor irritatie, ergernis en jeuk bij mij, Vaduz. :N
-Vaduz-donderdag 21 oktober 2010 @ 15:41
Dat moet ook in deze programma's zitten. Dat is nu het ontbrekende element.
weg_16042013_01donderdag 21 oktober 2010 @ 16:21
GADVERDAMME

Ik moet kotsen.

Wendy van Dijk is totaal niet leuk. Presentatie is zwaar bagger, extreem flauwe grappen. Maarja wat wil je ook anders met iemand die Ushi en Loesie speelt wat ook een humorloze kutzooi is van heb ik mn lul nog wel goed hangen.

Zo jammer, super programma en dan dit :N

Dit is tot nu toe de grootste cooler van de dag. Damn :(
UltraRdonderdag 21 oktober 2010 @ 16:25
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 15:41 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat moet ook in deze programma's zitten. Dat is nu het ontbrekende element.
Nou, die rol vervult Jeroen vd Boom in mijn ogen met verve.
doekadonderdag 21 oktober 2010 @ 16:31
Wat een domper! Daar gaan we weer: "Ach, lievie, lievie, lievie, het ging weer top."
Een en al ergernis wordt dat.
wolfrolfdonderdag 21 oktober 2010 @ 16:40
NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Symphonicdonderdag 21 oktober 2010 @ 16:49
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 15:41 schreef UltraR het volgende:

[..]

Wendy zorgt voor irritatie, ergernis en jeuk bij mij, Vaduz. :N
bij mij ook :Y
Viking84donderdag 21 oktober 2010 @ 16:50
Wendy is wel lekker en dat is genoeg :P.
Tha_Erikdonderdag 21 oktober 2010 @ 17:05
Ze hadden Wendy de audities moeten laten presenteren en Martijn de liveshows. Wendy is veel beter wanneer ze zelf kan praten, ipv autocue/standaardreacties op optredens.
gomidonderdag 21 oktober 2010 @ 17:16
hmm, wendy.
en ik vond VOH nog wel leuk
-Miauw-donderdag 21 oktober 2010 @ 17:36
Bah, Wendy! Is er dan echt he-le-maal niemand die het ook had kunnen doen? Wendy overkill gewoon gatverdamme :r
-Vaduz-donderdag 21 oktober 2010 @ 18:22
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 17:16 schreef gomi het volgende:
hmm, wendy.
en ik vond VOH nog wel leuk
De kandidaten staan centraal, daar verandert niets aan.
Ceedonderdag 21 oktober 2010 @ 19:48
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 18:22 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

De kandidaten staan centraal, daar verandert niets aan.
Ze stelt te pas en te onpas zichzelf centraal door als een kleuterlerares de kandidaten toe te spreken en te betuttelen. Daarbij vergat ze bij X-Factor regelmatig de namen van de kandidaten dus het kan haar aan haar reet roesten wie er op dat podium staat.
Ze is nep, daarom is ze ook zo goed in dat hele Ushi-gebeuren.

Maar, ieder z'n meug. w/
gomidonderdag 21 oktober 2010 @ 19:50
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 18:22 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

De kandidaten staan centraal, daar verandert niets aan.
wendy denkt daar alleen meestal anders over. wendy staat centraal en de rest mag figureren in de grote wendy show
-Miauw-vrijdag 22 oktober 2010 @ 17:41
quote:
1.gif Op donderdag 21 oktober 2010 19:48 schreef Cee het volgende:

[..]

Ze stelt te pas en te onpas zichzelf centraal door als een kleuterlerares de kandidaten toe te spreken en te betuttelen. Daarbij vergat ze bij X-Factor regelmatig de namen van de kandidaten dus het kan haar aan haar reet roesten wie er op dat podium staat.
Ze is nep, daarom is ze ook zo goed in dat hele Ushi-gebeuren.

Maar, ieder z'n meug. w/
You tell 'm gurrrl :D
DanielleMzaterdag 23 oktober 2010 @ 00:36
Zijn ze er bij RTL nou nog niet achter dat Wendy geen liveshows kan presenteren!
Deceitdinsdag 26 oktober 2010 @ 03:57
zie ik die rotkop van haar dit jaar weer 's live! :(
troveydinsdag 26 oktober 2010 @ 04:23
Trovey kijkt deze show soms in de herhaling als ze langzapt Nu in ieder geval niet meer. }:|
Kidney_bean01dinsdag 26 oktober 2010 @ 11:29
EINDELIJK dacht ik eens van allerlei irritante figuren in een talentenjacht af te zijn: Geen Wendy, geen Gordon, geen Stacey.. wat denk je? Is een show succesvol, gaat Wendy er weer in! Ik heb helemaal geen zin in die erger-tv!!! Weg met Wendy! Ga lekker je man bespelen op de vrijdagavond in plaats van domme opmerkingen maken op tv!
rubjedinsdag 26 oktober 2010 @ 13:26
quote:
Op donderdag 21 oktober 2010 15:41 schreef UltraR het volgende:

[..]

Wendy zorgt voor irritatie, ergernis en jeuk bij mij, Vaduz. :N
bij mij ook maar ze is net zo als Paul de Leeuw aaibaar en lief en dat slaat aan en dus mag ze deze klus doen en weer cashen. :Y }:| :r
chansadresdinsdag 26 oktober 2010 @ 13:45
Jammer -O-
Ceedinsdag 26 oktober 2010 @ 19:26
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 13:26 schreef rubje het volgende:

[..]

bij mij ook maar ze is net zo als Paul de Leeuw aaibaar en lief en dat slaat aan en dus mag ze deze klus doen en weer cashen. :Y }:| :r
Ze neukt de baas. Da's alles wat ze ervoor hoeft te doen. Al moordt ze 397 puppies uit.
Anonymouszdinsdag 26 oktober 2010 @ 19:28
Ik haak af denk ik
Ceedinsdag 26 oktober 2010 @ 19:39
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 19:28 schreef Anonymousz het volgende:
Ik haak af denk ik
NIET DOEN!!!!!!!! Het is erg, maar zo erg is het ook weer niet, gewoon jezelf trainen op het gebruik van de mute-button, dan komt het allemaal goed!
Anonymouszdinsdag 26 oktober 2010 @ 19:40
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2010 19:39 schreef Cee het volgende:

[..]


NIET DOEN!!!!!!!! Het is erg, maar zo erg is het ook weer niet, gewoon jezelf trainen op het gebruik van de mute-button, dan komt het allemaal goed!
Ik kan er niet meer tegen ;(

Maar ik zal het proberen
-Miauw-woensdag 27 oktober 2010 @ 14:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 19:26 schreef Cee het volgende:

[..]


Ze neukt de baas. Da's alles wat ze ervoor hoeft te doen. Al moordt ze 397 puppies uit.
^O^
Bennywoensdag 27 oktober 2010 @ 14:38
Ze hebben het pas net vermeld op de website....
http://www.thevoiceofholl(...)artijn-weer-een-duo/
JustD1984dinsdag 9 november 2010 @ 21:51
wat vreemd zeg, het hele programma zie je niks van haar en dan staat ze er opeens bij in de live show.... -O-

Vind haar erg slecht presenteren en al helemaal live, om al die kandidaten gaan hangen en kleffen. nee dank je :W

Oh ja! ook lekker mee pakken van het succes voor haar
Bennydinsdag 9 november 2010 @ 21:59
quote:
Winston Gerschtanowitz derde presentator The Voice of Holland

Martijn Krabbé begon alleen aan het The Voice of Holland-avontuur, later bleek dat Wendy van Dijk hem zou komen versterken tijdens de liveshows. Tijdens deze shows, die aanstaande vrijdag van start gaan, zal ook Winston Gerschtanowitz het team bijstaan.
Wendy en Martijn zullen de presentatie op het podium op zich nemen, terwijl Winston de kandidaten achter de schermen, de zogenaamde Red Room, zal steunen. Vrijdag vindt de eerste liveshow plaats, waar coaches Nick en Simon en Van Velzen hun kandidaten zullen laten strijden.

De kijkers kunnen stemmen op hun favoriet, en de zangers of zangeressen met de meeste stemmen zijn verzekerd van hun plaats in de volgende ronde. Voor degene met de minste stemmen is het stukken spannender, elke week wordt er per coach een kandidaat naar huis gestuurd.

The Voice of Holland is aanstaande vrijdag om 20.30 uur te zien op RTL 4.
wolfrolfdinsdag 9 november 2010 @ 22:01
quote:
8s.gif Op donderdag 21 oktober 2010 16:40 schreef wolfrolf het volgende:
NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Kidney_bean01woensdag 10 november 2010 @ 00:07
ik heb net een idee of dat met de liveshows een flop gaat worden, qua presentatie dan.. ik bedoel, Winston in de greenroom? Kandidaten opvangen? Dat wordt toch vreselijk nep.. En wat moet Wendy dan de hele tijd doen? Zij moest altijd de kandidaten steunen na afloop van jurycommentaar! Wie moet er dan nu zeggen: 'Agossieeeeeeeee..... Lieverddddd..... Maar je hebt er wel van GENOTEN toch?' :r

of zal het ermee te maken hebben dat Wendy niet kan improviseren, dat daarom zelfs Winston erbij is gehaald? Maar ja, Wendy kan ook al geen autocue lezen, dus dat gaat lekker..
Symphonicwoensdag 10 november 2010 @ 00:22
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 00:07 schreef Kidney_bean01 het volgende:
ik heb net een idee of dat met de liveshows een flop gaat worden, qua presentatie dan.. ik bedoel, Winston in de greenroom? Kandidaten opvangen? Dat wordt toch vreselijk nep.. En wat moet Wendy dan de hele tijd doen? Zij moest altijd de kandidaten steunen na afloop van jurycommentaar! Wie moet er dan nu zeggen: 'Agossieeeeeeeee..... Lieverddddd..... Maar je hebt er wel van GENOTEN toch?' :r

of zal het ermee te maken hebben dat Wendy niet kan improviseren, dat daarom zelfs Winston erbij is gehaald? Maar ja, Wendy kan ook al geen autocue lezen, dus dat gaat lekker..
Ik ben Wwwwwwwitchie nog steeds niet vergeten :(
Kidney_bean01woensdag 10 november 2010 @ 10:43
haha Wwwwwwwwwwwwwitchieeeeee roepen we hier thuis ook altijd als ze een kandidaat moet aankondigen _O-
Pisces29woensdag 10 november 2010 @ 18:22
quote:
14s.gif Op dinsdag 9 november 2010 21:59 schreef iBenny het volgende:

[..]

Winston, joepie. 8)7 Die moet lekker van de auto-cue bij Boulevard wat doen, geen live dingetjes, laat staan gesprekjes die spontaan gebeuren. :{

Ik heb al zo'n idee dan onze lieve Wendy daar ook een verzoekje over gedaan heeft, aangezien dat ook beste vriendjes zijn :')
Wilskrachtzaterdag 13 november 2010 @ 00:00
Wendy van Dijk zelfs als je haar voor 80% doorspoelt iriteer je aan haar voor de overige 20%
Asskimozaterdag 13 november 2010 @ 00:01
Vind ik echt bagger, maar nog altijd beter dan Elize.
Tha_Erikzaterdag 13 november 2010 @ 00:02
Het was weet ouderwets genieten O+.
-Miauw-zaterdag 13 november 2010 @ 00:02
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 18:22 schreef Pisces29 het volgende:

[..]



Winston, joepie. 8)7 Die moet lekker van de auto-cue bij Boulevard wat doen, geen live dingetjes, laat staan gesprekjes die spontaan gebeuren. :{

Ik heb al zo'n idee dan onze lieve Wendy daar ook een verzoekje over gedaan heeft, aangezien dat ook beste vriendjes zijn :')
Echt! En die sluist Renate weer binnen en zo is de cirkerl weer rond :Y
Tha_Erikzaterdag 13 november 2010 @ 00:03
Sowieso is die hele RedRoom een soort hele lange saaie slecht geacteerde reclame :').
Whiskers2009zaterdag 13 november 2010 @ 00:04
WAAROm presenteert ze mee eigenlijk??
Tha_Erikzaterdag 13 november 2010 @ 00:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
WAAROm presenteert ze mee eigenlijk??
Op verzoek van Martijn Krabbé.
Ceezaterdag 13 november 2010 @ 00:05
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:03 schreef Tha_Erik het volgende:
Sowieso is die hele RedRoom een soort hele lange saaie slecht geacteerde reclame :').
Dit vat hetgene wat me het meeste stoorde aan de liveshow perfect samen.
Hipdoenerij met dat social media. Laat dat lekker online.
Oh, wacht, Wendy-topic. Ze was precies zoals ik verwachtte. Onbekwaam, irritant, tenenkrommend.
Pisces29zaterdag 13 november 2010 @ 00:06
Misschien zijn wij gewoon te oud en vinden de kijkers thuis alle media hip. :')
Koen66zaterdag 13 november 2010 @ 00:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:06 schreef Pisces29 het volgende:
Misschien zijn wij gewoon te oud en vinden de kijkers thuis alle media hip. :')
dat zal het zijn ;)
Ik zeker, maar jij ook? :o
Pisces29zaterdag 13 november 2010 @ 00:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:08 schreef Koen66 het volgende:

[..]



dat zal het zijn ;)
Ik zeker, maar jij ook? :o
Ik ook ja, een oude toart ;)
Ik denk dat ze inspelen op de tieners/begin 20, die sms'en ook het meest, denk ik?
Whiskers2009zaterdag 13 november 2010 @ 00:12
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:04 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Op verzoek van Martijn Krabbé.
Ik meen daar ook iets over gehoord te hebben idd. Gezien vorige goede samenwerking oid (toen zij hem uitnodigde ofzo??).

Toch jammer..
Pisces29zaterdag 13 november 2010 @ 00:15
Overigens stoort het me echt, dat als ik net de kandidaten een beetje begin te leren kennen, ik na een kwartier al naar koppies beneden zit te kijken, omdat ze allemaal met een aaaaaaipad in de handen zitten -O-

Leuk hoor, en allemaal "ja ze sturen me allemaal fijne reacties, hiihhihihihihi" :')
Koen66zaterdag 13 november 2010 @ 00:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:15 schreef Pisces29 het volgende:
Overigens stoort het me echt, dat als ik net de kandidaten een beetje begin te leren kennen, ik na een kwartier al naar koppies beneden zit te kijken, omdat ze allemaal met een aaaaaaipad in de handen zitten -O-

Leuk hoor, en allemaal "ja ze sturen me allemaal fijne reacties, hiihhihihihihi" :')
QFT. Maar het zal inderdaad de doelgroep wel aanspreken.
En ik vermoed dat ik daar allang buiten val ;)
Pisces29zaterdag 13 november 2010 @ 00:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:16 schreef Koen66 het volgende:

[..]



QFT. Maar het zal inderdaad de doelgroep wel aanspreken.
En ik vermoed dat ik daar allang buiten val ;)
Al zouden ze het nou een beetje doseren, gewoon Winston wat reacties voor laten lezen en/of die grote schermen met reacties achterin. Maar niet allemaal een scherm in handen :{
Whiskers2009zaterdag 13 november 2010 @ 00:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:15 schreef Pisces29 het volgende:
Overigens stoort het me echt, dat als ik net de kandidaten een beetje begin te leren kennen, ik na een kwartier al naar koppies beneden zit te kijken, omdat ze allemaal met een aaaaaaipad in de handen zitten -O-

Leuk hoor, en allemaal "ja ze sturen me allemaal fijne reacties, hiihhihihihihi" :')
Heel toevallig hebben we allemaal een Ipad.. Is écht geen reclame hoor...

YUK iddd
Reduxzaterdag 13 november 2010 @ 07:28
Tis geen ipad hoor, tis een galaxy tab van samsung
Inderdaad rete irritant, net als dat gerobortiseerde emotieloze gespeelde gereageer van die schele van rtl boulevart
Reduxzaterdag 13 november 2010 @ 07:36
Jammer, de voc had in het begin nog een erg eigen karakter, maar door het opgehemel van vooral wendy (krabe vind ik gewoon tof) EN het over het algemeen opgehemel van de jury krijgt het programma net zo'n karakter als idols en popstars. Ik krijg het gevoel dat door alle overdreven positieve reacties ik als smsende kijker gepushed wordt om vooral te stemmen want 'het is zo fantastisch goed' :r Wendy doet dat ook heel erg, ik heb daar een hekel aan.
#ANONIEMzaterdag 13 november 2010 @ 08:35
Hier hetzelfde. Jury, wees eens gewoon kritisch! Zo geweldig als jullie beweren zong die Esther nou ook weer niet.

Die Wendy schijnt in het echt trouwens een nogal bazig en volstrekt humorloos wicht te zijn (afgaande op berichten op een ander forum van een paar dat ooit aan die bruilofts-show van haar heeft meegedaan), ondanks die brede smile die ze opplakt zodra de camera aan gaat. En zodra ze het publiek via de televisie aanspreekt, voel ik me spontaan weer vijf. :{

Zelfs als ze het níet lekkerlijk zegt, hoor ik het "liefíííééé!!!!" er in gedachten alweer achteraan komen. :r

Wanneer gaan ze bij RTL Bridget eens een keer naar voren schuiven voor dit soort shows? Volgens mij kan die dat véél beter. Maar ja, die is niet het vriendinnetje van de baas...

[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 13-11-2010 11:23:02 ]
NouMooiNietzaterdag 13 november 2010 @ 12:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 00:01 schreef Asskimo het volgende:
Vind ik echt bagger, maar nog altijd beter dan Elize.
Elize vind ik tenminste nog leuk om naar te kijken. :)
Ik vind Wendy ook geen goede voor zo'n show. Alsof Erland even heeft gewacht of het een hit zou worden. Is het een succes?? Mooi, dan schuif ik mn vriendin ff naar voren om het te presenteren..

Maar ik ben onderhand ook wel Martijn Krabbé-moe hoor. Wat een irritante vent. Té vaak te zien.

Ik ben voor nieuwe presentatoren op RTL !
#ANONIEMzaterdag 13 november 2010 @ 12:09
Ze hebben Lieke van Lexmond en Nicolette van Dam al het een en ander laten proberen qua grote shows. Die zijn nog relatief nieuw.

Helaas word ik van geen van beiden echt warm. De eerste vind ik gemaakt blij, de tweede bloedmooi doch kleurloos qua presenteren.

Ik ben voor LEUKE nieuwe presentatoren op RTL (maar Martijn mag blijven, gráág zelfs). Of voor een overstap van Bridget van RTL5 naar RTL4, dus.

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 13-11-2010 12:09:58 ]
Tha_Erikzaterdag 13 november 2010 @ 12:13
Ik zeg, de terugkeer van Chantal Janzen O+ :D. En dan zonder autocue.
NouMooiNietzaterdag 13 november 2010 @ 12:13
Ik vind Lieke en Nicolette allebei totaal oninteressant.
Ze hebben niks 'eigens' (om maar met een TVOH uitspraak te komen).

Het nadeel van de meeste Nederlandse presentatoren zoals ze nu op tv zijn, vind ik, is dat ze ZICHZELF zo graag horen/zien.
Het gaat om de kandidaten hoor!
Ik denk dat Bridget nog niet zo'n heel slecht idee is bij RTL 4.
Bennyzaterdag 13 november 2010 @ 12:15
Ik weet neit wie het gister riep, maar Bridget had idd misschien wel mee erbij gepast :D
Pisces29zaterdag 13 november 2010 @ 13:25
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 november 2010 12:15 schreef iBenny het volgende:
Ik weet neit wie het gister riep, maar Bridget had idd misschien wel mee erbij gepast :D
Bridget had tenminste voor leuke gesprekken en uitspraken gezorgd ^O^ Pit in de tent.

Evenals de jury, ook zo slaapverwekkend.

Dat mis ik echt hierbij. X-factor O+
shiNinG_staRzaterdag 13 november 2010 @ 13:43
Wendy vind ik steeds minder leuk. En ze heeft weer lekker aan de botox gezeten, damn.
Bridget zou ik vreselijk vinden, één van de mensen die ik zoveel mogelijk probeer te vermijden op televisie.
-Miauw-zaterdag 13 november 2010 @ 13:54
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 november 2010 12:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik zeg, de terugkeer van Chantal Janzen O+ :D. En dan zonder autocue.
Chantal idd *O*
NouMooiNietzaterdag 13 november 2010 @ 14:02
quote:
3s.gif Op zaterdag 13 november 2010 12:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik zeg, de terugkeer van Chantal Janzen O+ :D. En dan zonder autocue.
Ik vind Chantal niet zo. Ik vind dat zij uitstraalt dat zij zich beter vindt dan iemand anders.
Daar hou ik niet zo van.
Tha_Erikzaterdag 13 november 2010 @ 14:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 14:02 schreef NouMooiNiet het volgende:

[..]

Ik vind Chantal niet zo. Ik vind dat zij uitstraalt dat zij zich beter vindt dan iemand anders.
Daar hou ik niet zo van.
Ik vind dat ze heel erg humoristisch is en wel kan opboxen tegen de "humor" die de "jury" af en toe probeert te gebruiken. Bovendien ze krijst niet zo als Wendy (als ze net zingt dan :P).
Pisces29zaterdag 13 november 2010 @ 16:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 november 2010 14:02 schreef NouMooiNiet het volgende:

[..]

Ik vind Chantal niet zo. Ik vind dat zij uitstraalt dat zij zich beter vindt dan iemand anders.
Daar hou ik niet zo van.
Ik hoef Chantal ook niet, vind haar ook zelden grappig :N
-Vaduz-woensdag 17 november 2010 @ 13:18
Het nieuwe woord is 'geweldig'.

Heeft er iemand geturfd?
Kidney_bean01woensdag 17 november 2010 @ 16:22
ja ze sloot af met dat ze van de show had GENOTEN...

GEWELDIG komt inderdaad ook vaak voor.

Daarnaast vindt ze het nodig om, na elk optreden, te wijzen naar familieleden in de zaal, heeft ze bij bijna elk optreden gedaan
-Miauw-woensdag 17 november 2010 @ 16:26
Wendy wordt ook gewoon te oud voor dit soort shows :{
Ze kan er gewoon niet meer tegen opblonderen...