abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40599829
Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
Trekt bij warm weer een poncho aan
pi_40599976
Waarom niet gewoon met je koffers naar het vliegveld en daar een last minute boeken?
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 09:31:45 #178
71164 simra
o ja joh ?
pi_40600026
quote:
Bedankt, maar daarhad ik al gekeken, maar het grootste deel die site's kende ik al.

Er zijn toch altijd van die vluchten die nog net voor vertrek gevuld moeten worden ? Ik heb namelijk geen zin om 400+ exclusief te gaan betalen voor 8 dagen zon haha want inclusief kom je dan ook wel weer op 500+
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 09:32:39 #179
71164 simra
o ja joh ?
pi_40600039
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 09:29 schreef Draw het volgende:
Waarom niet gewoon met je koffers naar het vliegveld en daar een last minute boeken?
Ja maar dan ben je natuurlijk niet zeker van dingen, sta ik dadelijk 2 dagen op schiphol. Opzich ook leuk, maar niet de bedoeling.
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 09:37:49 #180
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_40600149
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 09:31 schreef simra het volgende:

[..]

Bedankt, maar daarhad ik al gekeken, maar het grootste deel die site's kende ik al.

Er zijn toch altijd van die vluchten die nog net voor vertrek gevuld moeten worden ? Ik heb namelijk geen zin om 400+ exclusief te gaan betalen voor 8 dagen zon haha want inclusief kom je dan ook wel weer op 500+
Dan wordt het waarschijnlijk zonnebanken voor je....
Vakantie kost geld en onder de ¤ 300 p.p. voor alleen de reis (inclusief alle belastingen etc.) zul je echt niet uitkomen...
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 09:48:35 #181
71164 simra
o ja joh ?
pi_40600356
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 09:37 schreef BoNi het volgende:

[..]

Dan wordt het waarschijnlijk zonnebanken voor je....
Vakantie kost geld en onder de ¤ 300 p.p. voor alleen de reis (inclusief alle belastingen etc.) zul je echt niet uitkomen...
Dat snap ik, maar is het niet zo dat de belastingen vanaf bv. Eindhoven of Rotterdam lager zijn ?

Ik ben gewoon echt opzoek naar zo'n plaats die echt gevuld MOET worden
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 09:59:38 #182
71164 simra
o ja joh ?
pi_40600606
quote:
Die gaan niet allemaal over het ding wat ik vraag, daar zitten vragen tussen naar bv curacao enz.
pi_40603328
kijk eens op www.schiphol.nl
pi_40626204
Ik heb net ook nog een lastminute geboekt naar Tunesie voor een redelijke prijs.

De lastminutes van vertrekken op dezelfde dag als je boekt bestaan nog wel hoor. Ik zie ze regelmatig staan in nieuwsbrieven van diverse reisorganisaties.
En het kan ook zeker nog wel goedkoop, maar je moet net geluk hebben en misschien niet heel kieskeurig zijn. Twee jaar geleden had ik op zaterdagmiddag geboekt en zondagochtend vroeg vertrok ik: 11 dagen Kreta voor 250,- p.p incl.
amokaapjeeh O+
pi_40808083
quote:
Stormloop op lastminutetickets
RIJSWIJK - Nederlanders ontvluchten de regen in eigen land en masse voor een lastminutevakantie in een zonnig buitenland. Grote reisorganisaties als Thomas Cook en OAD meldden maandagmiddag dat het aantal lastminuteboekingen 20 tot 25 procent hoger ligt in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar.
Marktleider TUI noemt geen percentage, maar ziet wel "uitzonderlijke groei", met name in de last minutes naar zonbestemmingen.

"De lastminutereizen en lastsecondtickets zijn niet aan te slepen", stelt een woordvoerster van Thomas Cook. "Het loopt storm op de balie op Schiphol, waar we deze reizen verkopen. Bij lastminutereizen gaat het om vakanties die nog in augustus beginnen. Daarnaast zien we dat steeds meer mensen op de bonnefooi naar Schiphol komen en aan de balie een lastsecondticket boeken. Voor een paar tientjes vlieg je dan retour naar landen als Turkije of Spanje."

Via merken als Neckermann verkoopt Thomas Cook deze dagen 20 procent meer lastminutes in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar. "Dat heeft zeker te maken met de weersomstandigheden. Het weer heeft altijd een direct effect op de boekingen. Tijdens de hittegolven, dat is helemaal nog niet zo lang geleden, zaten de lastminuteboekingen in een flinke dip".

Commercieel directeur Julius ter Haar van OAD ziet in grote lijnen dezelfde ontwikkeling. "Mensen die van plan waren deze zomer in Nederland te blijven, kiezen vanwege het slechte weer alsnog voor een vakantie in het buitenland. Wij schatten dat het aantal lastminuteboekingen ongeveer 25 procent hoger ligt als je het vergelijkt met vorig jaar rond dezelfde tijd."

TUI moet veel mensen teleurstellen die op korte termijn naar het buitenland willen. "Er is veel vraag, maar onvoldoende beschikbaarheid. Alleen de laatste tien dagen van augustus bieden nog enige beschikbaarheid", aldus een woordvoerster van TUI. "De interesse voor onze websites is de laatste tijd flink gestegen. Deze interesse resulteert vaker in een boeking op dit moment. Een groot deel van onze capaciteit op korte termijn is echter al uitverkocht."
Thomas Cook beweert dus lastminute voor een paar tientjes naar Spanje en Turkije te vliegen vanaf Schiphol... wie gaat dat verhaal eens checken bij de balie op Schiphol

Vanaf Brussel kan het overigens wel beperkt en ex tax... zie www.jetairfly.com
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 12:23:04 #186
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_40825596
Ik zag gister een item bij RTL over last-seconds, jongens hadden een ticket naar Corfu last second (vertrek zelfde dag) geboekt voor 39e ex. tax, totaal kwam het op 85e... Lijkt me toch wel redelijk!
Je kon ook naar Mombasa voor 203e incl. tax!
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
pi_40973852
Wij willen begin september ook nog gaan voor last minutes, alleen krijg ik het idee dat we naast het net vissen. idd niet veel meer te krijgen
pi_41087006
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 18:31 schreef john6 het volgende:
Wij willen begin september ook nog gaan voor last minutes, alleen krijg ik het idee dat we naast het net vissen. idd niet veel meer te krijgen
Ik kreeg net nog een mailtje van Vakantiediscounter met wat leuke lastminutes (allemaal vertrek begin september):
8 dagen Gran Canaria, appartement (logies), 290 p.p.
8 dagen Kreta, appartement (logies), 315 p.p.
8 dagen Tunesie, appartement (logies ontbijt), 335 euro p.p.
amokaapjeeh O+
pi_42297099
Iemand nog leuke last-minutes?

We willen graag 11 oktober vertrekken,en dan een dag of 8 blijven.

We hadden wel een goede reis naar benidorm,maar het weer is daar een beetje klote.
R.I.P. nachtburgemeester van Rotterdam, 1944-2019
pi_42297503
quote:
Op zondag 1 oktober 2006 23:17 schreef junkiexp het volgende:
Iemand nog leuke last-minutes?

We willen graag 11 oktober vertrekken,en dan een dag of 8 blijven.

We hadden wel een goede reis naar benidorm,maar het weer is daar een beetje klote.
Nog bepaalde landen waar je wel of niet naar toe wil... en ga je voor zon en strand of wil je ook nog wat zien?
En misschien ook nog iets duidelijker over wat je wil uitgeven?

Kijk bijvoorbeeld eens op http://www.gomundo.nl voor Tunesië of Kreta
pi_45978849
Is er nog nieuws qua sites of vakanties?

Ik wil deze zomer voor het eerst een last minute boeken, buiten europa in de zomervakantie. Is dit nou goed te doen? Bijvoorbeeld naar Amerika of India of zuid Amerika? Of kan je alleen maar naar de standaard landen zoals, All in. vakantie turkijke? Daar zit ik namelijk niet op te wachten


ben benieuwd naar de ervaringen
pi_45988813
Ben laatst toen ik net de trein gemist had, eens langs de lastminute balies gelopen van een aantal reisbureaus die op Schiphol zitten. Geen van de aanbiedingen die ze daar hadden waren beter dan dat je ze op internet bij dezelfde of andere bureaus kan krijgen.

Voor de verdere bestemmingen kun je af en toe geluk hebben op www.jetairfly.com. Zag laatst nog een retourtje Dominicaanse Republiek voor 268 euro incl. tax.
pi_45994297
Dat dacht ik al maar hoe zit het met tickets die op dezelfde dag worden vergeven? Bijvoorbeedl als mensen ziek worden? Want ik heb echt geen zin om in een stom inc. hotel te zitten in Turkije. De vakantie moet wel iets leuks brengen, bijvoorbeeld NY.
  zondag 4 februari 2007 @ 23:51:26 #194
61447 Douwe
Ik heb gelijk
pi_45994494
Goedkope tickets kopen bij de balie van een luchtvaartmaatschappij is vrijwel uitgesloten. Het is écht vele malen goedkoper het ver van te voren op internet te boeken. Als voorbeeld; heb ooit eens gevraagd wat het me zou kosten om op dezelde dag nog naar Madrid te vliegen en iets later weer terug: 950 euro. Wél inclusief belasting
pi_45998317
quote:
Op zondag 4 februari 2007 23:45 schreef versteegrob het volgende:
Dat dacht ik al maar hoe zit het met tickets die op dezelfde dag worden vergeven? Bijvoorbeedl als mensen ziek worden? Want ik heb echt geen zin om in een stom inc. hotel te zitten in Turkije. De vakantie moet wel iets leuks brengen, bijvoorbeeld NY.
Daarom zijn er altijd meer tickets verkocht dan dat er zitplaatsen zijn in het vliegtuig. En zijn de annuleringskosten voor veel tickets 100%. Die stoel is dan toch al betaald en het heeft geen zin om die stoel dan nog eens heel goedkoop te verkopen. Dus ga je uit van een kans om die stoel aan iemand te verkopen die er wel 10x de normale prijs voor betaald....
  dinsdag 27 februari 2007 @ 18:36:09 #196
57798 Gerard-Joling
No more bolero's....
pi_46741213
dan 2 personen..

Mensen hier toevallig (goede of slechte) ervaringen mee? We gaan dit jaar maar gokken op een last minute voor 4 a 5 man. Is dit haalbaar?

Ik hoor graag van jullie
Zing met me mee tot morgenvroeg....
pi_46741466
Jahoor als je maar er voor zorgt dat je aanwezig bent voor de laatste minuut
  dinsdag 27 februari 2007 @ 19:04:02 #198
57798 Gerard-Joling
No more bolero's....
pi_46742274
whaha bijna grappig
Zing met me mee tot morgenvroeg....
pi_46742329
Ligt er aan hoe flexibel je bent wat betreft reisduur en bestemming. Als je al weet waar je naar toe wil en wanneer, dan kun je waarschijnlijk beter van te voren boeken.

Meer tips in: Het grote 'Last Minute'-topic
pi_46742446
Ik denk ook dat je er mee op moet passen, vooral als je voorkeuren hebt.
Er zijn steeds minder lastminutes, en het is vaak ook heel goedkoop om vroeg te boeken. Plus je hebt dan een stuk meer zekerheid natuurlijk.
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')