Hele goede ervaringen mee. Vorig jaar 2 weken voor vertrek geboekt en dit jaar een maand voor vertrek. Scheelt je al gauw een paar honderd euro per persoon (afhankelijk van waar je naar toe gaat). Meestal beginnen ze met de leuke last minutes ca. een maand voor vertrek dus gewoon vanaf die tijd rond gaan kijken op internetquote:Op dinsdag 25 mei 2004 23:28 schreef Ingrid19 het volgende:
Hebben jullie goede (of slechte) ervaringen met last minute reizen?
wij willen begin augustus naar Turkije voor 8 dagen. Nu hoorden we dat we dan het beste op een last minute kunnen wachten. Maar is dat wel echt zo goedkoop? Komen daar niet nog veel kosten overheen? En moeten we dan eind juli gaan kijken? Alvast bedankt!
Ingrid
Klinkt goed. Wij willen het liefst naar Turkije. Maar een ander warm land is ook goed. Dit is de 1e keer dat we samen op vakantie gaan naar het buitenland, we willen natuurlijkwel dat alles goed geregeld is en dat we naar een leuke plaats gaan. Met een last minute weet je natuurlijk niet zeker of je nar je land/plaats kunt.quote:Op dinsdag 25 mei 2004 23:43 schreef dutchdevil het volgende:
[..]
Hele goede ervaringen mee. Vorig jaar 2 weken voor vertrek geboekt en dit jaar een maand voor vertrek. Scheelt je al gauw een paar honderd euro per persoon (afhankelijk van waar je naar toe gaat). Meestal beginnen ze met de leuke last minutes ca. een maand voor vertrek dus gewoon vanaf die tijd rond gaan kijken op internet
Oh, en extra kosten die heb je niet. Alleen als je heel erg kort voor vertrek boekt. Dan is er een grote kans dat ze de tickets klaar moeten leggen op schiphol en dan betaal je daar wel iets extra voor. Dacht iets van 15 euro of zo.
Ik had niet echt een bestemming in gedachten. Wist wel dat ik niet naar Kusadasi of Belek wou omdat ik daar vorig jaar en het jaar ervoor al was geweest. Ben toen gewoon rond gaan kijken op internet naar leuke reizen cq. bestemmingen. Heb wel een paar keer toen ik in de stad was het last minute krantje van d-reizen meegenomen om te kijken of daar nog leuke aanbiedingen in staan. Maar vind de hotels daar nooit zo bijzonder dus heb mijn reis gewoon via internet geboekt ([url]http://www.maxisun.nl]). Voordeel wat je hebt als je via internet boekt is dat je vaak een korting krijgt voor een internetboeking. En tevens kunnen ze de reizen goedkoper aanbieden omdat ze kunnen besparen op personeelskosten. Let wel altijd op of een organisatie is aangesloten bij het ANVR en het SGR !!!quote:Op woensdag 26 mei 2004 16:41 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Klinkt goed. Wij willen het liefst naar Turkije. Maar een ander warm land is ook goed. Dit is de 1e keer dat we samen op vakantie gaan naar het buitenland, we willen natuurlijkwel dat alles goed geregeld is en dat we naar een leuke plaats gaan. Met een last minute weet je natuurlijk niet zeker of je nar je land/plaats kunt.
Had jij een bestemming in gedachten en kon je daar heen met je last minute?
Had je dat via internet geboekt of was je een reisbureau binnengestapt?
We zijn eruit! We gaan voor een last minute. Een maand van tevoren gaan we het internet afstruinen. Bedankt voor de tips.quote:Op woensdag 26 mei 2004 16:49 schreef dutchdevil het volgende:
[..]
Toch maar niet, is nu nog te duur voor ons.quote:Op donderdag 3 juni 2004 19:53 schreef Joene het volgende:
www.ltur-ams.com , toch geen disney?
Turkije moet lukken. We worden doodgegooid met lastminute-aanbiedingen richting Turkije.quote:Op woensdag 26 mei 2004 16:41 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Met een last minute weet je natuurlijk niet zeker of je nar je land/plaats kunt.
Die had ik ook al. Maar daar kan ik zo weinig vinden over last minutes naar Miami. Want daar wil ik heen. Dan geen fly-drive maar gewoon daar chillen.......quote:Op maandag 5 juli 2004 11:49 schreef _oxygen_ het volgende:
D-reizen
Ik ga ff druk aan het zoeken. Die vakantiediscounter was ik ook al tegen gekomen natuurlijk. Die zijn dus betrouwbaar???quote:Op maandag 5 juli 2004 12:23 schreef Coconut het volgende:
Hier: Handige Links
Tot op heden vindt ik het erg betrouwbaar. Netjes dat ik meteen werd gebeld en de reisbescheiden snel in bezit had.quote:Op maandag 5 juli 2004 13:53 schreef Halfgedraaide het volgende:
Ik ga ff druk aan het zoeken. Die vakantiediscounter was ik ook al tegen gekomen natuurlijk. Die zijn dus betrouwbaar???
Op het moment dat wij als moderators het beeld krijgen dat een organisatie onbetrouwbaar is (door negatieve verhalen die enigzins verifieerbaar zijn bijvoorbeeld) dan halen wij de link uit het topic.quote:Op maandag 5 juli 2004 13:53 schreef Halfgedraaide het volgende:
[..]
Ik ga ff druk aan het zoeken. Die vakantiediscounter was ik ook al tegen gekomen natuurlijk. Die zijn dus betrouwbaar???
Met de trein naar het dolfinarium.quote:Op dinsdag 12 april 2005 22:59 schreef uszo_uszo het volgende:
Ik ben van plan om deze zomer samen met een kameraad van mij, met een tas met geld en een koffer naar schiphol te gaan, en daar maar eens kijken waar ze me heen kunnen brengen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |